Maxgear auto-onderdelen
Inbouw aan zijkant, LED, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Glassokkellamp, LED
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | Glassokkellamp, LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fles, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, R5W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fles, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechthoekig
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met achterruitreiniging, Duelpomp
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterruitreiniging |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Pomp soort | Duelpomp |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met mistlampen, voor voertuigen met lichthoogteregeling (automatisch), Draaiknop activering, rood
| Uitvoering | Voor voertuigen met mistlampen, voor voertuigen met lichthoogteregeling (automatisch) |
| Aantal contacten | 17 |
| Besturingstype | Draaiknop activering |
| Schakelaarverlichting | Rood |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, 4401Q2, LUCAS
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 4401Q2 |
| Diameter [mm] | 38 |
| Remsysteem | LUCAS |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, PY21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Oranje |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Met veer, VAG
| Inbouwplaats | Achteras |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met veer |
| Remsysteem | VAG |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1e achteras, lucas
| Inbouwplaats | 1e achteras |
| Remsysteem | Lucas |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1J0 959 481 A, M22x1,5, Driehoekig
| Voor OE nummer | 1J0 959 481 A |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Driehoekig |
| Schakelpunt van [°C] | 102, 95 |
| Schakelpunt tot [°C] | 91, 84 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, 72-5376
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Artikelnummer paar | 72-5376 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MQ-200
| TecDoc-motornummer | 18159, 20514 |
| Diameter [mm] | 19 |
| Type versnellingsbak | MQ-200 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links, Voor
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 4 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Inbouwplaats | Voor |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Euro 4 (D4), 9N-7-000001, 7GG, zwart
| Emissienorm | Euro 4 (D4) |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 9N-7-000001 |
| Voor PR nummer | 7GG |
| Kleur | Zwart |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Materiaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof), PBT (Polybutylenterephthalat) |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met elektronisch gaspedaal (Drive-by-Wire) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal contacten | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, MainParts, LUCAS
| Inbouwplaats | Achteras |
| Specificatie | MainParts |
| Diameter [mm] | 38 |
| Remsysteem | LUCAS |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Met pakking
| TecDoc-motornummer | 18159, 20514 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal aansluitingen | 3 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Dubbelklem
| Diameter [mm] | 50 |
| Pijpverbinder | Dubbelklem |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Lengte [mm] | 90 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Handgeschakelde versnellingsbak, 6 versnellingen, Handgeschakelde versnellingsbak, 5 versnellingen, 9N-8-300000, 0EJ
| Aandrijving | Handgeschakelde versnellingsbak, 6 versnellingen, Handgeschakelde versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Chassisnummer (VIN) tot | 9N-8-300000 |
| Voor PR nummer | 0EJ, 0EN |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorkant, ACM (Polyacryl-Rubber), PTFE (Polytetrafluorethylen), Rechtse draaibeweging
| Inbouwplaats | Voorkant |
| TecDoc-motornummer | 18159, 20514 |
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Buitendiameter [mm] | 48 |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber), PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | A SL |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehuls |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Jerrycan, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 3 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1, bruin
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Druk (bar) van | 0,55 |
| Druk (bar) tot | 0,85 |
| Aantal contacten | 1 |
| Kleurmarkering | Bruin |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, R 134a
| Bouwjaar tot | 01-2008 |
| Materiaal | Aluminium |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 235 |
| Netbreedte [mm] | 230 |
| Netdiepte [mm] | 65 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Versnellingsbak zijde, PTFE (Polytetrafluorethylen), Met flens
| Inbouwplaats | Achter, Versnellingsbak zijde |
| TecDoc-motornummer | 18159 |
| Materiaal | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met flens |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder ABS
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen zonder ABS |
| Modeljaar tot | 2008 |
| Binnendiameter [mm] | 58,5 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bruin, M10x1, Met pakking
| TecDoc-motornummer | 18159 |
| Kleur | Bruin |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
7/16-20 Female, zwart, R 134a
| Schroefdraadmaat | 7/16-20 Female |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
07Z 906 051 A, Kunststof
| Bouwjaar vanaf | 10-2005 |
| TecDoc-motornummer | 20514 |
| Voor OE nummer | 07Z 906 051 A |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal aansluitingen | 3 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
