×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Osram Werklamp
Looplamp Osram LEDIL409
Li-ionen-accu, 9,62, LED
LEDIL409
| Batterij/accu | Li-ionen-accu |
| Gewicht [g] | 206 |
| Totale lengte [mm] | 215 |
| Totale breedte [mm] | 100 |
| Totale hoogte [mm] | 55 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 400 |
| Nominaal vermogen [W] | 9,62 |
| Spanning (Volt) | 3,7 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LED Inspection Lights |
€ 75,99
€ 75,99
Tijdelijk uitverkocht
Looplamp Osram LEDIL411
Li-ionen-accu, 2,96, LED
LEDIL411
| Batterij/accu | Li-ionen-accu |
| Gewicht [g] | 110 |
| Totale lengte [mm] | 285 |
| Totale breedte [mm] | 40 |
| Totale hoogte [mm] | 25 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Lichtstrook [Lm] | 200 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,96 |
| Spanning (Volt) | 3,7 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LED Inspection Lights |
€ 19,99
€ 19,99
Tijdelijk uitverkocht
Looplamp Osram LEDIL412
Li-ionen-accu, 8,14, LED
LEDIL412
| Batterij/accu | Li-ionen-accu |
| Gewicht [g] | 488 |
| Totale lengte [mm] | 243 |
| Totale breedte [mm] | 50 |
| Totale hoogte [mm] | 44 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 250 |
| Nominaal vermogen [W] | 8,14 |
| Spanning (Volt) | 3,7 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LED Inspection Lights |
€ 75,99
€ 75,99
Tijdelijk uitverkocht
Looplamp Osram LEDIL417
Doos, LED
LEDIL417
| Bundeltype | Doos |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Lichtstrook [Lm] | 500 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LED Inspection Lights |
€ 384,79
€ 134,67
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Looplamp Osram LEDIL418
6,6, LED
LEDIL418
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 250 |
| Nominaal vermogen [W] | 6,6 |
| Spanning (Volt) | 3,7 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDinspect SLIMLINE 250 |
€ 139,26
€ 48,74
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Looplamp Osram LEDIL419
6,6, LED
LEDIL419
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Lichtstrook [Lm] | 270 |
| Nominaal vermogen [W] | 6,6 |
| Spanning (Volt) | 3,7 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDinspect TELESCOPIC 270 |
€ 136,83
€ 47,89
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Looplamp Osram LEDIL427ESN
Doos, 2,4, LED
LEDIL427ESN
| Bundeltype | Doos |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Lichtstrook [Lm] | 250 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,4 |
| Spanning (Volt) | 3 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LED Inspection Lights |
€ 62,23
€ 21,78
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Looplamp Osram LEDIL428ESN
Doos, 4,0, LED
LEDIL428ESN
| Bundeltype | Doos |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Lichtstrook [Lm] | 350 |
| Nominaal vermogen [W] | 4,0 |
| Spanning (Volt) | 3 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LED Inspection Lights |
€ 79,64
€ 27,88
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Looplamp Osram LEDIL429ESN
Doos, 6,8, LED
LEDIL429ESN
| Bundeltype | Doos |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Lichtstrook [Lm] | 450 |
| Nominaal vermogen [W] | 6,8 |
| Spanning (Volt) | 4,5 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LED Inspection Lights |
€ 105,11
€ 36,78
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Looplamp Osram LEDIL430
Doos, 6,2, LED
LEDIL430
| Bundeltype | Doos |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 500 |
| Nominaal vermogen [W] | 6,2 |
| Spanning (Volt) | 3,7 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LED Inspection Lights |
€ 149,08
€ 52,18
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Looplamp Osram LEDIL431
Doos, 8,5, LED
LEDIL431
| Bundeltype | Doos |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 800 |
| Nominaal vermogen [W] | 8,5 |
| Spanning (Volt) | 3,7 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LED Inspection Lights |
€ 171,03
