Philips Gloeilamp, knipper-/breedtelicht
PCY16W, PU20d/2, geel
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | PCY16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PU20d/2 |
| Gloeilampkleur | Geel |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Miniatuur-halogeenlamp, HY21W, BAW9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Miniatuur-halogeenlamp, HY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAW9s |
| Gloeilampkleur | Geel |
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
21/5, Kogellamp, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kogellamp, T4W, BA9s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | Kogellamp, T4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3,3/1,5, 2,7/0,9, LED, BAY15d
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3,3/1,5, 2,7/0,9 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
| Gloeilampkleur | Geel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
2,2, LED, WX3x16d, geel
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,2 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | WX3x16d |
| Levensduur tot [uur] | 3000 |
| Gloeilampkleur | Geel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2,5/0,5, LED, BAY15d, geel
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,5/0,5 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
| Gloeilampkleur | Geel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PS24W, PG20/3
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 24 |
| Lamptype | PS24W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PG20/3 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PSY24W, PG20/4, zilver
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 24 |
| Lamptype | PSY24W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PG20/4 |
| Gloeilampkleur | Zilver |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PSY24W, PG20/4, geel
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 24 |
| Lamptype | PSY24W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PG20/4 |
| Gloeilampkleur | Geel |
- -19%
Glassokkellamp, W3W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W3W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PSY19W, PGU20/2, geel
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 19 |
| Lamptype | PSY19W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGU20/2 |
| Gloeilampkleur | Geel |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
21/5, Kogellamp, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kogellamp, R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Glassokkellamp, W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -22%
Kogellamp, PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kogellamp, R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BA15d, Kogellamp, R5W
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
Kogellamp, T4W, BA9s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | Kogellamp, T4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kogellamp, T4W, BA9s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | Kogellamp, T4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kogellamp, T4W, BA9s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | Kogellamp, T4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
Glassokkellamp, W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3,3/1,5, 2,7/0,9, LED, W3x16q
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3,3/1,5, 2,7/0,9 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16q |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
| Gloeilampkleur | Geel |
LED, PG20/7, PG20/3
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 6 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PG20/7, PG20/3 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 2000 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0,6, LED, W2.1x9.5d, plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 8000 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilampfitting, vast gemonteerd/niet verwisselbaar, HPSL 2A
| Spanning (Volt) | 13,5 |
| Nominaal vermogen [W] | 24 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Vast gemonteerd/niet verwisselbaar, HPSL 2A |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
LED, W2.1x9.5d, plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
LED, W2.1x9.5d, plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
2,5/0,5, LED, W3x16q, geel
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,5/0,5 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16q |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
| Gloeilampkleur | Geel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Miniatuur-halogeenlamp, H6W, BAX9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 6 |
| Lamptype | Miniatuur-halogeenlamp, H6W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAX9s |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
