Original Imperium auto-onderdelen
Voor, Non idraulico
| Gewicht [g] | 623 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Versie | Non idraulico |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Gewicht [g] | 80 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 19 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afsluitstop
| Gewicht [g] | 770 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afsluitstop |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
06C103485Q, Met pakking
| Gewicht [g] | 65 |
| Voor OE nummer | 06C103485Q |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydrolager, Rechts voor
| Gewicht [g] | 1559 |
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
- -66%
Rubber, Links onder, Met pijpsteunen
| Lengte 1 [mm] | 450 |
| Gewicht [g] | 440 |
| Materiaal | Rubber |
| Inbouwplaats | Links onder |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pijpsteunen |
| Binnendiameter1 [mm] | 40 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 31 |
- -61%
Met pakking, 03L121131K, Zonder thermostaat
| Gewicht [g] | 123 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor OE nummer | 03L121131K |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -56%
- -60%
Vooras, Rubber
| Gewicht [g] | 131 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Rubber |
| Lengte [mm] | 70 |
- -61%
Vooras rechts, Vooras links
| Gewicht [g] | 115 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
- -65%
Vooras, Thermoplastic
| Diameter 2 [mm] | 60 |
| Diameter 1 [mm] | 72 |
| Gewicht [g] | 91 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Hoogte [mm] | 267 |
- -73%
Vooras, Thermoplastic, Rubber
| Gewicht [g] | 410 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Thermoplastic, Rubber |
| Componentennummer | 4 |
- -62%
Vooras rechts, Vooras links, Vooras, Thermoplastic
| Diameter 2 [mm] | 60 |
| Diameter 1 [mm] | 72 |
| Gewicht [g] | 387 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Hoogte [mm] | 267 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Componentennummer | 2 |
- -65%
Voor, Binnen, Achter, Rubber
| Gewicht [g] | 59 |
| Inbouwplaats | Voor, Binnen, Achter |
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 7H0511413A |
| Lengte [mm] | 52 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
- -73%
Achter, Buiten, Rubber, 7H5511414A
| Gewicht [g] | 38 |
| Inbouwplaats | Achter, Buiten |
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 7H5511414A |
| Binnendiameter [mm] | 27 |
- -69%
Binnen, Achter, Rubber, 7H5511413C
| Gewicht [g] | 45 |
| Inbouwplaats | Binnen, Achter |
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 7H5511413C |
| Binnendiameter [mm] | 27 |
- -74%
Achter, Buiten, Rubber
| Gewicht [g] | 45 |
| Inbouwplaats | Achter, Buiten |
| Materiaal | Rubber |
| Binnendiameter [mm] | 23 |
- -63%
Achteras, Rubber
| Gewicht [g] | 46,5 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Rubber |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
- -68%
Vooras
| Gewicht [g] | 56 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 24 |
- -50%
7H0412249A, Vooras links, IMPERGOM
| Gewicht [g] | 291 |
| Voor OE nummer | 7H0412249A |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
- -65%
Vooras, Met kogellager
| Gewicht [g] | 875 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 7E0412249 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
| Componentennummer | 2 |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
- -69%
Vooras, 7H0412249A, IMPERGOM
| Gewicht [g] | 1769 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 7H0412249A |
| Componentennummer | 4 |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
- -68%
Vooras, Zonder lager
| Gewicht [g] | 569 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 7E0412331 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
- -66%
Vooras
| Lengte [mm] | 64 |
| Gewicht [g] | 315 |
| Aantal inkepingen/gaten | 1 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
- -72%
Ovaal, Achter, Rubber/Metaal
| Totale lengte [mm] | 75 |
| Vorm | Ovaal |
| Gewicht [g] | 431 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
| Lengte [mm] | 50 |
- -65%
Achteras, Rubbermetaallager, Rubber/Metaal
| Totale lengte [mm] | 75,1 |
| Gewicht [g] | 375 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
| Lengte [mm] | 61 |
- -58%
Vooras
| Totale lengte [mm] | 72,7 |
| Gewicht [g] | 509 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
- -82%
Zilver, Vooras rechts, Vooras links, Koppelstang
| Gewicht [g] | 438 |
| Kleur | Zilver |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 260 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Buitendraad [mm] | M 12 x 1,5 |
| Materiaal | Staal |
- -76%
1J0145769H
| Gewicht [g] | 6 |
| Voor OE nummer | 1J0145769H |
- -62%
