Motorad Koelvloeistofflens
Kunststof, Zonder pakking, 1C0121438A, zwart
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Gewicht [g] | 157 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Voor OE nummer | 1C0121438A |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -76%
Kunststof, Met pakking, Met pakkingen, 037121132B
| Verpakkingslengte [cm] | 9,1 |
| Gewicht [g] | 100 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,1 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, Met pakkingen |
| Voor OE nummer | 037121132B |
| Inbouwplaats | Cilinderkop |
| Kleur | Zwart |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -51%
Kunststof, Met pakking, Met pakkingen, 06B121132E
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,1 |
| Gewicht [g] | 84 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, Met pakkingen |
| Voor OE nummer | 06B121132E |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -78%
Kunststof, Met pakkingen, 021121121C, zwart
| Verpakkingshoogte [cm] | 16,1 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16 |
| Verpakkingslengte [cm] | 30 |
| Gewicht [g] | 225 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Voor OE nummer | 021121121C |
| Kleur | Zwart |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
- -81%
Kunststof, Zonder pakking, 6Q0122291F, zwart
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,1 |
| Gewicht [g] | 85 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Voor OE nummer | 6Q0122291F |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ontluchtingsklep |
- -75%
Kunststof, Met pakking, Met pakkingen
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,1 |
| Gewicht [g] | 144 |
| Hoogte 1 [mm] | 137,2 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, Met pakkingen |
| Voor OE nummer | 11537512733 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
- -65%
Kunststof, Zonder pakking, 026121121A, zwart
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,1 |
| Gewicht [g] | 50 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Voor OE nummer | 026121121A |
| Kleur | Zwart |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -78%
Kunststof, Met pakking, Zonder pakking, 06A121132C
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,1 |
| Gewicht [g] | 71 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, Zonder pakking |
| Voor OE nummer | 06A121132C |
| Kleur | Zwart |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -63%
Kunststof, Zonder pakking, 074121121B, zwart
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,1 |
| Gewicht [g] | 68 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Voor OE nummer | 074121121B |
| Kleur | Zwart |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -65%
Kunststof, Met pakking, Zonder pakking, 068121145Q
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Gewicht [g] | 51 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, Zonder pakking |
| Voor OE nummer | 068121145Q |
| Kleur | Grijs |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -79%
Kunststof, Met pakking, Met pakkingen, 037121133C
| Verpakkingshoogte [cm] | 11 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 15 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15,9 |
| Gewicht [g] | 104 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, Met pakkingen |
| Voor OE nummer | 037121133C |
| Kleur | Zwart |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -65%
Kunststof, Met pakking, Met pakkingen, 068121132B
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,1 |
| Gewicht [g] | 95 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, Met pakkingen |
| Voor OE nummer | 068121132B |
| Inbouwplaats | Cilinderkop |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -81%
Kunststof, Met pakking, Zonder pakking, 068121132A
| Verpakkingshoogte [cm] | 11 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 15 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15,9 |
| Gewicht [g] | 91 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, Zonder pakking |
| Voor OE nummer | 068121132A |
| Inbouwplaats | Cilinderkop |
| Kleur | Zwart |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -73%
Kunststof, Met pakkingen, 032121121A, zwart
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,1 |
| Gewicht [g] | 60 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Voor OE nummer | 032121121A |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
- -69%
Kunststof, Met pakking, Zonder pakking, grijs
| Verpakkingshoogte [cm] | 11 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 15 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15,9 |
| Gewicht [g] | 94 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, Zonder pakking |
| Kleur | Grijs |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -82%
Kunststof, Met pakking, Met pakkingen
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,1 |
| Gewicht [g] | 73 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, Met pakkingen |
| Voor OE nummer | 38121121 |
| Kleur | Grijs |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -61%
Kunststof, zwart
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,1 |
| Gewicht [g] | 84 |
| Materiaal | Kunststof |
| Voor OE nummer | 11531720173 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
- -55%
