Pe Automotive auto-onderdelen
- ABS ring
- ABS sensor
- ABS verbindingskabel
- Aandrijfas
- Aanhanger stuurklep
-
Toon minder Toon meer
- Aanslagrubber vering
- Achterlicht
- Achterlicht glas
- Achteruitrijlichtschakelaar
- Afdekplaat
- Afdichting
- Airco compressor
- Alternator/Dynamo
- Behuizing, waterpomp
- Binnenspiegel
- Bladveer
- Bladveerlager
- Bladveerlagerbus
- Borgclip
- Brandstofdruk sensor
- Brandstoffilter
- Brandstoffilterhuis
- Brandstoftank
- Breedtelicht
- Breedtelicht vervang glas
- Buitenspiegel, cabine
- Buitenspiegelglas
- Buitenspiegelkap
- Bus cabinelagering
- Bus stangenstelsel veersysteem
- Cabine kantelcilinder
- Cabine ophanging
- Cardanaslager / ophanging
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Cilinderkopbout
- Deurgreep
- Deurslot (Binnendeel)
- Dichtring fuseepen
- Draagarm
- Draagarm reparatieset
- Draagarm-/ reactiearm lager
- Draagarmlager bus
- Draaikoppeling cabine
- Drijfstangbout
- Drukbegrenzingsklep
- Drukgroep
- Druklager
- Druklager reparatieset
- Drukschakelaar
- Dynamo poelie (Riemschijf)
- Expansievat
- Extra zijspiegel (vrachtwagen)
- Flexibele slang
- Frictieplaat
- Fuseepen
- Fuseepen reparatieset
- Fuseepenbus
- Fuseepenlager
- Gaspedaal module
- Geleidebout, remklauw
- Geleiderol (poly) V-riem
- Handremkabel
- Hoofdkoppelingscilinder
- Hulpkoppelingscilinder
- Inlaatslang-/pijp luchtfilter
- Interieurfilter
- Kabel deurregeling
- Kabelverbinding
- Kachelkraan /Koelvloeistof regelklep
- Kachelventilator
- Kantelpomp Cabine
- Kentekenverlichting
- Knipperlichtschakelaar
- Koppelingsset
- Koppelingsversterker
- Koppelingsvork
- Krukas positiesensor
- Krukasafstandsring
- Krukaskeerring
- Laadlucht-/turboslang
- Lamphouder
- Leidingfilter
- Lichtschakelaar
- Luchtdroger (remsysteem)
- Luchtveerklep
- Meerwegklep
- Mistlampen
- Motoroliepeil sensor
- Motorsteun
- Nokkenas positiesensor
- Nokkenaslager
- Nox-sensor (katalysator)
- Olie aftapplug dichting
- Oliedruksensor
- Oliefilter
- Olietemperatuursensor
- Ophangrubber
- Ophangrubber automaatbak
- Pakking buitenplanetaire versnellingsbak
- Pakkingset
- Pedaalrubber
- Poly V-riem
- Poly V-riemen kit
- Pookknoppen
- Price-as lager
- Raambedieningsschakelaar
- Raammechanisme
- Radiateur ophanging
- Radiateurslang
- Reflector
- Regeleenheid luchtvering
- Regelklep
- Relaisklep
- Remblokset
- Remklauw revisie
- Remklep
- Remlichtschakelaar
- Remnokas toebehoren
- Remschijfschroef
- Remschijven
- Remschoen ankerrol reparatieset
- Remschoen set
- Remschoen veer
- Remschoenbout/pen
- Remslang
- Remstelinrichting
- Remtrommel
- Ruitensproeier pomp
- Ruitenwisserarm en mechanisme
- Ruitenwissermotor
- Ruitenwisserschakelaar
- Schakelstang kogeltap
- Schakelstangbus
- Schokdemper
- Schokdemper bus
- Schokdemper cabine ophanging
- Schokdemper montageset
- Schroef
- Sensor uitlaatgastemperatuur
- Servopomp
- Slijtage indicator
- Spanner poly V-riem
- Spanrol (poly) V-riem
- Spiegelverstelling schakelaar
- Spoorstang
- Spoorstangeind / Stuurkogel
- Stabilisator lagerbus
- Stabilisatorstang
- Stabilisatorstang bevestigingbeugel
- Stabilisatorstang bevestigingset
- Stabilisatorstang rubber
- Stang/Steun wielophanging
- Starter
- Stofkap wiellager
- Stuurdemper
- Tankdop
- Tankvlotter
- Temperatuurschakelaar
- Temperatuursensor
- Thermostaat
- Thermostaat pakking
- Toerentalsensor
- Turbolader pakking
- Uitlaatpakking
- V-riem
- Veerbalg
- Veerbout
- Veerklem
- Veeroog lager
- Ventilatorwiel-motorkoeling
- Verstuiverhouder onderdeel
- Visco-koppeling
- Vliegwiel
- Vliegwiel pakking
- Vliegwiel reparatieset
- Vliegwielbout
- Waterpomp
- Werkcilinder stuurbekrachtiging
- Wielbout/moer
- Wiellager
- Wiellager keerring
- Wiellagerset
- Wielnaaf
- Wielnaaf afdichtring
- Wielnaaf afstandsring
- Wielnaaf keerring
- Wielremcilinder
