Original Imperium auto-onderdelen
Vooras, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 189 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Componentennummer | 4 |
- -62%
Achteras, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 313 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Componentennummer | 4 |
- -62%
Achteras, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 490 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -60%
Achteras, 8K0512131K
| Gewicht [g] | 272 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 8K0512131K |
| Componentennummer | 2 |
- -39%
Achteras, 8K0512131D, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 170 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 8K0512131D |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 2 |
- -58%
Vooras, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 210 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -57%
Achteras, 8K0512131J, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 192 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 8K0512131J |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 2 |
- -57%
Achteras rechts, Achteras links, Niveauregeling, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 260 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Schokdemper systeem | Niveauregeling |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -61%
Vooras, voor voertuigen met standaard chassis, voor voertuigen met M-techniek, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 78 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis, voor voertuigen met M-techniek |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -60%
Achteras, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 488 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -75%
Vooras, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 200 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -58%
Vooras, Thermoplastic, PU (Polyurethaan), voor voertuigen met standaard chassis
| Gewicht [g] | 196 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Componentennummer | 4 |
- -58%
Vooras, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 314 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Componentennummer | 4 |
- -62%
Achteras, Niveauregeling, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 341 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdemper systeem | Niveauregeling |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -57%
Achteras, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 271 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Componentennummer | 4 |
- -62%
Achteras, Thermoplastic, PU (Polyurethaan), voor voertuigen met electronische demperregeling
| Gewicht [g] | 483 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Chassis | Voor voertuigen met electronische demperregeling |
| Componentennummer | 4 |
- -57%
Achteras, Thermoplastic, voor voertuigen met standaard chassis
| Gewicht [g] | 309 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Componentennummer | 4 |
- -62%
Achteras, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 319 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Componentennummer | 4 |
- -61%
Vooras, 8K0412131E
| Gewicht [g] | 301 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 8K0412131E |
| Componentennummer | 4 |
- -69%
- -76%
Vooras, Wielzijde, 8K0498203C, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 280 |
| Inbouwplaats | Vooras, Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 31 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 100 |
| Voor OE nummer | 8K0498203C |
| Lengte [mm] | 130 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -77%
Vooras, Versnellingsbak zijde, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 241 |
| Inbouwplaats | Vooras, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
| Voor OE nummer | 93185258 |
| Lengte [mm] | 107 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -82%
Vooras, Wielzijde, Rubber
| Gewicht [g] | 277 |
| Inbouwplaats | Vooras, Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 28 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 97 |
| Voor OE nummer | 95534990400 |
| Lengte [mm] | 123 |
| Materiaal | Rubber |
- -79%
Vooras, Wielzijde, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 240 |
| Inbouwplaats | Vooras, Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 28 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 97 |
| Voor OE nummer | 95534990400 |
| Lengte [mm] | 123 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -83%
Vooras, Wielzijde, 8K0498203A, Rubber
| Gewicht [g] | 0,0002 |
| Inbouwplaats | Vooras, Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 31 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 103 |
| Voor OE nummer | 8K0498203A |
| Lengte [mm] | 144 |
| Materiaal | Rubber |
- -79%
Vooras, Wielzijde, Thermoplastic, OETIKER
| Gewicht [g] | 320 |
| Inbouwplaats | Vooras, Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 31 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 104 |
| Lengte [mm] | 143 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
- -76%
Vooras links, Wielzijde, 8K0498203C, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 98 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 31 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 100 |
| Voor OE nummer | 8K0498203C |
| Lengte [mm] | 130 |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -78%
Vooras links, Versnellingsbak zijde, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 108 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
| Lengte [mm] | 107 |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -79%
Vooras links, Wielzijde, Rubber
| Gewicht [g] | 94 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 28 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 97 |
| Voor OE nummer | 95534990400 |
| Lengte [mm] | 123 |
| Materiaal | Rubber |
- -78%
Vooras links, Wielzijde, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 88 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 28 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 97 |
| Voor OE nummer | 95534990400 |
| Lengte [mm] | 123 |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -81%
Vooras links, Wielzijde, 8K0498203A, Rubber
| Gewicht [g] | 142 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 31 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 103 |
| Voor OE nummer | 8K0498203A |
| Lengte [mm] | 144 |
| Materiaal | Rubber |
- -78%
Vooras links, Wielzijde, 8K0498203A, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 142 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 31 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 104 |
| Voor OE nummer | 8K0498203A |
| Lengte [mm] | 143 |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -78%
