Maxgear auto-onderdelen
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1K0145832AC, Links, Intercooler, inlaatluchtkoeler
| Lengte [mm] | 346 |
| Voor OE nummer | 1K0145832AC |
| Inbouwplaats | Links, Intercooler, inlaatluchtkoeler |
| Buitendiameter 1 [mm] | 62 |
| Buitendraad 2 [mm] | 68 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
01/11, 1K0145834AP, Uitlaat, Intercooler, inlaatluchtkoeler
| Productiedatum vanaf | 01/11 |
| Voor OE nummer | 1K0145834AP |
| Inbouwplaats | Uitlaat, Intercooler, inlaatluchtkoeler |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1K0 145 828 T, Bovenaan, Links
| Voor OE nummer | 1K0 145 828 T |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Links |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, voor voertuigen met elektrische stuurbekrachtiging, M16x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Uitvoering | Voor voertuigen met elektrische stuurbekrachtiging |
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1,5 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met elektrische stuurbekrachtiging, Vooras links, M16x1,5, M12x1,5
| Uitvoering | Voor voertuigen met elektrische stuurbekrachtiging |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12x1,5 |
| Artikelnummer paar | 69-0187 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, voor voertuigen met elektrische stuurbekrachtiging, M16x1,5, M12x1,5
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Uitvoering | Voor voertuigen met elektrische stuurbekrachtiging |
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12x1,5 |
| Artikelnummer paar | 69-0186 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, M16x1,5, M12x1,5, 69-0465
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12x1,5 |
| Artikelnummer paar | 69-0465 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, M16x1,5, M12x1,5, 69-0464
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12x1,5 |
| Artikelnummer paar | 69-0464 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Links, Vooras, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Achter, Links, Vooras |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | 72-0687 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, rechts, Vooras, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Achter, rechts, Vooras |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | 72-0686 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Aan beide zijden, Vooras, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Voor, Aan beide zijden, Vooras |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Links, Vooras, Achteras
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Links, Vooras, Achteras |
| Artikelnummer paar | 72-1100 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, rechts, Vooras, Achteras
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Rechts, Vooras, Achteras |
| Artikelnummer paar | 72-1099 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, Achteras rechts, 0BE
| Inbouwplaats | Achteras links, Achteras rechts |
| Voor PR nummer | 0BE |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
| Stabilisatordiameter [mm] | 21 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Onder, 1LB, 1LU
| Inbouwplaats | Vooras links, Onder |
| Voor PR nummer | 1LB, 1LU, 1LT |
| Artikelnummer paar | 72-2357 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1LB, Vooras rechts, Onder, 1LU
| Voor PR nummer | 1LB, 1LU, 1LT |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder |
| Artikelnummer paar | 72-2356 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Vooras rechts, Vooras links, voor voertuigen met standaard chassis
| Inbouwplaats | Vooras, Vooras rechts, Vooras links |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, G39, PU (Polyurethaan), G53
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor PR nummer | G39, G53 |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Dikte [mm] | 70 |
| Binnendiameter [mm] | 28 |
| Binnendiameter1 [mm] | 23 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras
| Inbouwplaats | Achteras |
| Hoogte [mm] | 133 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Onder, Vooras links, Rubbermetaallager
| Inbouwplaats | Achter, Onder, Vooras links |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Materiaal | Aluminium |
| Voor OE nummer | 1K0 199 231 K |
| Dikte [mm] | 52 |
| Breedte [mm] | 52 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Artikelnummer paar | 72-2531 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Vooras rechts, Onder, Rubbermetaallager
| Inbouwplaats | Achter, Vooras rechts, Onder |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Materiaal | Aluminium |
| Voor OE nummer | 1K0 199 232 K |
| Dikte [mm] | 52 |
| Breedte [mm] | 52 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Artikelnummer paar | 72-2530 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, voor voertuigen met sportchassis
| Inbouwplaats | Achteras |
| Chassis | Voor voertuigen met sportchassis |
| Hoogte [mm] | 101 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, G51, PU (Polyurethaan)
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor PR nummer | G51 |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Dikte [mm] | 55 |
| Binnendiameter [mm] | 23, 30 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met sportchassis, Achteras, 1K0 511 353 Q, Rond
| Chassis | Voor voertuigen met sportchassis |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 1K0 511 353 Q |
| Vorm | Rond |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, Achteras rechts, 1K0505223K, voor enkelvoudigedraagarm
| Inbouwplaats | Achteras links, Achteras rechts |
| Voor OE nummer | 1K0505223K, 1K0505224K |
| Draagarmtype | Voor enkelvoudigedraagarm |
| Hoogte [mm] | 64 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Enkelvoudigedraagarm, Links, Achteras, Plaatstaal
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Inbouwplaats | Links, Achteras |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Artikelnummer paar | 72-2806 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
