Original Imperium auto-onderdelen
Zachte uitvoering, Onder, Rechts achter, Bovenaan
| Shore-A-hardheidswaarde basiselement | 47 |
| Gewicht [g] | 232 |
| Ophangwijze | Zachte uitvoering |
| Inbouwplaats | Onder, Rechts achter, Bovenaan, Links achter |
| Lengte [mm] | 36 |
| Binnendiameter [mm] | 15 |
| Buitendiameter [mm] | 91 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bovenaan
| Gewicht [g] | 268 |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Lengte [mm] | 36 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Binnendiameter [mm] | 13 |
| Buitendiameter [mm] | 91 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, 1K0199855L
| Gewicht [g] | 608 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Voor OE nummer | 1K0199855L |
| Vereist aantal stuks | 1 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
06F103221E
| Gewicht [g] | 37 |
| Voor OE nummer | 06F103221E |
| Binnendiameter1 [mm] | 12 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 12 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
06C103485Q, Met pakking
| Gewicht [g] | 65 |
| Voor OE nummer | 06C103485Q |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
06F103235
| Gewicht [g] | 70 |
| Voor OE nummer | 06F103235 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17 |
| Lengte [mm] | 273 |
- -58%
Rubber, 1K0122063G
| Gewicht [g] | 278 |
| Lengte [mm] | 513 |
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 1K0122063G |
- -59%
Rubber, Links boven, 1K0122101KN, Met pijpsteunen
| Binnendiameter 4 [mm] | 15 |
| Binnendiameter 3 [mm] | 15 |
| Gewicht [g] | 543 |
| Lengte [mm] | 413 |
| Materiaal | Rubber |
| Inbouwplaats | Links boven |
| Voor OE nummer | 1K0122101KN |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pijpsteunen |
| Binnendiameter1 [mm] | 34 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 31 |
- -63%
Rubber, Met pijpsteunen
| Gewicht [g] | 478 |
| Materiaal | Rubber |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pijpsteunen |
| Binnendiameter1 [mm] | 29 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 31 |
- -50%
Zonder pakking, N90692901, Zonder thermostaat
| Gewicht [g] | 48 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Voor OE nummer | N90692901 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -63%
Met pakking, 1K0122291C, Zonder thermostaat
| Gewicht [g] | 32 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor OE nummer | 1K0122291C |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -72%
Met pakking, 3B0122291B, Zonder thermostaat
| Gewicht [g] | 29 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor OE nummer | 3B0122291B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -66%
Zonder pakking, 3B0122291C, Bovenaan, Zonder thermostaat
| Gewicht [g] | 45 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Voor OE nummer | 3B0122291C |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -59%
Zonder pakking, 1K0121087H, Zonder thermostaat
| Gewicht [g] | 61 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Voor OE nummer | 1K0121087H |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -56%
- -59%
- -63%
Vooras, PU (Polyurethaan), 1K0412303B
| Gewicht [g] | 62 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Voor OE nummer | 1K0412303B |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Binnendiameter [mm] | 28 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
| Binnendiameter1 [mm] | 23 |
- -59%
Vooras, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 52 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Binnendiameter [mm] | 26 |
| Binnendiameter1 [mm] | 20 |
- -62%
Achteras, 1K0511353M
| Gewicht [g] | 97 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 1K0511353M |
| Hoogte [mm] | 133 |
- -63%
Achteras, PU (Polyurethaan), 1K0511353N
| Gewicht [g] | 87 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Voor OE nummer | 1K0511353N |
| Hoogte [mm] | 118 |
- -63%
Achteras, PU (Polyurethaan), 3C0511359
| Gewicht [g] | 109 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Voor OE nummer | 3C0511359 |
| Hoogte [mm] | 133 |
- -73%
Vooras rechts, Vooras links
| Gewicht [g] | 80 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Dikte [mm] | 58 |
| Hoogte [mm] | 57 |
- -69%
Achteras rechts, Achteras links, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 99 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Hoogte [mm] | 118 |
- -62%
Achter
| Gewicht [g] | 399 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Lengte [mm] | 1447 |
| Lengte 1 [mm] | 805 |
- -65%
Achteras, Thermoplastic
| Diameter 2 [mm] | 57 |
| Diameter 1 [mm] | 36 |
| Gewicht [g] | 66 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Hoogte [mm] | 180 |
- -76%
Achteras, Thermoplastic, 1K0513425A
| Diameter 2 [mm] | 54 |
| Diameter 1 [mm] | 37 |
| Gewicht [g] | 55 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Voor OE nummer | 1K0513425A |
| Hoogte [mm] | 176 |
- -62%
Achteras, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 165 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 2 |
- -66%
Vooras, Thermoplastic, 6N0413175A
| Diameter 2 [mm] | 74 |
| Diameter 1 [mm] | 63,6 |
| Gewicht [g] | 66 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Voor OE nummer | 6N0413175A |
| Hoogte [mm] | 193 |
- -62%
Vooras, 6N0413175A, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 225 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 6N0413175A |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -63%
Vooras, 1K0412303E, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 206 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0412303E |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -62%
