• Laagste prijs
  • Meer dan 300.000 onderdelen
  • Ook voor technische onderdelen 
  • Ook voor technisch support
HELLA Remblokkenset, schijfrem (8DB 355 005-961)

€ 62,80

€ 53,38

Je geselecteerde auto

NL

HELLA Remblokkenset, schijfrem (8DB 355 005-961)

15%
Korting
  • Artikelnummer: 8DB 355 005-961
  • Inbouwplaats: Vooras | Voor fabrikant: Lucas | Breedte (mm): 103,8 | Hoogte (mm): 66,6 | Dikte [mm]: 17,1 | Slijtageindicator: Met akoestische slijtagewaarschuwing | Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2: Met remzadelschroef | Remsysteem: Lucas | WVA-nummer: 20833 | Technisch informatienummer: T0221
  • Alle specificaties >
  • Handelsnummers: T0221, 20833, 20834, 20838

€ 62,80

€ 53,38

Aantal:

  1. Laagste prijs
  2. Niet goed, geld terug
  3. Meer dan 300.000 onderdelen
  4. Ook voor technische onderdelen

Meer informatie

Specificaties

Inbouwplaats Vooras
Voor fabrikant Lucas
Breedte (mm) 103,8
Hoogte (mm) 66,6
Dikte [mm] 17,1
Slijtageindicator Met akoestische slijtagewaarschuwing
Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 Met remzadelschroef
Remsysteem Lucas
WVA-nummer 20833
Technisch informatienummer T0221
Geen voertuigen gevonden
Merk OE nummer
ALFA ROMEO 0060810239
ALFA ROMEO 4434879
ALFA ROMEO 5888147
ALFA ROMEO 5888153
ALFA ROMEO 5888575
ALFA ROMEO 5892481
ALFA ROMEO 5892549
ALFA ROMEO 5892608
ALFA ROMEO 5892727
ALFA ROMEO 5892728
ALFA ROMEO 5892734
ALFA ROMEO 5892735
ALFA ROMEO 5983918
ALFA ROMEO 5983924
ALFA ROMEO 5983948
ALFA ROMEO 5983950
ALFA ROMEO 5984031
ALFA ROMEO 6077760
ALFA ROMEO 60777600
ALFA ROMEO 60810239
ALFA ROMEO 71752994
ALFA ROMEO 71772524
ALFA ROMEO 790362
ALFA ROMEO 791449
ALFA ROMEO 792043
ALFA ROMEO 792282
ALFA ROMEO 792424
ALFA ROMEO 792466
ALFA ROMEO 792486
ALFA ROMEO 792487
ALFA ROMEO 792588
ALFA ROMEO 792698
ALFA ROMEO 793184
ALFA ROMEO 793220
ALFA ROMEO 793221
ALFA ROMEO 793271
ALFA ROMEO 793330
ALFA ROMEO 793355
ALFA ROMEO 793356
ALFA ROMEO 793357
ALFA ROMEO 793382
ALFA ROMEO 793385
ALFA ROMEO 793465
ALFA ROMEO 793470
ALFA ROMEO 794091
ALFA ROMEO 794858
ALFA ROMEO 794963
ALFA ROMEO 9938853
FIAT 0005983950
FIAT 5888147
FIAT 5889089
FIAT 5892730
FIAT 5892733
FIAT 5892738
FIAT 5983919
FIAT 5983950
FIAT 60777600
FIAT 71748385
FIAT 71770948
FIAT 77362268
FIAT 77362309
FIAT 792489
FIAT 793330
FIAT 793460
FIAT 794962
FIAT 795121
FIAT 9947482
FIAT 9948358
LANCIA 5892732
LANCIA 792698
SHUGUANG 571309S

Laatst bekeken producten

HELLA Remblokkenset, schijfrem (8DB 355 005-961)

€ 53,38

Bekijken

Hulp nodig? Neem contact op, download de handleiding, of laat jouw onderdeel monteren!

Kom je er niet helemaal uit? Neem dan contact op, download de handleiding, of laat het onderdeel monteren

  • 030 7 60 40 20
  • info@123autoparts.nl

Laat jouw onderdeel monteren. Vraag vrijblijvend een offerte aan en wij nemen zo snel mogelijk contact op.

Vraag een offerte aan

Ook interessant

BOSCH Remblokkenset, schijfrem (0 986 468 380)

€ 28,08

Bekijken

A.B.S. Remblokkenset, schijfrem (P23026)

€ 40,68

Bekijken

HELLA Remblokkenset, schijfrem (8DB 355 018-371)

€ 65,00

Bekijken

FEBI BILSTEIN Remblokkenset, schijfrem (116003)

€ 40,20

Bekijken

VALEO Remblokkenset, schijfrem (598331)

€ 37,47

Bekijken

 

10% KORTINGSBON VOOR JE EERSTE BESTELLING

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang een kortingscode van 10% korting op je eerste bestelling. Daarnaast blijf je op de hoogte van onze acties en exclusieve kortingen.
 

 

123autoparts info@123autoparts.nl 123Autoparts Ä
NL Waardenburg Gelderland 4181 CC Holweistraat 4
030 7 60 40 20

Klanten geven ons een 9.1 uit 10
(3724 reviews)

© 2019

123autoparts.nl ® Alle rechten voorbehouden

naar boven
ACCEPTEREN

Door de site te blijven gebruiken ga je akkoord met het gebruik van cookies. Meer informatie