Original Imperium auto-onderdelen
Voor, 1H0199233A, groen
| Gewicht [g] | 59 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor OE nummer | 1H0199233A, 191199233 |
| Lengte [mm] | 40 |
| Breedte [mm] | 40 |
| Binnendiameter [mm] | 24 |
| Buitendiameter [mm] | 24 |
| Kleurmarkering | Groen |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Versnellingsbak zijde, Links achter, Rubber/Metaal, 1H0199402
| Gewicht [g] | 683 |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde, Links achter |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Voor OE nummer | 1H0199402 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Kleurmarkering | Groen |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor
| Gewicht [g] | 583 |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Voor OE nummer | 90445304 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Met pakking, Met thermostaat
| Gewicht [g] | 474 |
| Openingstemperatuur | 87 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met thermostaat |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubber
| Nieuwe uitvoering | |
| Gewicht [g] | 275 |
| Lengte [mm] | 320 |
| Materiaal | Rubber |
| Binnendiameter1 [mm] | 23 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 23 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1H0121051B, Van motorkoeler naar waterpomp
| Gewicht [g] | 202 |
| Lengte [mm] | 284 |
| Voor OE nummer | 1H0121051B |
| Koelleiding | Van motorkoeler naar waterpomp |
| Binnendiameter1 [mm] | 32 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 32 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met airco
| Gewicht [g] | 413 |
| Lengte [mm] | 498 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
1H0121321A, Kunststof, Met afsluitstop
| Gewicht [g] | 526 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Voor OE nummer | 1H0121321A |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afsluitstop |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Met pakking, 068121133AF, Zonder thermostaat
| Gewicht [g] | 96 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor OE nummer | 068121133AF |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -83%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Kunststof
| Gewicht [g] | 52 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bovenaan, Kunststof, 028103491J
| Gewicht [g] | 134 |
| Lengte [mm] | 394 |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Materiaal | Kunststof |
| Voor OE nummer | 028103491J |
| Binnendiameter 2 [mm] | 21 |
| Binnendiameter1 [mm] | 31 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Rubber/Metaal, 1H0199609B, groen
| Gewicht [g] | 1205 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Voor OE nummer | 1H0199609B |
| Kleurmarkering | Groen |
- -63%
Voor voertuigen met ABS, Rechts achter, Rubber/Metaal, 1H0199262A
| Gewicht [g] | 1690 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Voor OE nummer | 1H0199262A |
| Kleurmarkering | Geel |
- -70%
Rechts achter, Rubber/Metaal, 1H0199262B, groen
| Gewicht [g] | 1674 |
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Voor OE nummer | 1H0199262B |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Kleurmarkering | Groen |
- -69%
| Gewicht [g] | 162 |
| Lengte [mm] | 167 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 37 |
| Binnendiameter1 [mm] | 49 |
- -63%
Rubber, 1H0121109A, Van expansievat naar motorkoeling
| Gewicht [g] | 106 |
| Lengte [mm] | 360 |
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 1H0121109A |
| Koelleiding | Van expansievat naar motorkoeling |
| Binnendiameter1 [mm] | 16 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 14 |
- -63%
1H0819371, Van verdeelstuk naar verwarmingskoeler
| Gewicht [g] | 197 |
| Lengte [mm] | 433 |
| Voor OE nummer | 1H0819371 |
| Koelleiding | Van verdeelstuk naar verwarmingskoeler |
| Binnendiameter1 [mm] | 24 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 19 |
- -66%
Van waterpomp naar waterslang
| Gewicht [g] | 230 |
| Lengte [mm] | 228 |
| Voor OE nummer | 37122058 |
| Koelleiding | Van waterpomp naar waterslang |
| Binnendiameter1 [mm] | 20 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 19 |
- -64%
Rechts boven, 6K0121101B
| Gewicht [g] | 319 |
| Lengte [mm] | 430 |
| Inbouwplaats | Rechts boven |
| Voor OE nummer | 6K0121101B |
| Binnendiameter1 [mm] | 31 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 31 |
- -73%
Kunststof, Met pakking, 95VW8594BA, Zonder thermostaat
| Gewicht [g] | 68 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor OE nummer | 95VW8594BA |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -74%
Kunststof, Met pakking, Zonder thermostaat
| Gewicht [g] | 46 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor OE nummer | 037121145 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -76%
Kunststof, Met pakking, 06A121133J, Zonder thermostaat
| Gewicht [g] | 110 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor OE nummer | 06A121133J |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -66%
Zonder pakking, Zonder thermostaat
| Gewicht [g] | 55 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -76%
Zonder pakking, 4A0819497, Zonder thermostaat
| Gewicht [g] | 25 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Voor OE nummer | 4A0819497 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -18%
Middendemper, 1H0253144, Rubber/Metaal
| Gewicht [g] | 148 |
| Inbouwplaats | Middendemper |
| Voor OE nummer | 1H0253144 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
- -59%
- -55%
Stuk, 357121321A, Kunststof
| Hoeveelheid | Stuk |
| Gewicht [g] | 68 |
| Voor OE nummer | 357121321A |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Materiaal | Kunststof |
- -69%
Rechts achter, Links achter
| Inbouwplaats | Rechts achter, Links achter |
| Lengte [mm] | 1500 |
- -64%
Vooras, Rubber
| Gewicht [g] | 163 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 191412303 |
| Dikte [mm] | 84 |
| Hoogte [mm] | 84 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
- -67%
