Osram Gloeilamp, koplamp
60/55, H4, Doos, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H11, Doos, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -39%
HB4, P22d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
- -14%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D1S (gasontladingslamp), Doos, Pk32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® ORIGINAL |
- -39%
D1S (gasontladingslamp), Doos, Pk32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® CLASSIC |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D8S, Doos, PK32d-1
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 25 |
| Lamptype | D8S |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-1 |
| Aanvullende informatie | XENARC® ORIGINAL |
- -15%
D3S (gasontladingslamp), Doos, PK32d-5
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
| Aanvullende informatie | XENARC® ORIGINAL |
- -25%
D4S (gasontladingslamp), Doos, P32d-5
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D4S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-5 |
| Aanvullende informatie | XENARC® ORIGINAL |
- -41%
H27W/1, Doos, PG13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 27 |
| Lamptype | H27W/1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PG13 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -33%
PY20d, P20d, LED
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PY20d, P20d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 19 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HL BRIGHT |
- -14%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
HB3, P20d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER UNLIMITED |
- -14%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
HB3, Doos, P20d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER next generation |
- -45%
HB3A, Doos, P20d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3A |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -32%
PX22d, P22d, LED
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX22d, P22d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 19 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HL BRIGHT |
- -5%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
HB4, P22d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER UNLIMITED |
- -14%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
HB4, Doos, P22d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER next generation |
- -46%
HB4A, Doos, P22d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4A |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -40%
60/55, HB5, PX29t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | HB5 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX29t |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -29%
65/55, H13, P26.4t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 65/55 |
| Lamptype | H13 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P26.4t |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -34%
HIR1, Doos, PX22d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 65 |
| Lamptype | HIR1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX22d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H10, Doos, PY20d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 42 |
| Lamptype | H10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PY20d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
LED, PGJ19
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 13 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19 |
| Aanvullende informatie | LEDriving FOG LAMP |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PSX24W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 24 |
| Lamptype | PSX24W |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PG20/7 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -17%
PS19W, PG20/1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 19 |
| Lamptype | PS19W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PG20/1 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PS24W, PG20/3
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 24 |
| Lamptype | PS24W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PG20/3 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Gloeilampfitting, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 100 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | SUPER BRIGHT PREMIUM |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilampfitting, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 100 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | SUPER BRIGHT PREMIUM |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
100/90, Gloeilampfitting, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 100/90 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL SPECIAL |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
100/90, Gloeilampfitting, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 100/90 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | SUPER BRIGHT PREMIUM |
- -51%
Gloeilampfitting, Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 80 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Registratietype | Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE BOOST |
- -14%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilampfitting, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 80 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | SUPER BRIGHT PREMIUM |
- -60%
