Original Imperium auto-onderdelen
Achteras
| Gewicht [g] | 68 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
- -69%
Achter, 1K0511327AR
| Gewicht [g] | 78 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Voor OE nummer | 1K0511327AR |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
- -70%
038105243E
| Breedte 1 [mm] | 18,54 |
| Gewicht [g] | 1597 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Voor OE nummer | 038105243E |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 140 |
- -69%
03G105243, 038105243E, Met schroeven
| Breedte 1 [mm] | 18,54 |
| Gewicht [g] | 1794 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Voor OE nummer | 03G105243, 038105243E |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Componentennummer | 10 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 140 |
- -77%
038105243E, Met schroeven
| Breedte 1 [mm] | 18,54 |
| Gewicht [g] | 1811 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Voor OE nummer | 038105243E |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Componentennummer | 2 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 140 |
- -60%
Vooras, Rubber
| Gewicht [g] | 101 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 16 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 50 |
| Lengte [mm] | 193 |
| Materiaal | Rubber |
- -73%
Vooras, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 58 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 16 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 50 |
| Lengte [mm] | 193 |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -80%
Vooras, 1K0423831A, Rubber
| Gewicht [g] | 304 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 16 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 50 |
| Voor OE nummer | 1K0423831A |
| Lengte [mm] | 193 |
| Materiaal | Rubber |
| Componentennummer | 2 |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER+MUBEA |
- -71%
Vooras, 1K0423831B, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 213 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 16 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 50 |
| Voor OE nummer | 1K0423831B |
| Lengte [mm] | 193 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Componentennummer | 2 |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER+MUBEA |
- -80%
Vooras, 1K0423831A, Rubber, OETIKER+MUBEA
| Gewicht [g] | 185 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 16 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 50 |
| Voor OE nummer | 1K0423831A |
| Lengte [mm] | 193 |
| Materiaal | Rubber |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER+MUBEA |
- -71%
Vooras, 1K0423831B, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 135 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 16 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 50 |
| Voor OE nummer | 1K0423831B |
| Lengte [mm] | 193 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Componentennummer | 3 |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER+MUBEA |
- -80%
Vooras, Met kogellager, IMPERGOM
| Gewicht [g] | 1118 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
- -67%
Vooras, Met kogellager
| Gewicht [g] | 2389 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aantal per as | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
| Componentennummer | 4 |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
- -67%
Achteras, Rond
| Gewicht [g] | 350 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Vorm | Rond |
| Aantal per as | 2 |
- -67%
Rond, Achteras, voor voertuigen zonder niveauregeling, voor voertuigen zonder electronische demperregeling
| Vorm | Rond |
| Gewicht [g] | 707 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder niveauregeling |
| Chassis | Voor voertuigen zonder electronische demperregeling |
| Voor OE nummer | 3C0513353D |
| Componentennummer | 2 |
- -67%
Vooras, SKF
| Gewicht [g] | 277 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Fabrikant van de lagers | SKF |
- -61%
6N0412249C, Vooras, IMPERGOM
| Gewicht [g] | 290 |
| Voor OE nummer | 6N0412249C |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
- -65%
Vooras, 6N0412249D
| Gewicht [g] | 582 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 6N0412249D |
| Aantal per as | 1 |
| Componentennummer | 2 |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
- -65%
6N0412249B, Vooras
| Gewicht [g] | 684 |
| Voor OE nummer | 6N0412249B |
| Aantal per as | 1 |
| Componentennummer | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Fabrikant van de lagers | SKF |
- -61%
Vooras, Met kogellager, IMPERGOM
| Gewicht [g] | 1093 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
| Componentennummer | 2 |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
- -63%
Vooras, Met kogellager
| Gewicht [g] | 2417 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aantal per as | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
| Componentennummer | 4 |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
- -63%
Achteras rechts, Achteras links, Rubber/Metaal
| Gewicht [g] | 257 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
- -67%
Achteras rechts, Achteras links, Rubber/Metaal
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Componentennummer | 2 |
- -73%
Vooras, 1K0412331E, Met kogellager
| Gewicht [g] | 1269 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0412331E |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
| Componentennummer | 2 |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
- -63%
Vooras, 6N0412249E, IMPERGOM
| Gewicht [g] | 2386 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 6N0412249E |
| Componentennummer | 4 |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
- -57%
Vooras, 1K0412331C, Zonder lager
| Gewicht [g] | 755 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0412331C |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
- -63%
Vooras rechts, Vooras links, 1K0412303B
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 1K0412303B |
| Componentennummer | 4 |
- -65%
Achter, Rubber/Metaal, 1K0505145J
| Gewicht [g] | 495 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Voor OE nummer | 1K0505145J |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Lengte [mm] | 92 |
- -70%
Achter, Rubber/Metaal, 1K0505145K
| Gewicht [g] | 510 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Voor OE nummer | 1K0505145K |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Lengte [mm] | 92 |
- -68%
Achteras, Rubber/Metaal
| Totale lengte [mm] | 75,2 |
| Gewicht [g] | 262 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
| Lengte [mm] | 71 |
- -56%
Vooras, rechts, Links, voor driehoeksdraagarm
| Gewicht [g] | 700 |
| Inbouwplaats | Vooras, rechts, Links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager |
| Shore-A-hardheidswaarde basiselement | 68 |
- -69%
