Osram auto-onderdelen
H11, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -58%
Bi-Xenon, D1S (gasontladingslamp), Doos
| Spanning (Volt) | 85 |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® ULTRA LIFE |
- -28%
Bi-Xenon, D1S (gasontladingslamp), Doos
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® NIGHT BREAKER® LASER |
LED, Gekleefd, 1,5
| Lengte [mm] | 30 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Gekleefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,5 |
| Aanvullende informatie | LEDambient TUNING LIGHTS BASE KIT |
LED, Gekleefd
| Lengte [mm] | 305 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Gekleefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Aanvullende informatie | LEDambient TUNING LIGHTS EXTENSION KIT |
H11, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
- -37%
0,6, LED, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
Aanpassing W5W naar LED, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | Aanpassing W5W naar LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER LED W5W CARSPECIFIC |
- -59%
0,8, LED, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,8 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
- -2%
Aanpassing H7 naar LED, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 19 |
| Lamptype | Aanpassing H7 naar LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Doos |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 1500 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Voertuiguitvoering 2 | Voor voertuigen met halogeen koplampen |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER LED H7 - RECOM |
Aanpassing H7 naar LED, PX26d, Voor voertuigen met halogeen koplampen
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 19 |
| Lamptype | Aanpassing H7 naar LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 1500 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Voertuiguitvoering 2 | Voor voertuigen met halogeen koplampen |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER LED H7 - TRADE |
H11, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -42%
H11, Doos, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® 200 |
- -38%
Wit, Achter, 0,6, LED
| Kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 31 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
- -2%
Bi-Xenon, D1S (gasontladingslamp)
| Spanning (Volt) | 85 |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 1 |
| Kleurtemperatuur [K] | 4500 |
| Lichtstrook [Lm] | 3200 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® ORIGINAL |
Bi-Xenon, D1S (gasontladingslamp)
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® COOL BLUE INTENSE |
Bi-Xenon, D1S (gasontladingslamp), Pk32d-2
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -24%
Bi-Xenon, D1S (gasontladingslamp)
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® ULTRA LIFE |
Bi-Xenon, D1S (gasontladingslamp), Doos
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® NIGHT BREAKER® LASER |
Bi-Xenon, D1S (gasontladingslamp)
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® NIGHT BREAKER® LASER |
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | DIADEM |
LED, Gekleefd
| Lengte [mm] | 305 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Gekleefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Aanvullende informatie | LEDambient TUNING LIGHTS CONNECT BASE KIT |
LED, Gekleefd
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Gekleefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 12 |
| Aanvullende informatie | LEDambient PULSE CONNECT |
LED, Gekleefd, 1,5
| Lengte [mm] | 305 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Gekleefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,5 |
| Aanvullende informatie | LEDambient TUNING LIGHTS CONNECT EXTENSION KIT |
LED, Gekleefd, 1,5
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Gekleefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,5 |
| Aanvullende informatie | LEDambient TUNING LIGHTS BASE KIT |
E1 2950
| Modeljaar vanaf | 2011 |
| Modeljaar tot | 2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Goedkeuringsnummer van koplamp | E1 2950, E1 2241 |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | LEDSC01-2HFB, 64210DA03-1 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | Aanpassing H7 naar LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Doos |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 1500 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Voertuiguitvoering 2 | Voor voertuigen met halogeen koplampen |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER LED GEN 2 H7 - TRADE |
E1 2950, E1 2241
| Modeljaar vanaf | 2011 |
| Modeljaar tot | 2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Goedkeuringsnummer van koplamp | E1 2950, E1 2241 |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 64210DA03-1 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | Aanpassing H7 naar LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Doos |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 1500 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Voertuiguitvoering 2 | Voor voertuigen met halogeen koplampen |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER LED SMART H7 - TRADE |
Halogeen, Bi-Xenon, AMG
| Lichten-bouwtype | Halogeen, Bi-Xenon |
| Voertuiglijn/-variant | AMG |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Modeljaar vanaf | 2011 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -60%
E1 2241, Aanpassing H7 naar LED
| Modeljaar tot | 2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Goedkeuringsnummer van koplamp | E1 2241 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | Aanpassing H7 naar LED |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | LEDSC01-2HFB |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Doos |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 1550 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Voertuiguitvoering 2 | Voor voertuigen met halogeen koplampen |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER LED SPEED H7 450 |
- -2%
