Maxgear auto-onderdelen
Voor voertuigen zonder tachograaf, 6160 24, Met afdichtring, rechthoekig
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder tachograaf |
| Voor OE nummer | 6160 24 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Bouwjaar tot | 09-2000 |
| Bouwjaar vanaf | 04-1997 |
| Binnendiameter [mm] | 66 |
| Buitendiameter [mm] | 79 |
| Dikte [mm] | 14,5 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Jerrycan, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 3 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Monopomp
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor organisatienummer vanaf | 08851 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Pomp soort | Monopomp |
| Behuizing diameter [mm] | 35 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links, Voor
| Spanning (Volt) | 14 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Inbouwplaats | Voor |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Glassokkellamp, W5W
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, LED
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, LED, P21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, LED, P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Monopomp
| Voor organisatienummer vanaf | 08851 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Pomp soort | Monopomp |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, BREMBO
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 69 |
| Remsysteem | BREMBO |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BVMMG5T, linkes Seil
| Type versnellingsbak | BVMMG5T |
| Specificatie | Linkes Seil |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
00382.AK, Bovenaan, Intercooler, inlaatluchtkoeler
| Voor OE nummer | 1337343080, 00382.AK |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Intercooler, inlaatluchtkoeler |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met multifunctioneel stuur, Vooras
| Voor OE nummer | 4103E4 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met multifunctioneel stuur |
| Inbouwplaats | Vooras |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Achteras
| Inbouwplaats | Achter, Achteras |
| Binnendiameter [mm] | 16 |
| Buitendiameter [mm] | 40 |
| Lengte [mm] | 47 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, W5W, LED
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W, LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, blauw
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Monopomp
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Pomp soort | Monopomp |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Remzadel (2 zuigers), BREMBO
| Inbouwplaats | Vooras |
| Diameter [mm] | 48, 44 |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (2 zuigers) |
| Remsysteem | BREMBO |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links
| TecDoc-motornummer | 11067 |
| VET-nummer vanaf | 15741638 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| TecDoc-motornummer | 11067 |
| Aantal contacten | 2 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links en rechts, Achterklepmontage
| Productiedatum tot | 201103 |
| Inbouwplaats | Achteras links en rechts, Achterklepmontage |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/4, Kogellamp, P21/4W, BAZ15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/4 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAZ15d |
| Aantal | 10 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, P21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, blauw, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, Achteras rechts, Stuk
| Inbouwplaats | Achteras links, Achteras rechts |
| Hoeveelheid | Stuk |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, 9945893^
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Voor OE nummer | 9945893^ |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
