×
Volkswagen GOLF V (1K1) 1.4 TSI (103kW)
Osram auto-onderdelen
Gloeilamp, verstraler Osram 64211CBI
1K-5-150000, H11, Doos
64211CBI
| Chassisnummer (VIN) tot | 1K-5-150000 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 38,12
€ 33,54
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64211CBN-HCB
H11, PGJ19-2
64211CBN-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
€ 67,16
€ 38,95
- -42%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64211NB200
1K-5-150000, H11, Doos
64211NB200
| Chassisnummer (VIN) tot | 1K-5-150000 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® 200 |
€ 39,99
€ 24,79
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64211NB200-HCB
1K-5-150000, H11
64211NB200-HCB
| Chassisnummer (VIN) tot | 1K-5-150000 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® 200 |
€ 84,99
€ 55,25
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64211NBS-HCB
1K-5-150000, H11
64211NBS-HCB
| Chassisnummer (VIN) tot | 1K-5-150000 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
€ 58,32
€ 26,83
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64211NL-01B
1K-5-150000, H11
64211NL-01B
| Chassisnummer (VIN) tot | 1K-5-150000 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
€ 41,81
€ 26,75
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64211ULT-01B
1K-5-150000, H11
64211ULT-01B
| Chassisnummer (VIN) tot | 1K-5-150000 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 25,99
€ 22,87
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64211ULT-HCB
1K-5-150000, H11
64211ULT-HCB
| Chassisnummer (VIN) tot | 1K-5-150000 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 51,99
€ 32,23
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, kofferruimteverlichting Osram 6486X
Gloeilampfitting, SV8.5-8
6486X
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 6 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 3,98
€ 3,98
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66240-1SCB
Xenon, D2S (gasontladingslamp)
66240-1SCB
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 1 |
| Kleurtemperatuur [K] | 4300 |
| Lichtstrook [Lm] | 3200 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® ORIGINAL |
€ 69,47
€ 69,47
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66240CBI
Xenon, D2S (gasontladingslamp), Doos
66240CBI
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® COOL BLUE INTENSE |
€ 129,59
€ 129,59
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66240CBN-HCB
Xenon, D2S (gasontladingslamp)
66240CBN-HCB
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
€ 187,99
€ 140,99
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66240ULT
Xenon, D2S (gasontladingslamp), Doos
66240ULT
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® ULTRA LIFE |
€ 109,99
€ 109,99
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66240ULT-HCB
Xenon, D2S (gasontladingslamp)
66240ULT-HCB
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® ULTRA LIFE |
€ 254,74
€ 254,74
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66240XNL
Xenon, D2S (gasontladingslamp), Doos
66240XNL
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® NIGHT BREAKER® LASER |
€ 129,99
€ 129,99
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66240XNL-HCB
Xenon, D2S (gasontladingslamp)
66240XNL-HCB
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® NIGHT BREAKER® LASER |
€ 219,99
€ 219,99
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66240XNN
Xenon, D2S (gasontladingslamp), Doos
66240XNN
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® NIGHT BREAKER® LASER |
€ 145,14
€ 78,37
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66240XNN-HCB
Xenon, D2S (gasontladingslamp)
66240XNN-HCB
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® NIGHT BREAKER® LASER |
€ 223,85
€ 203,70
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Osram 7506ULT-02B
P21W, BA15s
7506ULT-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 4,30
€ 2,71
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer-/breedtelicht Osram 7507LDA
PY21W, BAU15s
7507LDA
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | DIADEM |
€ 12,08
€ 12,08
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer-/breedtelicht Osram 7507LDA-02B
PY21W, BAU15s
7507LDA-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | DIADEM |
€ 24,14
€ 24,14
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 9006CBI-HCB
1K-5-150001, HB4, P22d
9006CBI-HCB
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 1K-5-150001 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 40,62
€ 35,74
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 9006CBN-HCB
1K-5-150001, HB4
9006CBN-HCB
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 1K-5-150001 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
€ 61,65
€ 27,75
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
Mistlampen Osram LEDFOG101
LEDFOG101-VW-M, LED
LEDFOG101
| Gewicht [g] | 1828 |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | LEDFOG101-VW-M |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving FOG |
€ 680,50
€ 680,50
Tijdelijk uitverkocht
Mistlampen Osram LEDFOG201
FOG103/201-VW-M, LED
LEDFOG201
| Nominaal vermogen [W] | 8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | FOG103/201-VW-M |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving F1 |
€ 132,13
€ 132,13
Tijdelijk uitverkocht
Verlichting Osram LEDINT102
LED, Gekleefd
LEDINT102
| Lengte [mm] | 305 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Gekleefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Aanvullende informatie | LEDambient TUNING LIGHTS CONNECT BASE KIT |
€ 76,23
€ 76,23
Tijdelijk uitverkocht
Verlichting Osram LEDINT103
LED, Gekleefd
LEDINT103
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Gekleefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 12 |
| Aanvullende informatie | LEDambient PULSE CONNECT |
€ 120,70
€ 120,70
Tijdelijk uitverkocht
Verlichting Osram LEDINT104
LED, Gekleefd, 1,5
LEDINT104
| Lengte [mm] | 305 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Gekleefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,5 |
| Aanvullende informatie | LEDambient TUNING LIGHTS CONNECT EXTENSION KIT |
€ 42,35
€ 42,35
Tijdelijk uitverkocht
Verlichting Osram LEDINT201
LED, Gekleefd, 1,5
LEDINT201
| Lengte [mm] | 30 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Gekleefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,5 |
| Aanvullende informatie | LEDambient TUNING LIGHTS BASE KIT |
€ 66,93
€ 66,93
Tijdelijk uitverkocht
Verlichting Osram LEDINT201-SEC
LED, Gekleefd, 1,5
LEDINT201-SEC
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Gekleefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,5 |
| Aanvullende informatie | LEDambient TUNING LIGHTS BASE KIT |
€ 59,99
€ 59,99
Tijdelijk uitverkocht
Verlichting Osram LEDINT202
LED, Gekleefd
LEDINT202
| Lengte [mm] | 305 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Gekleefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Aanvullende informatie | LEDambient TUNING LIGHTS EXTENSION KIT |
€ 39,63
€ 39,63
Tijdelijk uitverkocht
Interieurverlichting Osram OS 2825CBN2BL
OS 2825CBN2BL
COOL BLUE INTENSE lampen onderscheiden zich door hun stijlvolle verschijning.Het blauwachtig witte licht met een kleurtemperatuur tot 4.000 Kelvin geeft een koele, xenonachtige uitstraling. De lampen kunnen worden gebruikt voor kentekenplaatverlichting en positie- en parkeerverlichting.
€ 9,95
€ 9,95
Tijdelijk uitverkocht