070.956-00A
| Gewicht [kg] | 1,1 |
| Hoogte [mm] | 35,25 |
| Binnendiameter [mm] | 40 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Voor artikelnummer | 070.956-00A |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Binnen, 070.960-00A
| Gewicht [kg] | 3,87 |
| Hoogte [mm] | 47 |
| Inbouwplaats | Binnen |
| Binnendiameter [mm] | 110 |
| Buitendiameter [mm] | 170 |
| Voor artikelnummer | 070.960-00A |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
070.962-00A
| Gewicht [kg] | 3,57 |
| Hoogte [mm] | 42,50 |
| Binnendiameter [mm] | 90 |
| Buitendiameter [mm] | 160 |
| Voor artikelnummer | 070.962-00A |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Binnen, 070.981-00A
| Gewicht [kg] | 3,63 |
| Hoogte [mm] | 49 |
| Inbouwplaats | Binnen |
| Binnendiameter [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 150 |
| Voor artikelnummer | 070.981-00A |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
070.982-00A
| Gewicht [kg] | 2,2 |
| Hoogte [mm] | 35,25 |
| Binnendiameter [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 140 |
| Voor artikelnummer | 070.982-00A |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Gewicht [kg] | 2,34 |
| Hoogte [mm] | 39 |
| Binnendiameter [mm] | 100 |
| Buitendiameter [mm] | 150 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Gewicht [kg] | 0,77 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Binnendiameter [mm] | 40 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M24x1,5
| Gewicht [kg] | 0,958 |
| Sleutelwijdte | 32 |
| Gatdiameter [mm] | 5 |
| Schroefdraadmaat | M24x1,5 |
| Lengte 2 [mm] | 27 |
| Lengte 1 [mm] | 18 |
| Totale lengte [mm] | 165 |
| Diameter [mm] | 30 |
| Lengte [mm] | 130 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M24x1,5
| Gewicht [kg] | 1,104 |
| Sleutelwijdte | 32 |
| Gatdiameter [mm] | 5 |
| Schroefdraadmaat | M24x1,5 |
| Lengte 2 [mm] | 27 |
| Lengte 1 [mm] | 18 |
| Totale lengte [mm] | 195 |
| Diameter [mm] | 30 |
| Lengte [mm] | 160 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M24x1,5
| Gewicht [kg] | 1,176 |
| Sleutelwijdte | 32 |
| Gatdiameter [mm] | 5 |
| Schroefdraadmaat | M24x1,5 |
| Lengte 2 [mm] | 27 |
| Lengte 1 [mm] | 18 |
| Diameter [mm] | 30 |
| Lengte [mm] | 180 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M24x1,5
| Gewicht [kg] | 1,042 |
| Sleutelwijdte | 32 |
| Gatdiameter [mm] | 5 |
| Schroefdraadmaat | M24x1,5 |
| Lengte 2 [mm] | 18 |
| Lengte 1 [mm] | 28,5 |
| Diameter 1 [mm] | 26 |
| Diameter [mm] | 30 |
| Lengte [mm] | 131,5 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Gewicht [kg] | 0,051 |
| Sleutelwijdte 2 [mm] | 14 |
| Sleutelwijdte 1 [mm] | 17 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Lengte [mm] | 50 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Gewicht [kg] | 0,076 |
| Sleutelwijdte 2 [mm] | 19 |
| Sleutelwijdte 1 [mm] | 19 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Lengte [mm] | 43 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Gewicht [kg] | 0,22 |
| Sleutelwijdte 2 [mm] | 27 |
| Sleutelwijdte 1 [mm] | 27 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Buisdiameter [mm] | 15 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Gewicht [kg] | 0,198 |
| Sleutelwijdte 2 [mm] | 27 |
| Sleutelwijdte 1 [mm] | 27 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Lengte [mm] | 68 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18x1,5
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Sleutelwijdte 2 [mm] | 24 |
| Sleutelwijdte 1 [mm] | 24 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Lengte [mm] | 69 |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12x1,5
| Gewicht [kg] | 0,042 |
| Sleutelwijdte 1 [mm] | 17 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Lengte [mm] | 34 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16x1,5
