×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Osram Gloeilamp, mistlamp
Gloeilamp, dagrijverlichting/breedtelicht Osram 7506DRP-02B
Rood, BA15s, 1,9, LED
7506DRP-02B
| LED lichtkleur | Rood |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,9 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
€ 19,99
€ 19,99
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijverlichting/breedtelicht Osram 7506DWP-02B
Wit, BA15s, 1,9, LED
7506DWP-02B
| LED lichtkleur | Wit |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,9 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
€ 21,99
€ 21,99
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijverlichting/breedtelicht Osram 7506DYP-02B
Geel, BA15s, 1,3, LED
7506DYP-02B
| LED lichtkleur | Geel |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,3 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
€ 19,99
€ 19,99
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Osram 7506ULT-02B
P21W, BA15s
7506ULT-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
€ 4,30
€ 2,71
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Osram 7508LDR-01B
PR21W, BAW15s
7508LDR-01B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PR21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAW15s |
| Aantal | 1 |
| Aanvullende informatie | DIADEM |
€ 37,26
€ 37,26
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Osram 7511-02B
P21W, BA15s
7511-02B
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 3,87
€ 3,87
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijverlichting/breedtelicht Osram 7515DRP-02B
Rood, W3x16q, 1,7, LED
7515DRP-02B
| LED lichtkleur | Rood |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16q |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,7 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
€ 25,02
€ 25,02
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijverlichting/breedtelicht Osram 7515DWP-02B
Wit, W3x16q, 1,9, LED
7515DWP-02B
| LED lichtkleur | Wit |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16q |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,9 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
€ 25,02
€ 25,02
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijverlichting/breedtelicht Osram 7515DYP-02B
Amber, W3x16q, 1,3, LED
7515DYP-02B
| LED lichtkleur | Amber |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16q |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,3 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
€ 25,02
€ 25,02
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijverlichting/breedtelicht Osram 7528DRP-02B
Rood, BAY15d, 1,4, LED
7528DRP-02B
| LED lichtkleur | Rood |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,4 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
€ 19,99
€ 19,99
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, dagrijverlichting/breedtelicht Osram 7528DWP-02B
Wit, BAY15d, 2,0, LED
7528DWP-02B
| LED lichtkleur | Wit |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,0 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
€ 19,99
€ 19,99
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Osram 7529
Gloeilampfitting, BA15s
7529
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 15 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 3,29
€ 3,29
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer-/breedtelicht Osram 7537-02B
21/5, P21/5W, BAY15d
7537-02B
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 5,20
€ 4,27
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Osram 880CBI
H27W/1, Doos, PG13
880CBI
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 27 |
| Lamptype | H27W/1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PG13 |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 20,33
€ 17,88
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Osram 881CBI
H27W/2, Doos, PGJ13
881CBI
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 27 |
| Lamptype | H27W/2 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ13 |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 20,33
€ 17,88
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 9005-01B
HB3, P20d
9005-01B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 13,79
€ 8,14
- -41%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 9005CBI-HCB
HB3, P20d
9005CBI-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 49,74
€ 42,77
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 9005CBN-HCB
HB3, P20d
9005CBN-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
€ 61,65
€ 26,51
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 9005NL-HCB
HB3, P20d
9005NL-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
€ 67,99
€ 38,08
- -44%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 9006CBI-HCB
HB4, P22d
9006CBI-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 40,62
€ 35,74
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 9006CBN-HCB
HB4, P22d
9006CBN-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
€ 61,65
€ 27,75
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 9012-01B
HIR2, PX22d
9012-01B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | HIR2 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX22d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 65,99
€ 56,75
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 9012CBI
HIR2, Doos, PX22d
9012CBI
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | HIR2 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX22d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
€ 86,39
€ 73,43
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 94193
60/55, H4, P43t
94193
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL SPECIAL |
€ 10,10
€ 8,18
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 94196
75/70, H4, Doos, P43t
94196
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 75/70 |
| Lamptype | H4 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 17,48
€ 7,34
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 9726CW
LED, P43t
9726CW
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 14 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HL |
€ 140,60
€ 140,60
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 9736CW
LED, P22d
9736CW
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 14 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HL |
€ 149,99
€ 127,50
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 9745CW
8,2, LED, PY20d
9745CW
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 8,2 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PY20d |
| Aanvullende informatie | LEDriving® FL |
€ 80,34
€ 80,34
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64150DWESY-2HB
LED, Box
64150DWESY-2HB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 9 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HL EASY |
€ 98,01
€ 96,05
- -2%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp Osram 64155DWBRT
Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO, P14.5s, LED
64155DWBRT
| Registratietype | Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO |
| Lichtstrook [Lm] | 1500 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 12 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HLT BRIGHT |
€ 310,67
€ 114,95
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64150DWESY-HCB
LED, P14.5s
64150DWESY-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 9 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HL EASY |
€ 98,01
€ 93,11
- -5%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Osram 64151DWESY-HCB
LED, PK22s
64151DWESY-HCB
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 8 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HL EASY |
€ 98,01
€ 93,11
- -5%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
