Meat Doria auto-onderdelen
09G409061, Zonder pakking
| Voor OE nummer | 09G409061 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
02E409061B, Met pakking
| Voor OE nummer | 02E409061B |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -11%
- -6%
B+ M8, Draairichting tegen de klok in, GENUINE
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Voor OE nummer | 0001153009 |
| Aantal tanden | 13 |
| Klem | B+ M8 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 79 |
| Kwaliteit | GENUINE |
02E911024CX, B+ M8, Draairichting tegen de klok in, GENUINE
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Voor OE nummer | 02E911024CX |
| Aantal tanden | 13 |
| Klem | B+ M8 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 79 |
| Kwaliteit | GENUINE |
Draairichting tegen de klok in
| Voor OE nummer | 1006209785 |
| Aantal tanden | 10 |
| Diameter [mm] | 50, 28 |
| Lengte [mm] | 91 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
- -5%
03G911335E, Draairichting tegen de klok in
| Voor OE nummer | 03G911335E |
| Aantal tanden | 13 |
| Diameter [mm] | 50,7, 34,4 |
| Lengte [mm] | 98 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
- -1%
02M911335L, Draairichting tegen de klok in
| Voor OE nummer | 02M911335L |
| Aantal tanden | 11 |
| Diameter [mm] | 50,1, 27,5 |
| Lengte [mm] | 90,8 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
02M911024CX, 30-50, Draairichting tegen de klok in
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Voor OE nummer | 02M911024CX |
| Aantal tanden | 13 |
| Stekkeruitvoering-ID | 30-50 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 79 |
02E911024AX, 30-50, Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Voor OE nummer | 02E911024AX |
| Aantal tanden | 11 |
| Stekkeruitvoering-ID | 30-50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 79 |
Met vrijlooppully, B+ M8
| Laadstroom [A] | 140 |
| Voor OE nummer | 0124525039 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
03L903023BX, B+,LIN, Met vrijlooppully, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 180 |
| Voor OE nummer | 03L903023BX |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,LIN |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
03L903023FX, B+,L,DFM, Met vrijlooppully, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 140 |
| Voor OE nummer | 03L903023FX |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,L,DFM |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
021903026LX, B+,L,DFM, Met vrijlooppully, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 180 |
| Voor OE nummer | 021903026LX |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,L,DFM |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
Pollenfilter, 1K1819653B
| Filter type | Pollenfilter |
| Voor OE nummer | 1K1819653B |
| Lengte [mm] | 270 |
| Breedte [mm] | 210 |
| Hoogte [mm] | 35 |
Filter insert, 1K0819644B
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 1K0819644B |
Filter insert, 03L115562
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 03L115562 |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Binnendiameter [mm] | 26 |
| Buitendiameter [mm] | 63 |
| Binnendiameter1 [mm] | 28 |
Filter insert, 1K0129620D
| Lengte [mm] | 345 |
| Breedte [mm] | 136 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 1K0129620D |
Filter insert, 7N0127177
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 94 |
| Voor OE nummer | 7N0127177 |
| Hoogte [mm] | 135 |
Filter insert, 7N0127177A
| Filter type | Filter insert |
| Lengte [mm] | 139 |
| Diameter [mm] | 93 |
| Voor OE nummer | 7N0127177A |
| Binnendiameter [mm] | 15 |
03L957147, Geluidsensor
| Voor OE nummer | 03L957147 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
- -9%
045906433A, Geluidsensor, Met schroef, Zonder kabel
| Voor OE nummer | 045906433A |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroef, Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
Geluidsensor, Met schroef, Zonder kabel
| Voor OE nummer | 0986280421 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroef, Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
03C906433A, Geluidsensor, Zonder kabel, D-vorm
| TecDoc-motornummer | 23178 |
| Voor OE nummer | 03C906433A |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
7H0927803, Geluidsensor, Zonder kabel, D-vorm
| Voor OE nummer | 7H0927803 |
| Lengte [mm] | 66 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Inbouwdiepte [mm] | 27,5 |
- -3%
WHT003856, Geluidsensor, Zonder kabel, D-vorm
| Voor OE nummer | WHT003856 |
| Lengte [mm] | 66 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Inbouwdiepte [mm] | 27,5 |
1K0927808A, Zonder kabel, D-vorm, Achteras rechts
| Voor OE nummer | 1K0927808A |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
WHT003858B, Zonder kabel, D-vorm, Achteras rechts
| Voor OE nummer | WHT003858B |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
- -45%
1K0820808F, GENUINE, PXE16, CA
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1K0820808F |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | PXE16 |
| Aantal groeven | 6 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | CA |
5K0820803H, OE EQUIVALENT, PXE16, CA
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 5K0820803H |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | PXE16 |
| Aantal groeven | 6 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | CA |
| Voor artikelnummer | 1.1400A |
