Maxgear auto-onderdelen
..370999, Passieve sensor, Zonder kabel
| Motornummer vanaf | ..370999 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sensortype | Passieve sensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VALEO-EQUIVALENT, DENSO-EQUIVALENT, V-riemschijf, Met PAG compressorolie
| Voor fabrikant | VALEO-EQUIVALENT, DENSO-EQUIVALENT |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Compressor slagvolume [ccm] | 170 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | DCS17E, 7SEU17C |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, W5W, LED
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W, LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Halogeen, F483848, A436536
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | F483848, A436536 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Oranje, Glassokkellamp
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Lichtschijfkleur | Oranje |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, LED, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Glassokkellamp, LED
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | Glassokkellamp, LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fles, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, R5W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
05080172AA, Met pakking
| Voor OE nummer | 05080172AA |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fles, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, LUCAS/BOSCH/ATE
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remsysteem | LUCAS/BOSCH/ATE |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Monopomp
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Pomp soort | Monopomp |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wit, Kogellamp, PY21W
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Oranje |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, LUCAS
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 442773 |
| Diameter [mm] | 54 |
| Remsysteem | LUCAS |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D2R (gasontladingslamp), Xenon, P32d-3
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2R (gasontladingslamp) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Kleurtemperatuur [K] | 4300 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-3 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Jerrycan, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 3 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, Automatische versnellingsbak, 202 410 13 15
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Voor OE nummer | 202 410 13 15 |
| Steek wielbouten (mm) | 90 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Van rail naar injecteur
| TecDoc-motornummer | 9420 |
| Binnendiameter [mm] | 3,50 |
| Buitendiameter [mm] | 14,40 |
| Inbouwplaats | Van rail naar injecteur |
- -78%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, 19-3480, 19-0304, 19-1805
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor artikelnummer | 19-3480, 19-0304, 19-1805, 19-3478, 19-0259, 19-1777, 19-3479, 19-2083, 19-0333, 19-0260, 19-0226 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
A519673
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 519674 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Chassisnummer (VIN) tot | 519673, 619720, A519673, F619720 |
| Aantal portieren | 5 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Inbouwplaats | Voor |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Lengte [mm] | 485 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Slag [mm] | 200 |
| Uitwerpkracht [N] | 450 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5A 330, W5A 380, W5A 580
| Type versnellingsbak | 722.6, W5A 330, W5A 380, W5A 580, W5A 900 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Voor fabrikant | MERCEDES-BENZ |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Hoeveelheid | Set |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Vooras, ate
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Remsysteem | Ate |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ATE
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 0004218086 |
| Diameter [mm] | 36 |
| Remsysteem | ATE |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ATE, M9x1,25
| Lengte [mm] | 55 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remsysteem | ATE |
| Schroefdraadmaat | M9x1,25 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, 001 542 5918
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 001 542 5918 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ATE
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 90540169 |
| Diameter [mm] | 57 |
| Remsysteem | ATE |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 250 |
| Breedte [mm] | 250,0 |
| Let op de serviceinformatie |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
