×
Audi A5 Cabriolet (8F7) 2.0 TFSI quattro (165kW)
Osram auto-onderdelen
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 2825-02B
W5W, W2.1x9.5d
2825-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 1,94
€ 1,86
- -4%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Osram 921-02B
W16W, SV8.5-8
921-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 4,55
€ 2,27
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 2825ULT-02B
W5W, W2.1x9.5d
2825ULT-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 3,29
€ 2,57
- -22%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64211-01B
H11
64211-01B
| Modeljaar tot | 2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 20,99
€ 10,71
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210NL-01B
H7, PX26d
64210NL-01B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
€ 24,99
€ 18,74
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210ULT-HCB
H7, PX26d
64210ULT-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 14,25
€ 12,83
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 6418-02B
Voor, C5W
6418-02B
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 3,27
€ 2,58
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210CBN-HCB
H7, PX26d
64210CBN-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
€ 46,98
€ 22,08
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 2825CBN-02B
W5W, W2.1x9.5d
2825CBN-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
€ 19,99
€ 8,59
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 2825DRP-02B
0,6, LED, W2.1x9.5d
2825DRP-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
€ 11,81
€ 11,81
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 2825DWNBC-02B
Aanpassing W5W naar LED, Blisterverpaking
2825DWNBC-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | Aanpassing W5W naar LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER LED W5W CARSPECIFIC |
€ 62,77
€ 25,74
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 2825DWP-02B
0,8, LED, W2.1x9.5d
2825DWP-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,8 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
€ 13,12
€ 12,85
- -2%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64176CBI
Halogeen, 55/15, H15
64176CBI
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Modeljaar tot | 2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55/15 |
| Lamptype | H15 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ23t-1 |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 67,98
€ 58,46
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64176CBI-HCB
Halogeen, 55/15, H15
64176CBI-HCB
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Modeljaar tot | 2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55/15 |
| Lamptype | H15 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ23t-1 |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 135,94
€ 112,83
- -17%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64176CBN-HCB
Halogeen, 55/15, H15
64176CBN-HCB
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Modeljaar tot | 2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55/15 |
| Lamptype | H15 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ23t-1 |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
€ 146,11
€ 77,44
- -47%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 6418DWP-01B
Wit, Voor, 0,6, LED
6418DWP-01B
| Kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 36 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
€ 6,35
€ 6,23
- -2%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 6418ULT-02B
Voor, C5W
6418ULT-02B
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 3,99
€ 2,60
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210NL-HCB
H7, PX26d
64210NL-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
€ 51,99
€ 36,40
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64210SUP
Halogeen, Bi-Xenon
64210SUP
| Lichten-bouwtype | Halogeen, Bi-Xenon |
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | SUPER |
€ 10,24
€ 5,53
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64211CBI
H11, Doos
64211CBI
| Modeljaar tot | 2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 38,12
€ 33,54
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64211CBN-HCB
H11, PGJ19-2
64211CBN-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
€ 67,16
€ 38,95
- -42%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64211NB200
H11, Doos
64211NB200
| Modeljaar tot | 2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® 200 |
€ 39,99
€ 24,79
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64211NB200-HCB
H11
64211NB200-HCB
| Modeljaar tot | 2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® 200 |
€ 84,99
€ 55,25
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64211NBS-HCB
H11
64211NBS-HCB
| Modeljaar tot | 2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
€ 58,32
€ 26,83
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64211NL-01B
H11
64211NL-01B
| Modeljaar tot | 2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
€ 41,81
€ 26,75
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64211ULT-01B
H11
64211ULT-01B
| Modeljaar tot | 2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 25,99
€ 22,87
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64211ULT-HCB
H11
64211ULT-HCB
| Modeljaar tot | 2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 51,99
€ 32,23
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64212CBI-HCB
H8
64212CBI-HCB
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | H8 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 83,85
€ 71,28
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64212NL-HCB
H8
64212NL-HCB
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | H8 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
€ 79,99
€ 51,20
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, kofferruimteverlichting Osram 6486X
Voor, Gloeilampfitting, SV8.5-8
6486X
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 6 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 3,98
€ 3,98
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66340-1SCB
Bi-Xenon, D3S (gasontladingslamp)
66340-1SCB
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 1 |
| Kleurtemperatuur [K] | 4300 |
| Lichtstrook [Lm] | 3200 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
| Aanvullende informatie | XENARC® ORIGINAL |
€ 121,57
€ 121,57
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 66340CBI
Bi-Xenon, D3S (gasontladingslamp), Doos
66340CBI
| Spanning (Volt) | 42 |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
| Aanvullende informatie | XENARC® COOL BLUE INTENSE |
€ 221,07
€ 221,07
Tijdelijk uitverkocht
