Osram auto-onderdelen
Voor voertuigen zonder Xenon verlichting, voor voertuigen met Xenon verlichting, Dubbele schijnwerper
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder Xenon verlichting, voor voertuigen met Xenon verlichting |
| Lichten-bouwtype | Dubbele schijnwerper |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® 200 |
- -17%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® 200 |
- -26%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
- -30%
Voor voertuigen zonder Xenon verlichting, voor voertuigen met Xenon verlichting, Dubbele schijnwerper
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder Xenon verlichting, voor voertuigen met Xenon verlichting |
| Lichten-bouwtype | Dubbele schijnwerper |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | SUPER |
- -46%
Dubbele schijnwerper, voor voertuigen met Xenon verlichting, D3S (gasontladingslamp)
| Lichten-bouwtype | Dubbele schijnwerper |
| Spanning (Volt) | 42 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met Xenon verlichting |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 1 |
| Kleurtemperatuur [K] | 4300 |
| Lichtstrook [Lm] | 3200 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
| Aanvullende informatie | XENARC® ORIGINAL |
Dubbele schijnwerper, voor voertuigen met Xenon verlichting, D3S (gasontladingslamp)
| Lichten-bouwtype | Dubbele schijnwerper |
| Spanning (Volt) | 42 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met Xenon verlichting |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
| Aanvullende informatie | XENARC® COOL BLUE INTENSE |
Dubbele schijnwerper, voor voertuigen met Xenon verlichting, D3S (gasontladingslamp)
| Lichten-bouwtype | Dubbele schijnwerper |
| Spanning (Volt) | 42 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met Xenon verlichting |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
| Aanvullende informatie | XENARC® COOL BLUE INTENSE |
Dubbele schijnwerper, voor voertuigen met Xenon verlichting, D3S (gasontladingslamp)
| Lichten-bouwtype | Dubbele schijnwerper |
| Spanning (Volt) | 42 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met Xenon verlichting |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
| Aanvullende informatie | XENARC® COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -25%
Dubbele schijnwerper, voor voertuigen met Xenon verlichting, D3S (gasontladingslamp)
| Lichten-bouwtype | Dubbele schijnwerper |
| Spanning (Volt) | 42 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met Xenon verlichting |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
| Aanvullende informatie | XENARC® ULTRA LIFE |
Dubbele schijnwerper, voor voertuigen met Xenon verlichting, D3S (gasontladingslamp)
| Lichten-bouwtype | Dubbele schijnwerper |
| Spanning (Volt) | 42 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met Xenon verlichting |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
| Aanvullende informatie | XENARC® ULTRA LIFE |
Dubbele schijnwerper, voor voertuigen met Xenon verlichting, D3S (gasontladingslamp)
| Lichten-bouwtype | Dubbele schijnwerper |
| Spanning (Volt) | 42 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met Xenon verlichting |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
| Aanvullende informatie | XENARC® NIGHT BREAKER® LASER |
Dubbele schijnwerper, voor voertuigen met Xenon verlichting, D3S (gasontladingslamp)
| Lichten-bouwtype | Dubbele schijnwerper |
| Spanning (Volt) | 42 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met Xenon verlichting |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
| Aanvullende informatie | XENARC® NIGHT BREAKER® LASER |
Dubbele schijnwerper, voor voertuigen met Xenon verlichting, D3S (gasontladingslamp)
| Lichten-bouwtype | Dubbele schijnwerper |
| Spanning (Volt) | 42 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met Xenon verlichting |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
| Aanvullende informatie | XENARC® NIGHT BREAKER® LASER |
- -41%
Dubbele schijnwerper, voor voertuigen met Xenon verlichting, D3S (gasontladingslamp)
| Lichten-bouwtype | Dubbele schijnwerper |
| Spanning (Volt) | 42 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met Xenon verlichting |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
| Aanvullende informatie | XENARC® NIGHT BREAKER® LASER |
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -37%
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | DIADEM |
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | DIADEM |
HB4, P22d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
- -12%
HB4, P22d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -55%
Enkele schijnwerper, 60/55, H4, P43t
| Lichten-bouwtype | Enkele schijnwerper |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL SPECIAL |
- -19%
LED, Gekleefd
| Lengte [mm] | 305 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Gekleefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Aanvullende informatie | LEDambient TUNING LIGHTS CONNECT BASE KIT |
LED, Gekleefd
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Gekleefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 12 |
| Aanvullende informatie | LEDambient PULSE CONNECT |
LED, Gekleefd, 1,5
| Lengte [mm] | 305 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Gekleefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,5 |
| Aanvullende informatie | LEDambient TUNING LIGHTS CONNECT EXTENSION KIT |
LED, Gekleefd, 1,5
| Lengte [mm] | 30 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Gekleefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,5 |
| Aanvullende informatie | LEDambient TUNING LIGHTS BASE KIT |
LED, Gekleefd, 1,5
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Gekleefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,5 |
| Aanvullende informatie | LEDambient TUNING LIGHTS BASE KIT |
LED, Gekleefd
| Lengte [mm] | 305 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Gekleefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Aanvullende informatie | LEDambient TUNING LIGHTS EXTENSION KIT |
Voor voertuigen zonder Xenon verlichting, 4/16, LED
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder Xenon verlichting |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4/16 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ23t-1 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HL EASY |
- -6%
E1 2707, 64210DA05
| Modeljaar vanaf | 2009 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Goedkeuringsnummer van koplamp | E1 2707 |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 64210DA05 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | Aanpassing H7 naar LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Doos |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 1500 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Voertuiguitvoering 2 | Voor voertuigen met halogeen koplampen |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER LED GEN 2 H7 - TRADE |
64210DA05, E1 2707
| Modeljaar vanaf | 2009 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 64210DA05 |
| Goedkeuringsnummer van koplamp | E1 2707 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | Aanpassing H7 naar LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Doos |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 1500 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Voertuiguitvoering 2 | Voor voertuigen met halogeen koplampen |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER LED SMART H7 - TRADE |
E1 2707, 64210DA05
| Modeljaar vanaf | 2009 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Goedkeuringsnummer van koplamp | E1 2707 |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 64210DA05 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | Aanpassing H7 naar LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 1500 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Voertuiguitvoering 2 | Voor voertuigen met halogeen koplampen |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LED GEN 2 H7 |
Enkele schijnwerper, LED
| Lichten-bouwtype | Enkele schijnwerper |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 19 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PU43t-3, P43t |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HL EASY |
- -1%
