Original Imperium auto-onderdelen
Achteras, Niveauregeling, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 347 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdemper systeem | Niveauregeling |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -61%
Achteras, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 432 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -61%
Achteras, 3C0511359D, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 274 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 3C0511359D |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -61%
Achteras, 1T6170001, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 439 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 1T6170001 |
| Hoogte [mm] | 143 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Componentennummer | 4 |
- -69%
Achteras, 1T6170001, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 410 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 1T6170001 |
| Hoogte [mm] | 133 |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -61%
Achteras, Thermoplastic
| Diameter 2 [mm] | 57 |
| Diameter 1 [mm] | 36 |
| Gewicht [g] | 66 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Hoogte [mm] | 180 |
- -76%
Vooras links, Versnellingsbak zijde, Rubber, Met flens
| Gewicht [g] | 147 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 99 |
| Lengte [mm] | 130 |
| Materiaal | Rubber |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met flens |
- -75%
Vooras links, Versnellingsbak zijde, 357498201A, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 136 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 100 |
| Voor OE nummer | 357498201A |
| Lengte [mm] | 110 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met flens |
- -78%
Versnellingsbak zijde, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 45 |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 28 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 67 |
| Voor OE nummer | 95534990300 |
| Lengte [mm] | 102 |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -77%
Wielzijde, 8N0498203A, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 88 |
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 29 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 95 |
| Voor OE nummer | 8N0498203A |
| Lengte [mm] | 112 |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -77%
Vooras links, Versnellingsbak zijde, 8R0598201B, Rubber
| Gewicht [g] | 302 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 100 |
| Voor OE nummer | 8R0598201B |
| Lengte [mm] | 110 |
| Materiaal | Rubber |
- -77%
Vooras links, Versnellingsbak zijde, 8R0598201B, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 311 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 100 |
| Voor OE nummer | 8R0598201B |
| Lengte [mm] | 110 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -77%
Versnellingsbak zijde, Rubber
| Gewicht [g] | 204 |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 28 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 67 |
| Voor OE nummer | 95534990300 |
| Lengte [mm] | 102 |
| Materiaal | Rubber |
- -79%
Versnellingsbak zijde, Thermoplastic, OETIKER
| Gewicht [g] | 189 |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 28 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 67 |
| Voor OE nummer | 95534990300 |
| Lengte [mm] | 102 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -76%
Vooras links, Versnellingsbak zijde, Rubber
| Gewicht [g] | 428 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 100 |
| Lengte [mm] | 110 |
| Materiaal | Rubber |
| Componentennummer | 7 |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -63%
Achteras
| Gewicht [g] | 72 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
- -68%
Vooras
| Gewicht [g] | 78 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
- -61%
Achteras
| Gewicht [g] | 68 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
- -69%
Achter, 1K0511327AP
| Gewicht [g] | 77 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Voor OE nummer | 1K0511327AP |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
- -63%
Achter, 1K0511327AR
| Gewicht [g] | 78 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Voor OE nummer | 1K0511327AR |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
- -70%
03C105255A
| Breedte 1 [mm] | 29,8 |
| Gewicht [g] | 790 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Voor OE nummer | 03C105255A |
| Binnendiameter [mm] | 15 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 135 |
| Buitendraad 2 [mm] | 135 |
- -65%
Vooras, Rubber
| Gewicht [g] | 101 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 16 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 50 |
| Lengte [mm] | 193 |
| Materiaal | Rubber |
- -73%
Vooras, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 58 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 16 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 50 |
| Lengte [mm] | 193 |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -80%
Vooras, 1K0423831A, Rubber
| Gewicht [g] | 304 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 16 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 50 |
| Voor OE nummer | 1K0423831A |
| Lengte [mm] | 193 |
| Materiaal | Rubber |
| Componentennummer | 2 |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER+MUBEA |
- -71%
Vooras, 1K0423831B, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 213 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 16 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 50 |
| Voor OE nummer | 1K0423831B |
| Lengte [mm] | 193 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Componentennummer | 2 |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER+MUBEA |
- -80%
Vooras, 1K0423831A, Rubber, OETIKER+MUBEA
| Gewicht [g] | 185 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 16 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 50 |
| Voor OE nummer | 1K0423831A |
| Lengte [mm] | 193 |
| Materiaal | Rubber |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER+MUBEA |
- -71%
Vooras, 1K0423831B, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 135 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 16 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 50 |
| Voor OE nummer | 1K0423831B |
| Lengte [mm] | 193 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Componentennummer | 3 |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER+MUBEA |
- -80%
Vooras, Met kogellager, IMPERGOM
| Gewicht [g] | 1118 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
- -67%
Vooras, Met kogellager
| Gewicht [g] | 2389 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aantal per as | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
| Componentennummer | 4 |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
- -67%
Achteras, Rond
| Gewicht [g] | 350 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Vorm | Rond |
| Aantal per as | 2 |
- -67%
Rond, Achteras, 3C0513353D
| Vorm | Rond |
| Gewicht [g] | 707 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 3C0513353D |
| Componentennummer | 2 |
- -67%