| Gewicht [kg] | 0,068 |
| Sleutelwijdte 1 [mm] | 22 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Lengte [mm] | 37 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18x1,5, M16x1,5
| Gewicht [kg] | 0,08 |
| Sleutelwijdte 1 [mm] | 24 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Lengte [mm] | 54 |
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 34 |
| Schroefdraadmaat 1 | M18x1,5 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,5, M12x1,5
| Gewicht [kg] | 0,022 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Lengte [mm] | 27 |
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 10 |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 10 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M22x1,5, M12x1,5
| Gewicht [kg] | 0,052 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Lengte [mm] | 28 |
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 12 |
| Schroefdraadmaat 1 | M22x1,5 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 7 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1,5
| Gewicht [kg] | 0,017 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Lengte [mm] | 25 |
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 10 |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 10 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M16x1,5
| Gewicht [kg] | 0,023 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Lengte [mm] | 27 |
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 11 |
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1,5 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 11 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M22x1,5
| Gewicht [kg] | 0,0676 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Lengte [mm] | 30 |
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 12 |
| Schroefdraadmaat 1 | M22x1,5 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16x1,5, R1/4''
| Gewicht [kg] | 0,03 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Lengte [mm] | 30 |
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 11 |
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1,5 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
| Schroefdraadmaat | R1/4'' |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M22x1,5
| Gewicht [kg] | 0,049 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Lengte [mm] | 30 |
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 12 |
| Schroefdraadmaat 1 | M22x1,5 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16x1,5
| Gewicht [kg] | 0,092 |
| Sleutelwijdte 2 [mm] | 22 |
| Lengte 2 [mm] | 32 |
| Sleutelwijdte 1 [mm] | 17 |
| Lengte 1 [mm] | 25 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Lengte [mm] | 45 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M16x1,5
| Gewicht [kg] | 0,113 |
| Sleutelwijdte 2 [mm] | 22 |
| Lengte 2 [mm] | 32 |
| Sleutelwijdte 1 [mm] | 17 |
| Lengte 1 [mm] | 25 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Lengte [mm] | 45 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M22x1,5
| Gewicht [kg] | 0,126 |
| Lengte 1 [mm] | 45 |
| Lengte [mm] | 25 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat 1 | M22x1,5 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M22x1,5
| Gewicht [kg] | 0,164 |
| Lengte [mm] | 84 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Schroefdraadmaat 2 | M22x1,5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M22x1,5 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1,5
| Gewicht [kg] | 0,0152 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Lengte [mm] | 15 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18x1,5
| Gewicht [kg] | 0,0244 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Lengte [mm] | 16 |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
