×
Seat LEON (1P1) 1.6 TDI (66kW)
Osram auto-onderdelen
Gloeilamp, verstraler Osram 66140CBI-HCB
Bi-Xenon, D1S (gasontladingslamp)
66140CBI-HCB
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® COOL BLUE INTENSE |
€ 390,04
€ 390,04
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66140CBN-HCB
Bi-Xenon, D1S (gasontladingslamp), Pk32d-2
66140CBN-HCB
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
€ 283,04
€ 215,11
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66140ULT
Bi-Xenon, D1S (gasontladingslamp), Doos
66140ULT
| Spanning (Volt) | 85 |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® ULTRA LIFE |
€ 149,99
€ 149,99
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66140ULT-HCB
Bi-Xenon, D1S (gasontladingslamp)
66140ULT-HCB
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® ULTRA LIFE |
€ 254,28
€ 254,28
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66140XNL
Bi-Xenon, D1S (gasontladingslamp), Doos
66140XNL
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® NIGHT BREAKER® LASER |
€ 174,99
€ 174,99
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66140XNL-HCB
Bi-Xenon, D1S (gasontladingslamp)
66140XNL-HCB
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® NIGHT BREAKER® LASER |
€ 319,00
€ 319,00
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66140XNN
Bi-Xenon, D1S (gasontladingslamp), Doos
66140XNN
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® NIGHT BREAKER® LASER |
€ 216,07
€ 216,07
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66140XNN-HCB
Bi-Xenon, D1S (gasontladingslamp)
66140XNN-HCB
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® NIGHT BREAKER® LASER |
€ 474,99
€ 474,99
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Osram 7506ULT-02B
P21W, BA15s
7506ULT-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 4,30
€ 2,71
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer-/breedtelicht Osram 7507LDA
PY21W, BAU15s
7507LDA
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | DIADEM |
€ 12,08
€ 12,08
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer-/breedtelicht Osram 7507LDA-02B
PY21W, BAU15s
7507LDA-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | DIADEM |
€ 24,14
€ 24,14
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 9006CBI-HCB
HB4, P22d
9006CBI-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 40,62
€ 35,74
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 9006CBN-HCB
HB4, P22d
9006CBN-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
€ 61,65
€ 27,75
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
Verlichting Osram LEDINT102
LED, Gekleefd
LEDINT102
| Lengte [mm] | 305 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Gekleefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Aanvullende informatie | LEDambient TUNING LIGHTS CONNECT BASE KIT |
€ 76,23
€ 76,23
Tijdelijk uitverkocht
Verlichting Osram LEDINT103
LED, Gekleefd
LEDINT103
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Gekleefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 12 |
| Aanvullende informatie | LEDambient PULSE CONNECT |
€ 120,70
€ 120,70
Tijdelijk uitverkocht
Verlichting Osram LEDINT104
LED, Gekleefd, 1,5
LEDINT104
| Lengte [mm] | 305 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Gekleefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,5 |
| Aanvullende informatie | LEDambient TUNING LIGHTS CONNECT EXTENSION KIT |
€ 42,35
€ 42,35
Tijdelijk uitverkocht
Verlichting Osram LEDINT201
LED, Gekleefd, 1,5
LEDINT201
| Lengte [mm] | 30 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Gekleefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,5 |
| Aanvullende informatie | LEDambient TUNING LIGHTS BASE KIT |
€ 66,93
€ 66,93
Tijdelijk uitverkocht
Verlichting Osram LEDINT201-SEC
LED, Gekleefd, 1,5
LEDINT201-SEC
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Gekleefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,5 |
| Aanvullende informatie | LEDambient TUNING LIGHTS BASE KIT |
€ 59,99
€ 59,99
Tijdelijk uitverkocht
Verlichting Osram LEDINT202
LED, Gekleefd
LEDINT202
| Lengte [mm] | 305 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Gekleefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Aanvullende informatie | LEDambient TUNING LIGHTS EXTENSION KIT |
€ 39,63
€ 39,63
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64150DWESY-2HB
Halogeen, Bi-Xenon, Zonder daglicht
64150DWESY-2HB
| Lichten-bouwtype | Halogeen, Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichtfunctie | Zonder daglicht |
| Nominaal vermogen [W] | 9 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HL EASY |
€ 98,01
€ 96,05
- -2%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210DWNBG2
