Maxgear auto-onderdelen
Kogellamp, R10W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Kogellamp, R10W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Glassokkellamp, W5W
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, LED
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, W5W, LED
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W, LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, LED, P21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, LED, P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, Remzadel met geintegreerde handrem, Gietijzer, Girling
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem |
| Materiaal | Gietijzer |
| Remsysteem | Girling |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 27-0499 |
| Artikelnummer paar | 82-0608 |
| Binnen breedte [mm] | 55 |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Remzadel met geintegreerde handrem, Gietijzer, Girling
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem |
| Materiaal | Gietijzer |
| Remsysteem | Girling |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 27-0499 |
| Artikelnummer paar | 82-0607 |
| Binnen breedte [mm] | 55 |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pluspool rechts, EFB batterij, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 650 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts, EFB batterij |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pluspool rechts, Met laadniveau weergave, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 75 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 750 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts, Met laadniveau weergave |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pluspool rechts, Met laadniveau weergave, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 72 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 700 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts, Met laadniveau weergave |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Vooras rechts, Vooras, ATE
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 140 |
| Remsysteem | ATE |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Rubber
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Rubber |
| Binnendiameter1 [mm] | 66 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 100 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Zonder lager
| Inbouwplaats | Achteras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorkant, FPM (Fluor-Kautschuk), Wisselende draaibeweging, A SL
| Inbouwplaats | Voorkant |
| TecDoc-motornummer | 218 |
| Binnendiameter [mm] | 32 |
| Buitendiameter [mm] | 47 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Draaibeweging | Wisselende draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | A SL |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorkant, FPM (Fluor-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, A SL
| Inbouwplaats | Voorkant |
| TecDoc-motornummer | 218 |
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Buitendiameter [mm] | 48 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | A SL |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, LUCAS/TRW
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 440478 |
| Remsysteem | LUCAS/TRW |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte 1 [mm] | 14,2 |
| Breedte 2 [mm] | 15,5 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 50,3 |
| Buitendraad 2 [mm] | 45,2 |
| Binnendiameter1 [mm] | 29 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 19 |
- -61%
Kogellamp, P21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -58%
- -57%
Vooras, Geventileerd
| Minimale dikte [mm] | 20 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal gaten | 4 |
| Hoogte [mm] | 46,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 68 |
| Buitendiameter [mm] | 256 |
- -73%
Kunststof, Gegalvaniseerd, Links achter, Rechts achter
| Lengte [mm] | 45 |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Inbouwplaats | Links achter, Rechts achter, Links voor, Rechts voor |
- -62%
Achteras, Staal
| Diameter [mm] | 43 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Staal |
| Hoogte [mm] | 51 |
- -62%
Voor, Rubber
| Diameter [mm] | 68 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Rubber |
- -47%
Mechanisch, F44L100000, voor tandriemaandrijving
| Werkwijze | Mechanisch |
| Chassisnummer (VIN) tot | F44L100000 |
| Waterpompuitvoering | Voor tandriemaandrijving |
- -59%
M10
| Kwaliteitsgraad | 10.9 |
| Buitendraad [mm] | M10 |
| Lengte [mm] | 80 |
- -59%
Met pakking
| Openingstemperatuur | 87 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -59%
Buiten, 44-E-068501, M16x1,5
| Inbouwplaats | Buiten |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 44-E-068501 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Binnendraad [mm] | M16x1,5 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Artikelnummer paar | 69-0068 |
- -66%
Vooras rechts, Buiten, 44-E-068501, M16x1,5
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Buiten |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 44-E-068501 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Binnendraad [mm] | M16x1,5 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Artikelnummer paar | 69-0064 |
- -64%
Buiten, Aan beide zijden, Vooras, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Buiten, Aan beide zijden, Vooras |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -63%
