• Laagste prijs
  • Meer dan 300.000 onderdelen
  • Ook voor technische onderdelen 
  • Ook voor technisch support
HELLA Remblokkenset, schijfrem (8DB 355 007-931)

€ 81,01

€ 68,86

Je geselecteerde auto

NL

HELLA Remblokkenset, schijfrem (8DB 355 007-931)

15%
Korting
  • Artikelnummer: 8DB 355 007-931
  • Inbouwplaats: Vooras | VET-nummer vanaf: 3021490 | Breedte 1 [mm]: 155,1 | Breedte 2 [mm]: 156,3 | Hoogte 1 (mm): 61,7 | Hoogte 2 (mm): 58,9 | Dikte [mm]: 19,0 | Slijtageindicator: Met ingebouwde slijtagesensor | Remsysteem: Teves | Artikelnummer van de aanbevolen artikel: 8DZ 355 201-211 | WVA-nummer: 23289 | Technisch informatienummer: T1099
  • Alle specificaties >
  • Handelsnummers: T1099, 21636, 21637, 23289, 8675D1476

€ 81,01

€ 68,86

Aantal:

  1. Laagste prijs
  2. Niet goed, geld terug
  3. Meer dan 300.000 onderdelen
  4. Ook voor technische onderdelen

Meer informatie

Specificaties

Inbouwplaats Vooras
VET-nummer vanaf 3021490
Breedte 1 [mm] 155,1
Breedte 2 [mm] 156,3
Hoogte 1 (mm) 61,7
Hoogte 2 (mm) 58,9
Dikte [mm] 19,0
Slijtageindicator Met ingebouwde slijtagesensor
Remsysteem Teves
Artikelnummer van de aanbevolen artikel 8DZ 355 201-211
WVA-nummer 23289
Technisch informatienummer T1099
Geen voertuigen gevonden
Merk OE nummer
ALFA ROMEO 0009950778
ALFA ROMEO 71713143
ALFA ROMEO 71748388
ALFA ROMEO 71753039
ALFA ROMEO 71753044
ALFA ROMEO 71772208
ALFA ROMEO 71772214
ALFA ROMEO 71772528
ALFA ROMEO 71772532
ALFA ROMEO 77362222
ALFA ROMEO 77362229
ALFA ROMEO 9947156
ALFA ROMEO 9947935
ALFA ROMEO 9947955
ALFA ROMEO 9948334
ALFA ROMEO 9948845
ALFA ROMEO 9949132
ALFA ROMEO 9949134
ALFA ROMEO 9950637
ALFA ROMEO 6001073154
FIAT 7087050
FIAT 71752295
FIAT 71752995
FIAT 71772208
FIAT 77362193
FIAT 77362202
FIAT 77362222
FIAT 77362231
FIAT 77362683
FIAT 9947955
FIAT 9948095
FIAT 9948334
FIAT 9948476
FIAT 9950778
FIAT 9951030
FIAT 6001073148
LANCIA 9951217

Laatst bekeken producten

HELLA Remblokkenset, schijfrem (8DB 355 007-931)

€ 68,86

Bekijken

Hulp nodig? Neem contact op, download de handleiding, of laat jouw onderdeel monteren!

Kom je er niet helemaal uit? Neem dan contact op, download de handleiding, of laat het onderdeel monteren

  • 030 7 60 40 20
  • info@123autoparts.nl

Laat jouw onderdeel monteren. Vraag vrijblijvend een offerte aan en wij nemen zo snel mogelijk contact op.

Vraag een offerte aan

Ook interessant

A.B.S. Remblokkenset, schijfrem (36894)

€ 36,44

Bekijken

BOSCH Remblokkenset, schijfrem (0 986 424 553)

€ 45,74

Bekijken

HELLA Remblokkenset, schijfrem (8DB 355 009-361)

€ 57,39

Bekijken

HELLA Remblokkenset, schijfrem (8DB 355 011-651)

€ 77,09

Bekijken

VALEO Remblokkenset, schijfrem (598407)

€ 18,01

Bekijken

 

10% KORTINGSBON VOOR JE EERSTE BESTELLING

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang een kortingscode van 10% korting op je eerste bestelling. Daarnaast blijf je op de hoogte van onze acties en exclusieve kortingen.
 

 

123autoparts info@123autoparts.nl 123Autoparts Ä
NL Waardenburg Gelderland 4181 CC Holweistraat 4
030 7 60 40 20

Klanten geven ons een 9.1 uit 10
(4001 reviews)

© 2019

123autoparts.nl ® Alle rechten voorbehouden

naar boven
ACCEPTEREN

Door de site te blijven gebruiken ga je akkoord met het gebruik van cookies. Meer informatie