×
Volkswagen SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TSI (155kW)
Meat Doria auto-onderdelen
Kabelreparatieset Meat Doria 25466
Connectorhuis, Silicoon, Vertint, 8T0973702
25466
| Connectorhuisuitvoering | Connectorhuis |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Kabeldoorsnede [mm²] | 0,5 |
| Contactoppervlakte | Vertint |
| Voor OE nummer | 8T0973702 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 18,53
€ 18,53
Tijdelijk uitverkocht
€ 25,28
€ 25,28
Tijdelijk uitverkocht
Vrijloop koppeling dynamo Meat Doria 45155
06B903016AE
45155
| Voor OE nummer | 06B903016AE |
| Breedte [mm] | 22,6 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 55,8 |
| Aantal groeven | 6 |
€ 35,79
€ 35,79
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 82372
06J906051D, Van brandstofverdeler naar toevoerleiding, Benzine, Hogedruk zijde
82372
| Voor OE nummer | 06J906051D |
| Inbouwplaats | Van brandstofverdeler naar toevoerleiding |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Oranje |
€ 45,62
€ 45,62
Tijdelijk uitverkocht
Binnentemperatuur sensor Meat Doria 82483
1K0907543G, voor voertuigen met automatische airco, Zonder kabel, rechthoekig
82483
| Voor OE nummer | 1K0907543G |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatische airco |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 18,72
€ 12,54
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 825000
06E906051K, Geschroefd, Lagedruk zijde, D-vorm
825000
| Voor OE nummer | 06E906051K |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Lagedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 47,64
€ 47,64
Tijdelijk uitverkocht
Buitentemperatuur sensor Meat Doria 82709
8Z0820535, zwart, D-vorm
82709
| Voor OE nummer | 8Z0820535 |
| Lengte [mm] | 38 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 12 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
€ 14,04
€ 9,68
- -31%
Tijdelijk uitverkocht
Gaspedaal module Meat Doria 83535
1K1721503AS, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met versnellingsbak, Ovaal
83535
| Voor OE nummer | 1K1721503AS |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met versnellingsbak |
| Aantal contacten | 6 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
€ 143,74
€ 143,74
Tijdelijk uitverkocht
€ 46,91
€ 46,91
Tijdelijk uitverkocht
Vuldruk regelklep Meat Doria 9233
Electrisch-pneumatisch, 06F906283A
9233
| Werkwijze | Electrisch-pneumatisch |
| Voor OE nummer | 06F906283A |
€ 41,81
€ 38,04
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
Parkeer (PDC) sensor Meat Doria 94596
Ultrasone sensor, Achter, Voor, 5Q0919297A
94596
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Voor OE nummer | 5Q0919297A |
| Diameter [mm] | 15,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 27,82
€ 48,12
Tijdelijk uitverkocht
Kachelkraan /Koelvloeistof regelklep Meat Doria 9918
Electrisch, 4H0121671D
9918
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 4H0121671D |
€ 59,27
€ 59,27
Tijdelijk uitverkocht
Regeleenheid interieurventilator Meat Doria K106029
3C0907521D
K106029
| Voor OE nummer | 3C0907521D |
| Aantal contacten | 7 |
€ 101,64
€ 71,15
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Kachel-/voorschakelweerstand Meat Doria K109217
Wit
K109217
| Voor OE nummer | 64113457445 |
| Aantal contacten | 4 |
| Stekkerkleur | Wit |
€ 26,14
€ 26,14
Tijdelijk uitverkocht
Airco hogedrukschakelaar Meat Doria K52070
5K0959126, 7/16, UNF-schroefdraad
K52070
| Voor OE nummer | 5K0959126 |
| Schroefdraadmaat | 7/16 |
| Draadtype | UNF-schroefdraad |
| Aantal contacten | 3 |
€ 37,57
€ 37,57
Tijdelijk uitverkocht
Airco hogedrukschakelaar Meat Doria K52089
3R0959126
K52089
| Voor OE nummer | 3R0959126 |
| Aantal contacten | 3 |
€ 58,15
€ 55,25
- -5%
Tijdelijk uitverkocht
