Original Imperium auto-onderdelen
Wielzijde, 1K0498203, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 71 |
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 86 |
| Voor OE nummer | 1K0498203 |
| Lengte [mm] | 125 |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -77%
Vooras links, Versnellingsbak zijde, Rubber, Met flens
| Gewicht [g] | 147 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 99 |
| Lengte [mm] | 130 |
| Materiaal | Rubber |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met flens |
- -75%
Vooras links, Versnellingsbak zijde, 357498201A, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 136 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 100 |
| Voor OE nummer | 357498201A |
| Lengte [mm] | 110 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met flens |
- -78%
Diam. Stab.21,5mm, Voor, Rubber, 1H0411314
| Gewicht [g] | 29 |
| Enkel in combinatie met | Diam. Stab.21,5mm |
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 1H0411314 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
- -61%
| Breedte 2 [mm] | 31,6 |
| Breedte 1 [mm] | 39,5 |
| Gewicht [g] | 2042 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 160 |
- -69%
028105243G, Met schroeven
| Breedte 2 [mm] | 31,6 |
| Breedte 1 [mm] | 39,5 |
| Gewicht [g] | 2240 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Voor OE nummer | 028105243G |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Componentennummer | 2 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 160 |
- -68%
Vooras, Rubber, voor voert. zonder stuurbekrachtiging
| Gewicht [g] | 304 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 41 |
| Voor OE nummer | 191419831 |
| Lengte [mm] | 120 |
| Materiaal | Rubber |
| Uitvoering | Voor voert. zonder stuurbekrachtiging |
- -68%
Vooras, Rubber, voor voert. zonder stuurbekrachtiging
| Gewicht [g] | 164 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 41 |
| Voor OE nummer | 191419831 |
| Lengte [mm] | 120 |
| Materiaal | Rubber |
| Uitvoering | Voor voert. zonder stuurbekrachtiging |
- -68%
Vooras, 357422831A, Rubber, voor voert. met stuurbekrachtiging
| Gewicht [g] | 369 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 41 |
| Voor OE nummer | 357422831A |
| Lengte [mm] | 210 |
| Materiaal | Rubber |
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -73%
Vooras, 1H0422831B, Rubber, voor voert. met stuurbekrachtiging
| Gewicht [g] | 216 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 41 |
| Voor OE nummer | 1H0422831B |
| Lengte [mm] | 210 |
| Materiaal | Rubber |
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -73%
Vooras, Rubber, voor voert. zonder stuurbekrachtiging
| Gewicht [g] | 105 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 41 |
| Voor OE nummer | 191419831 |
| Lengte [mm] | 120 |
| Materiaal | Rubber |
| Uitvoering | Voor voert. zonder stuurbekrachtiging |
- -68%
Vooras, 357422831A, Rubber, voor voert. met stuurbekrachtiging
| Gewicht [g] | 142 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 41 |
| Voor OE nummer | 357422831A |
| Lengte [mm] | 210 |
| Materiaal | Rubber |
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
- -73%
Vooras, IMPERGOM
| Gewicht [g] | 54 |
| Voor OE nummer | 3266405 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
- -62%
ADU4620, Vooras
| Gewicht [g] | 128 |
| Voor OE nummer | ADU4620 |
| Aantal per as | 1 |
| Componentennummer | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
- -62%
Achteras
| Gewicht [g] | 102 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 191512333 |
- -48%
Achteras
| Gewicht [g] | 350 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 191512335 |
- -60%
Vooras, Rubber/Metaal, Met kogellager
| Gewicht [g] | 644 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 191412249 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 126 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
- -63%
Vooras, Rubber/Metaal, IMPERGOM
| Gewicht [g] | 1364 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Bouwjaar tot | 08-1994 |
| Aantal per as | 1 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
- -63%
Voor voertuigen met ruwe weg uitvoering, Vooras, Rubber/Metaal, 357412331A
| Gewicht [g] | 376 |
| Bouwjaar vanaf | 12-1994 |
| Chassis | Voor voertuigen met ruwe weg uitvoering |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Voor OE nummer | 357412331A |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
- -62%
Vooras links, IMPERGOM
| Dikte [mm] | 13,5 |
| Gewicht [g] | 65 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 45 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
- -60%
Vooras links, IMPERGOM
| Gewicht [g] | 156 |
| Voor OE nummer | 7201592 |
| Componentennummer | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
- -65%
Vooras, Rubber/Metaal, Met kogellager
| Gewicht [g] | 440 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 96535010 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
| Componentennummer | 2 |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
- -69%
Vooras, Rubber/Metaal
| Gewicht [g] | 945 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Bouwjaar vanaf | 09-1994 |
| Voor OE nummer | 96535010 |
| Aantal per as | 1 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Componentennummer | 4 |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
- -68%
Achteras
| Gewicht [g] | 131 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 191512335 |
- -70%
Achteras
| Gewicht [g] | 334 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 191512333 |
| Aantal per as | 1 |
- -69%
Achter, Rubber/Metaal, 1H0501541
| Gewicht [g] | 408 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Voor OE nummer | 1H0501541 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
| Lengte [mm] | 90 |
- -61%
Vooras, Voor, Onder, Metaal
| Lengte [mm] | 54 |
| Gewicht [g] | 113 |
| Inbouwplaats | Vooras, Onder |
| Materiaal | Metaal |
| Voor OE nummer | 191407182 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 33 |
- -65%
Vooras, Onder, Achter, Rubber/Metaal
| Lengte [mm] | 41 |
| Gewicht [g] | 231 |
| Inbouwplaats | Vooras, Onder, Achter |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Voor OE nummer | 191407181A |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
- -67%
Vooras, Onder, Achter, Rubber/Metaal
| Lengte [mm] | 41 |
| Gewicht [g] | 197 |
| Inbouwplaats | Vooras, Onder, Achter |
| Materiaal | Rubber/Metaal, Aluminium |
| Voor OE nummer | 191407181 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
- -70%
Achter, Rubber/Metaal, 1H9501541
| Gewicht [g] | 397 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Voor OE nummer | 1H9501541 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
| Lengte [mm] | 50 |
- -67%
Vooras, Koppelstang, 191411315B
| Gewicht [g] | 209 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Voor OE nummer | 191411315B |
- -75%
Vooras, Koppelstang, Metaal
| Gewicht [g] | 157 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Voor OE nummer | 18317785 |
| Lengte [mm] | 55 |
| Materiaal | Metaal |
- -78%
