Meat Doria auto-onderdelen
1K0820808A, GENUINE, FLANGIA, 6SEU14C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1K0820808A |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 6SEU14C |
| Aantal groeven | 6 |
- -7%
1K0820859S, OE EQUIVALENT, FLANGIA, 7SEU17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1K0820859S |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 6 |
Voor voertuigen met airco (manueel), wit
| Voor OE nummer | 10.9052 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco (manueel) |
| Aantal contacten | 4 |
| Stekkerkleur | Wit |
- -10%
1K0145828T, Links
| Voor OE nummer | 1K0145828T |
| Inbouwplaats | Links |
- -16%
P32d-5
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Voor OE nummer | 5366014178 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-5 |
Rood/zwart, 1J09193079B9
| Kleur | Rood/zwart |
| Voor OE nummer | 1J09193079B9 |
- -11%
3C8941431AXSH, chroom/zwart, voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling, met mistachterlichtfunctie
| Voor OE nummer | 3C8941431AXSH |
| Kleur | Chroom/zwart |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling |
| Aantal contacten | 10 |
| Combi-schakelfunctie | Met mistachterlichtfunctie, Met nevellamp functie, Met daglicht functie, Met lichtschakelfunctie |
03L907807AC, Vierkant, Ovaal
| Voor OE nummer | 03L907807AC |
| Vorm | Vierkant |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
1K0959126A, 7/16, UNF-schroefdraad
| Voor OE nummer | 1K0959126A |
| Schroefdraadmaat | 7/16 |
| Draadtype | UNF-schroefdraad |
| Aantal contacten | 3 |
Werkkontakt, Sluiter
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 99965701690 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Aantal contacten | 5 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
Diesel
| Voor OE nummer | 0986437405 |
| Brandstoftype | Diesel |
| Ruilartikel |
- -3%
1K2820103, voor voertuigen met stuur rechts
| Voor OE nummer | 1K2820103 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Netlengte [mm] | 245 |
| Netbreedte [mm] | 235 |
| Netdiepte [mm] | 60 |
3C1820103D
| Voor OE nummer | 3C1820103D |
| Netlengte [mm] | 245 |
| Netbreedte [mm] | 233 |
| Netdiepte [mm] | 48 |
| Voor OE nummer | 1666190 |
| Netlengte [mm] | 235 |
| Netbreedte [mm] | 237 |
| Netdiepte [mm] | 38 |
- -2%
Rubber, 03L198441
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 03L198441 |
03L906088ED, D-vorm, zwart
| Bouwjaar vanaf | 09-2011 |
| Voor OE nummer | 03L906088ED |
| Kabellengte [mm] | 380 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
OE EQUIVALENT, D-vorm, zwart
| Bouwjaar vanaf | 09-2011 |
| Voor OE nummer | 0986259152 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Kabellengte [mm] | 380 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
03L906088DK, D-vorm, bruin
| TecDoc-motornummer | 23178 |
| Voor OE nummer | 03L906088DK |
| Kabellengte [mm] | 660 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Bruin |
03L906088BJ, D-vorm
| TecDoc-motornummer | 23178 |
| Bouwjaar vanaf | 01-2013 |
| Voor OE nummer | 03L906088BJ |
| Kabellengte [mm] | 725 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
03L906088CM, OE EQUIVALENT, D-vorm
| TecDoc-motornummer | 23178 |
| Bouwjaar vanaf | 01-2013 |
| Voor OE nummer | 03L906088CM |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Kabellengte [mm] | 725 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
03L906088CJ, D-vorm, bruin
| TecDoc-motornummer | 23178 |
| Voor OE nummer | 03L906088CJ |
| Totale lengte [mm] | 600 |
| Kabellengte [mm] | 430 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Bruin |
Onder, 03L906088FA, OE EQUIVALENT, D-vorm
| TecDoc-motornummer | 23178 |
| Inbouwplaats | Onder |
| Voor OE nummer | 03L906088FA |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Kabellengte [mm] | 660 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
Electrisch, 1T0965561A
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 1T0965561A |
Met afsluitstop, 1K0121407F
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afsluitstop |
| Druk (bar) tot | 1,4 |
| Voor OE nummer | 1K0121407F |
