Maxgear auto-onderdelen
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, met rubberlager
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Euro 6
| Niet voor uitlaastgasnorm | Euro 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 3 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Common rail, Hogedruk zijde
| Voor OE nummer | 1581708 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CLASSICLINE, Geluidsensor
| TecDoc-motornummer | 31895 |
| Voor fabrikant | CLASSICLINE |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, BOSCH
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 77362746 |
| Diameter [mm] | 54 |
| Remsysteem | BOSCH |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, LUCAS/TRW
| Inbouwplaats | Achteras |
| Aantal | 6 |
| Remsysteem | LUCAS/TRW |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Binnen, Achter, Ultrasone sensor, Buiten
| Inbouwplaats | Binnen, Achter, Buiten, Aan beide zijden |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Bouwjaar vanaf | 06-2010 |
| Bouwjaar tot | 06-2012 |
| Diameter [mm] | 15 |
| Lengte [mm] | 41 |
| Aantal contacten | 3 |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Glassokkellamp, Wy5W
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, Wy5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Gloeilampkleur | Oranje |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
P21W
| Modeljaar tot | 2015 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, P21W
| Modeljaar tot | 2015 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, massief, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf
| Minimale dikte [mm] | 9,2 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 11 |
| Steek wielbouten (mm) | 98 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Centreringdiameter [mm] | 59 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Buitendiameter [mm] | 240 |
- -60%
Aluminium, Koelribben mechanisch gelast
| Materiaal | Aluminium |
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Netlengte [mm] | 180 |
| Netbreedte [mm] | 158 |
| Netdiepte [mm] | 42 |
- -66%
Achteras, PU (Polyurethaan)
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Lengte [mm] | 106 |
| Buitendiameter [mm] | 55, 62 |
- -63%
M12x1,5, M12 x 1,5, grijs
| Lengte [mm] | 61 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5, M12 x 1,5 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
- -57%
M12x1,5
| TecDoc-motornummer | 31895 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
- -54%
Halogeen, H7, tylko off-road
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Specificatie | Tylko off-road |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -62%
Glassokkellamp, W16W
| Modeljaar vanaf | 2016 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W16W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -59%
Achter, Kogellamp, PY21W
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Oranje |
- -59%
Lucas, M8 x 1,25
| Sleutelwijdte | 15 |
| Remsysteem | Lucas |
| Schroefdraadmaat | M8 x 1,25 |
- -68%
M10x1,25 Female, R 134a
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 Female |
| Aantal contacten | 3 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -82%
W5W, LED
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W, LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -48%
