Original Imperium auto-onderdelen
Vooras rechts, Vooras links, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 282 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Componentennummer | 4 |
- -61%
Vooras rechts, Vooras links, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Breedte [mm] | 70 |
| Gewicht [g] | 152 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -57%
Vooras, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 314 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Componentennummer | 4 |
- -62%
Vooras, Thermoplastic, voor voertuigen met electronische demperregeling
| Gewicht [g] | 466 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Chassis | Voor voertuigen met electronische demperregeling |
| Componentennummer | 4 |
- -68%
Vooras, 6N0413175A, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 126 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 6N0413175A |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Componentennummer | 2 |
- -57%
Vooras, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 300 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -61%
Vooras, 1K0412303F, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 222 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0412303F |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -63%
Vooras, 1K0412303B, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 220 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0412303B |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -63%
Achteras, 8J0511353F, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 247 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 8J0511353F |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Componentennummer | 4 |
- -61%
Achteras, Niveauregeling, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 347 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdemper systeem | Niveauregeling |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -61%
Achteras, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 432 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -61%
Achteras, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 431 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Componentennummer | 4 |
- -63%
- -65%
Voor, 3C0611701H
| Gewicht [g] | 160 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor OE nummer | 3C0611701H |
- -66%
Vooras links, Versnellingsbak zijde, 8R0598201B, Rubber
| Gewicht [g] | 302 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 100 |
| Voor OE nummer | 8R0598201B |
| Lengte [mm] | 110 |
| Materiaal | Rubber |
- -77%
Vooras links, Versnellingsbak zijde, 8R0598201B, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 311 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 100 |
| Voor OE nummer | 8R0598201B |
| Lengte [mm] | 110 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -77%
Wielzijde, Rubber, OETIKER
| Gewicht [g] | 264 |
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 80 |
| Lengte [mm] | 121 |
| Materiaal | Rubber |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -80%
Wielzijde, 1K0498203, Thermoplastic, OETIKER
| Gewicht [g] | 269 |
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 86 |
| Voor OE nummer | 1K0498203 |
| Lengte [mm] | 125 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -84%
Versnellingsbak zijde, Rubber
| Gewicht [g] | 204 |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 28 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 67 |
| Voor OE nummer | 95534990300 |
| Lengte [mm] | 102 |
| Materiaal | Rubber |
- -79%
Versnellingsbak zijde, Thermoplastic, OETIKER
| Gewicht [g] | 189 |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 28 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 67 |
| Voor OE nummer | 95534990300 |
| Lengte [mm] | 102 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -76%
Wielzijde, 1J0407285A, Rubber, OETIKER
| Gewicht [g] | 298 |
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 29 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 95 |
| Voor OE nummer | 1J0407285A |
| Lengte [mm] | 112 |
| Materiaal | Rubber |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -74%
Wielzijde, 1J0407285A, Thermoplastic, OETIKER
| Gewicht [g] | 248 |
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 29 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 95 |
| Voor OE nummer | 1J0407285A |
| Lengte [mm] | 112 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -81%
Vooras links, Versnellingsbak zijde, Rubber
| Gewicht [g] | 428 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 100 |
| Lengte [mm] | 110 |
| Materiaal | Rubber |
| Componentennummer | 7 |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -63%
Wielzijde, 1K0498203, Rubber
| Gewicht [g] | 118 |
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 80 |
| Voor OE nummer | 1K0498203 |
| Lengte [mm] | 121 |
| Materiaal | Rubber |
- -84%
Wielzijde, 1K0498203, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 71 |
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 86 |
| Voor OE nummer | 1K0498203 |
| Lengte [mm] | 125 |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -77%
Vooras links, Versnellingsbak zijde, Rubber, Met flens
| Gewicht [g] | 147 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 99 |
| Lengte [mm] | 130 |
| Materiaal | Rubber |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met flens |
- -75%
Vooras links, Versnellingsbak zijde, 357498201A, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 136 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 100 |
| Voor OE nummer | 357498201A |
| Lengte [mm] | 110 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met flens |
- -78%
Versnellingsbak zijde, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 45 |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 28 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 67 |
| Voor OE nummer | 95534990300 |
| Lengte [mm] | 102 |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -77%
Wielzijde, 8N0498203A, Rubber
| Gewicht [g] | 119 |
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 29 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 95 |
| Voor OE nummer | 8N0498203A |
| Lengte [mm] | 112 |
| Materiaal | Rubber |
- -74%
Wielzijde, 8N0498203A, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 88 |
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 29 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 95 |
| Voor OE nummer | 8N0498203A |
| Lengte [mm] | 112 |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -77%
Achter, 1K0511327AR
| Gewicht [g] | 78 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Voor OE nummer | 1K0511327AR |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
- -70%
Vooras
| Gewicht [g] | 78 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
- -61%
