Metzger auto-onderdelen
Versnellingsbak zijde, Onder, Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen
| Alternatieve reparatieset | 8020031 |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde, Onder |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Type versnellingsbak | 722.6 |
| Versnellingsbak ID | W5A/580 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0899041 |
Versnellingsbak zijde, Onder, Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde, Onder |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Type versnellingsbak | 722.6 |
| Versnellingsbak ID | W5A/580 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
Met pakking, wit, Ronde stekker
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Wit |
| Type stekker | Ronde stekker |
Achter, X170087
| Inbouwplaats | Achter |
| Chassisnummer (VIN) tot | X170087 |
| Aantal contacten | 4 |
Met afschermkap/hoes, zwart
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afschermkap/hoes |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Ovaal
| Vermogen [W] | 0,06 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
M 14x1,5, rood, voor voertuigen zonder airco
| Schroefdraadmaat | M 14x1,5 |
| Kleur | Rood |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Aantal contacten | 2 |
| Schakelpunt van [°C] | 100 |
| Schakelpunt tot [°C] | 95 |
Rechts voor
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
Links voor
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Links voor |
Met enkele banden, Achteras, ATE, Bosch
| Banden | Met enkele banden |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remsysteem | ATE, Bosch |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 160 |
| Breedte [mm] | 40 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Vooras, Perrot
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remsysteem | Perrot |
| Boutlengte [mm] | 86 |
Achteras, ATE
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remsysteem | ATE |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Achteras, ATE, met extra geleidebouten
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remsysteem | ATE |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met extra geleidebouten |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
M12 x 19
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Schroefdraadmaat | M12 x 19 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Achteras, ATE, Bosch
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remsysteem | ATE, Bosch |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 160 |
| Breedte [mm] | 40 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Draairichting tegen de klok in, Achter
| Aantal portieren | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
- -19%
Electrisch, Voor, voor voertuigen met achterruitwisser, Duelpomp
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Voor |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterruitwisser |
| Pomp soort | Duelpomp |
Voor
| Inbouwplaats | Voor |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 2324118 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Electrisch, Voor, Monopomp, Ovaal
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Voor |
| Pomp soort | Monopomp |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Serienausführung, voor voertuigen zonder standkachel, Electrisch
| Versie | Serienausführung |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder standkachel |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Bouwjaar tot | 12-1991 |
| Diameter [mm] | 52 |
| Druk (bar) | 4 |
M10x1, Achteras, ATE
| Sleutelwijdte 1 [mm] | 11 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Remsysteem | ATE |
| Lengte [mm] | 30 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
8,8, M14 x 1,5, 17 mm, zilver
| Kwaliteitsgraad | 8,8 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Kleur | Zilver |
| Wielbevestiging | Kogelzadel A/G |
| Schroefdraad lengte [mm] | 45 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
