Meat Doria auto-onderdelen
Filter insert, 1K0129620D
| Lengte [mm] | 345 |
| Breedte [mm] | 136 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 1K0129620D |
Filter insert, 1K0201051C
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 61 |
| Voor OE nummer | 1K0201051C |
| Hoogte [mm] | 163 |
| Binnendiameter [mm] | 8 |
06H906433, Inductie sensor, Zonder kabel
| Voor OE nummer | 06H906433 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
- -3%
07L905163C, Geluidsensor, Zonder kabel, Ovaal
| Voor OE nummer | 07L905163C |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
07L905163A, Geluidsensor, Zonder kabel, Ovaal
| Voor OE nummer | 07L905163A |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
- -12%
7H0927803, Geluidsensor, Zonder kabel, D-vorm
| Voor OE nummer | 7H0927803 |
| Lengte [mm] | 66 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Inbouwdiepte [mm] | 27,5 |
- -3%
WHT003856, Geluidsensor, Zonder kabel, D-vorm
| Voor OE nummer | WHT003856 |
| Lengte [mm] | 66 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Inbouwdiepte [mm] | 27,5 |
1K0927807, Geluidsensor, Zonder kabel, D-vorm
| Voor OE nummer | 1K0927807 |
| Lengte [mm] | 78 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Inbouwdiepte [mm] | 39,8 |
- -10%
1K0927808, Geluidsensor, Zonder kabel, D-vorm
| Voor OE nummer | 1K0927808 |
| Lengte [mm] | 78 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Inbouwdiepte [mm] | 39,8 |
- -15%
7H0927804, Geluidsensor, Zonder kabel, D-vorm
| Voor OE nummer | 7H0927804 |
| Lengte [mm] | 66 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Inbouwdiepte [mm] | 27,5 |
- -12%
1K0820808F, GENUINE, PXE16, CA
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1K0820808F |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | PXE16 |
| Aantal groeven | 6 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | CA |
5K0820803H, OE EQUIVALENT, PXE16, CA
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 5K0820803H |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | PXE16 |
| Aantal groeven | 6 |
| Cilinderkop-ID (compressor) | CA |
| Voor artikelnummer | 1.1400A |
5K0820803X, GENUINE, FLANGIA, CVC
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 5K0820803X |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | CVC |
| Aantal groeven | 6 |
1K0820803A, OE EQUIVALENT, FLANGIA, 7SEU17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1K0820803A |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 6 |
1K0820808A, GENUINE, FLANGIA, 6SEU14C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1K0820808A |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 6SEU14C |
| Aantal groeven | 6 |
- -7%
1K0820859T, GENUINE, FLANGIA, 6SEU14C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1K0820859T |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 6SEU14C |
| Aantal groeven | 6 |
- -7%
1K0820859S, OE EQUIVALENT, FLANGIA, 7SEU17C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1K0820859S |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aansluittechniek | FLANGIA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 6 |
Voor voertuigen met airco (manueel), wit
| Voor OE nummer | 10.9052 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco (manueel) |
| Aantal contacten | 4 |
| Stekkerkleur | Wit |
- -10%
- -13%
Rood/zwart, 1J09193079B9
| Kleur | Rood/zwart |
| Voor OE nummer | 1J09193079B9 |
- -11%
3C8941431AXSH, chroom/zwart, voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling, met mistachterlichtfunctie
| Voor OE nummer | 3C8941431AXSH |
| Kleur | Chroom/zwart |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling |
| Aantal contacten | 10 |
| Combi-schakelfunctie | Met mistachterlichtfunctie, Met nevellamp functie, Met daglicht functie, Met lichtschakelfunctie |
1K0905841, Zonder kabel
| Voor OE nummer | 1K0905841 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
06B903016AB
| Voor OE nummer | 06B903016AB |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
| Aantal groeven | 6 |
1K0959126A, 7/16, UNF-schroefdraad
| Voor OE nummer | 1K0959126A |
| Schroefdraadmaat | 7/16 |
| Draadtype | UNF-schroefdraad |
| Aantal contacten | 3 |
06H115243M
| Voor OE nummer | 06H115243M |
| Aantal contacten | 2 |
