Original Imperium auto-onderdelen
Vooras, 6N0413175A, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 126 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 6N0413175A |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Componentennummer | 2 |
- -57%
Vooras, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 300 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -61%
Vooras, 1K0412303B, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 220 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0412303B |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -63%
Vooras, 1K0412303E, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 213 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0412303E |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -61%
- -65%
Voor, 1Q0611701D
| Gewicht [g] | 155 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor OE nummer | 1Q0611701D |
- -76%
Vooras links, Versnellingsbak zijde, 8R0598201B, Rubber
| Gewicht [g] | 302 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 100 |
| Voor OE nummer | 8R0598201B |
| Lengte [mm] | 110 |
| Materiaal | Rubber |
- -77%
Vooras links, Versnellingsbak zijde, 8R0598201B, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 311 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 100 |
| Voor OE nummer | 8R0598201B |
| Lengte [mm] | 110 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -77%
Vooras links, Versnellingsbak zijde, Rubber
| Gewicht [g] | 428 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 100 |
| Lengte [mm] | 110 |
| Materiaal | Rubber |
| Componentennummer | 7 |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -63%
Vooras, Wielzijde, Thermoplastic, OETIKER
| Gewicht [g] | 257 |
| Inbouwplaats | Vooras, Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 98 |
| Lengte [mm] | 118 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -76%
Vooras links, Wielzijde, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 87 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 98 |
| Lengte [mm] | 118 |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -79%
Vooras links, Versnellingsbak zijde, Rubber, Met flens
| Gewicht [g] | 147 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 99 |
| Lengte [mm] | 130 |
| Materiaal | Rubber |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met flens |
- -75%
Vooras links, Versnellingsbak zijde, 357498201A, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 136 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 100 |
| Voor OE nummer | 357498201A |
| Lengte [mm] | 110 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met flens |
- -78%
Achter, 1K0511327AR
| Gewicht [g] | 78 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Voor OE nummer | 1K0511327AR |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
- -70%
Vooras
| Gewicht [g] | 78 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
- -61%
Achteras
| Gewicht [g] | 68 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
- -69%
038105243L
| Breedte 1 [mm] | 27,15 |
| Gewicht [g] | 1565 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Voor OE nummer | 038105243L |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 140 |
- -75%
Met schroeven
| Gewicht [g] | 1689 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Componentennummer | 2 |
- -73%
Vooras, 1K0423831A, Rubber
| Gewicht [g] | 304 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 16 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 50 |
| Voor OE nummer | 1K0423831A |
| Lengte [mm] | 193 |
| Materiaal | Rubber |
| Componentennummer | 2 |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER+MUBEA |
- -71%
Vooras, 1K0423831B, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 213 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 16 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 50 |
| Voor OE nummer | 1K0423831B |
| Lengte [mm] | 193 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Componentennummer | 2 |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER+MUBEA |
- -80%
Vooras, 1K0423831A, Rubber, OETIKER+MUBEA
| Gewicht [g] | 185 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 16 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 50 |
| Voor OE nummer | 1K0423831A |
| Lengte [mm] | 193 |
| Materiaal | Rubber |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER+MUBEA |
- -71%
Vooras, 1K0423831B, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 135 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 16 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 50 |
| Voor OE nummer | 1K0423831B |
| Lengte [mm] | 193 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Componentennummer | 3 |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER+MUBEA |
- -80%
Vooras, Rubber
| Gewicht [g] | 101 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 16 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 50 |
| Lengte [mm] | 193 |
| Materiaal | Rubber |
- -73%
Vooras, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 58 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 16 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 50 |
| Lengte [mm] | 193 |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -80%
Vooras, Met kogellager, IMPERGOM
| Gewicht [g] | 1118 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
- -67%
Vooras, Met kogellager
| Gewicht [g] | 2389 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aantal per as | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
| Componentennummer | 4 |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
- -67%
Achteras, Zonder lager
| Gewicht [g] | 382 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
- -71%
Achteras
| Gewicht [g] | 845 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Aantal per as | 1 |
| Componentennummer | 2 |
- -71%
Vooras, 1K0412331C, Zonder lager
| Gewicht [g] | 755 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0412331C |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
- -63%
Vooras, SKF
| Gewicht [g] | 277 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Fabrikant van de lagers | SKF |
- -61%
6N0412249C, Vooras, IMPERGOM
| Gewicht [g] | 290 |
| Voor OE nummer | 6N0412249C |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
- -65%