E9 5428, Aanpassing H7 naar LED
64210DWNBG2
| Goedkeuringsnummer van koplamp | E9 5428 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | Aanpassing H7 naar LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Doos |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 1500 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Voertuiguitvoering 2 | Voor voertuigen met halogeen koplampen |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER LED GEN 2 H7 - TRADE |
€ 169,40
€ 169,40
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210DWNBSM
E9 5428, Aanpassing H7 naar LED
64210DWNBSM
| Goedkeuringsnummer van koplamp | E9 5428 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | Aanpassing H7 naar LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Doos |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 1500 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Voertuiguitvoering 2 | Voor voertuigen met halogeen koplampen |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER LED SMART H7 - TRADE |
€ 163,35
€ 163,35
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210NB200
Halogeen, H7, Doos
64210NB200
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® 200 |
€ 27,42
€ 22,76
- -17%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210NB200-HCB
H7, PX26d
64210NB200-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® 200 |
€ 62,86
€ 46,51
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210DWNBG2-2HFB
E9 5428, Aanpassing H7 naar LED
64210DWNBG2-2HFB
| Goedkeuringsnummer van koplamp | E9 5428 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | Aanpassing H7 naar LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 1500 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Voertuiguitvoering 2 | Voor voertuigen met halogeen koplampen |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LED GEN 2 H7 |
€ 163,35
€ 163,35
Tijdelijk uitverkocht
Interieurverlichting Osram OS 2825CBN2BL
OS 2825CBN2BL
COOL BLUE INTENSE lampen onderscheiden zich door hun stijlvolle verschijning.Het blauwachtig witte licht met een kleurtemperatuur tot 4.000 Kelvin geeft een koele, xenonachtige uitstraling. De lampen kunnen worden gebruikt voor kentekenplaatverlichting en positie- en parkeerverlichting.
€ 9,95
€ 9,95
Tijdelijk uitverkocht
Interieurverlichting Osram OS 2825HCBN02B
OS 2825HCBN02B
COOL BLUE INTENSE lampen onderscheiden zich door hun stijlvolle verschijning.Het blauwachtig witte licht met een kleurtemperatuur tot 4.000 Kelvin geeft een koele, xenonachtige uitstraling. De lampen kunnen worden gebruikt voor kentekenplaatverlichting en positie- en parkeerverlichting.
€ 9,95
€ 9,95
Tijdelijk uitverkocht
Interieurverlichting Osram OS 2825ULT2BL
OS 2825ULT2BL
OSRAM ULTRA LIFE autolampen zijn bijna onverslaanbaar als het gaat om levensduur.Ze hebben een indrukwekkende levensduur die tot vier keer langer is vergeleken met standaard halogeenlampen en gaan tot 100.000 km mee (met een gemiddeld jaarkilometrage van 14.259 km, waarvan 60% met ingeschakeld licht...
€ 1,69
€ 1,69
Tijdelijk uitverkocht
Interieurverlichting Osram OS 2827DC2BL
OS 2827DC2BL
OSRAM DIADEM CHROME lampen hebben een opvallend exclusief design: hun chroomlook wordt mogelijk gemaakt door een geavanceerde interferentie en absorberende coating. De lampen stralen alleen amberkleurig licht uit wanneer ze in gebruik zijn. Op andere momenten zijn ze bijna onzichtbaar en hebben ze g...
€ 10,95
€ 10,95
Tijdelijk uitverkocht
Interieurverlichting Osram OS 2827NA2BL
OS 2827NA2BL
De robuuste halogeenlampen in de OSRAM ORIGINAL LINE bieden goede prestaties voor standaardtoepassingen tegen een aantrekkelijke prijs.Ze worden gebruikt in miljoenen nieuwe voertuigen van gerenommeerde fabrikanten - zowel als standaard originele uitrustingsonderdelen als originele reserveonderdelen...
€ 2,65
€ 2,65
Tijdelijk uitverkocht
Vervanging achterlichten Osram OS 500702BL
OS 500702BL
De robuuste halogeenlampen in de OSRAM ORIGINAL LINE bieden goede prestaties voor standaardtoepassingen tegen een aantrekkelijke prijs.Ze worden gebruikt in miljoenen nieuwe voertuigen van gerenommeerde fabrikanten - zowel als standaard originele uitrustingsonderdelen als originele reserveonderdelen...
€ 1,65
€ 1,65
Tijdelijk uitverkocht
Vervanging achterlichten Osram OS 500802BL
OS 500802BL
De robuuste halogeenlampen in de OSRAM ORIGINAL LINE bieden goede prestaties voor standaardtoepassingen tegen een aantrekkelijke prijs.Ze worden gebruikt in miljoenen nieuwe voertuigen van gerenommeerde fabrikanten - zowel als standaard originele uitrustingsonderdelen als originele reserveonderdelen...
€ 1,36
€ 1,36
Tijdelijk uitverkocht