€ 59,86
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Looplamp Osram LEDIL432
Doos, 13,2, LED
LEDIL432
| Bundeltype | Doos |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 1200 |
| Nominaal vermogen [W] | 13,2 |
| Spanning (Volt) | 3,6 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LED Inspection Lights |
€ 237,76
€ 83,22
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Looplamp Osram LEDIL433ESN
LED
LEDIL433ESN
| Lichtstrook [Lm] | 87 |
| Spanning (Volt) | 1,5 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDinspect HEAD TORCH 87 ESSENTIAL |
€ 71.735,62
€ 25.107,46
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Looplamp Osram LEDIL434ESN
8,1, LED
LEDIL434ESN
| Lichtstrook [Lm] | 600 |
| Nominaal vermogen [W] | 8,1 |
| Spanning (Volt) | 3,7 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDinspect FLOODLIGHT 600 ESSENTIAL |
€ 71.735,62
€ 25.107,46
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Looplamp Osram LEDIL435ESNCDU
3,3, LED
LEDIL435ESNCDU
| Lichtstrook [Lm] | 140 |
| Nominaal vermogen [W] | 3,3 |
| Spanning (Volt) | 3,7 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDinspect MINI 140 ESSENTIAL |
€ 71.735,62
€ 25.107,46
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Werklamp Osram LEDWL114-WD
R10, R148, voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning
LEDWL114-WD
| Voldoet aan ECE norm | R10, R148 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 800 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning, voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aanvullende informatie | LEDriving Lightbar WL VX80-WD |
€ 44,77
€ 47,01
Tijdelijk uitverkocht
Lamphouder Osram LEDDLFXACC101
Geschroefd
LEDDLFXACC101
| Gewicht [g] | 512 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Lengte [mm] | 72 |
| Breedte [mm] | 35 |
| Hoogte [mm] | 48 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Mounting Kit FX GEN 2 |
€ 14,63
€ 14,63
Tijdelijk uitverkocht
Werklamp Osram LEDWL104-WD
13,2, voor voertuigen met 12V boordspanning, LED, Geschroefd
LEDWL104-WD
| Reikwijdte tot [m] | 43 |
| Gewicht [g] | 244 |
| Lengte [mm] | 75 |
| Nominaal vermogen [W] | 13,2 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Breedte [mm] | 37 |
| Hoogte [mm] | 122,7 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Round WL VX80-WD |
€ 40,41
€ 40,41
Tijdelijk uitverkocht
Werklamp Osram LEDWL105-WD
13,2, voor voertuigen met 12V boordspanning, LED, Geschroefd
LEDWL105-WD
| Reikwijdte tot [m] | 47 |
| Gewicht [g] | 256 |
| Lengte [mm] | 75,8 |
| Nominaal vermogen [W] | 13,2 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Breedte [mm] | 31 |
| Hoogte [mm] | 125,2 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Cube WL VX80-WD |
€ 40,41
€ 40,41
Tijdelijk uitverkocht
Werklamp Osram LEDWL106-WD
Voor voertuigen met 12V boordspanning, LED, Geschroefd
LEDWL106-WD
| Reikwijdte tot [m] | 54 |
| Gewicht [g] | 430 |
| Lengte [mm] | 89,4 |
| Nominaal vermogen [W] | 19 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Breedte [mm] | 52,1 |
| Hoogte [mm] | 136,4 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Round WL VX100-WD |
€ 74,09
€ 74,09
Tijdelijk uitverkocht
Werklamp Osram LEDWL107-WD
Voor voertuigen met 12V boordspanning, LED, Geschroefd
LEDWL107-WD
| Reikwijdte tot [m] | 56 |
| Gewicht [g] | 450 |
| Lengte [mm] | 89,4 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Breedte [mm] | 41,5 |
| Hoogte [mm] | 141,7 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Cube WL VX100-WD |
€ 74,09
€ 74,09
Tijdelijk uitverkocht
Werklamp Osram LEDWL108-WD
Voor voertuigen met 12V boordspanning, LED, Geschroefd
LEDWL108-WD
| Reikwijdte tot [m] | 67 |
| Gewicht [g] | 670 |
| Lengte [mm] | 147 |
| Nominaal vermogen [W] | 30 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Lamptype | LED |
| Breedte [mm] | 40,7 |
| Hoogte [mm] | 132 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aanvullende informatie | LEDriving® Cube WL VX125-WD |
€ 107,75
€ 107,75
Tijdelijk uitverkocht
