Maxgear auto-onderdelen
Achteras
| Inbouwplaats | Achteras |
| Lengte [mm] | 357 |
| Buitendiameter [mm] | 117 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm, Staafgloeibougie
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 98 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 45 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, met spoorstangeind, 69-0936, M12x1,5
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Sturen | Met spoorstangeind |
| Artikelnummer paar | 69-0936 |
| Schroefdraadmaat 1 | M12x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1,5 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Modeljaar tot | 2008 |
| Modeljaar vanaf | 2006 |
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 29 |
| Lengte [mm] | 210 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klemmen |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, Met schroeven, Met afsluitdeksel, voor voertuigen zonder oliestandsensor
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven, Met afsluitdeksel |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder oliestandsensor |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder ABS, 0Y3, TG0, T71
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen zonder ABS |
| Voor PR nummer | 0Y3, TG0, T71, TB3, TP0, TQ0 |
| Binnendiameter [mm] | 58,5 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder ABS, D94, TG3
| Voor modeljaar | 2008 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen zonder ABS |
| Binnendiameter [mm] | 61,8 |
| Voor PR nummer | D94, TG3 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Bovenaan, Achteras, Plaatstaal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Achteras |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Binnendiameter1 [mm] | 12 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 14 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, voor voertuigen met standaard chassis, Rond
| Inbouwplaats | Achteras |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Vorm | Rond |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Binnen
| Inbouwplaats | Voor, Binnen |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
| Stabilisatordiameter [mm] | 23 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Watergekoeld
| Breedte [mm] | 98 |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Netlengte [mm] | 95 |
| Netdiepte [mm] | 65 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, 1KU, massief, 1KW
| Minimale dikte [mm] | 10 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor PR nummer | 1KU, 1KW |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 12 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 9 |
| Hoogte [mm] | 48,2 |
| Centreringdiameter [mm] | 65 |
| Buitendiameter [mm] | 282 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras, 3C-8-000001, 1KU, 1KW
| Inbouwplaats | Achteras |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 3C-8-000001 |
| Voor PR nummer | 1KU, 1KW |
| Breedte [mm] | 106 |
| Dikte [mm] | 17,2 |
| Hoogte [mm] | 56,3 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Lucas |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Met ingebouwde slijtagesensor, Teves, 27-1455
| Inbouwplaats | Vooras |
| Dikte [mm] | 20,3 |
| Hoogte [mm] | 72,9 |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor |
| Remsysteem | Teves |
| Breedte 1 [mm] | 157 |
| Breedte 2 [mm] | 155 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 27-1455 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, DDF1305C, 1ZG, 1LJ
| Inbouwplaats | Vooras |
| Artikelnummer paar | DDF1305C |
| Voor PR nummer | 1ZG, 1LJ, 1ZM, 1LH |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 312 |
| Dikte [mm] | 20,3 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Hoogte 1 [mm] | 71,5 |
| Hoogte 2 [mm] | 66 |
| Slijtageindicator | Met slijtage-waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Teves |
| Breedte 1 [mm] | 155 |
| Breedte 2 [mm] | 155 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bruin, M10x1, Met pakking
| TecDoc-motornummer | 18136 |
| Kleur | Bruin |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
7/16-20 Female, zwart, R 134a
| Schroefdraadmaat | 7/16-20 Female |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
07Z 906 051 A, Kunststof
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
| Voor OE nummer | 07Z 906 051 A |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal aansluitingen | 3 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1, bruin
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Druk (bar) van | 0,55 |
| Druk (bar) tot | 0,85 |
| Aantal contacten | 1 |
| Kleurmarkering | Bruin |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Magneetklep
| Werkwijze | Electrisch |
| Ventieltype | Magneetklep |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met automatische airco, voor voertuigen met stuur rechts
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatische airco |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Aantal contacten | 5, 6 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Buiten, Achter, Voor
| Inbouwplaats | Buiten, Achter, Voor |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Lucas, 2EH, 1KW
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remsysteem | Lucas |
| Voor PR nummer | 2EH, 1KW |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Purflux
| Voor fabrikant | Purflux |
| Hoogte [mm] | 58,6 |
| Buitendiameter [mm] | 89,4 |
| Sleutelwijdte | 32 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Handgeschakelde versnellingsbak, 5 versnellingen, Handgeschakelde versnellingsbak, 6 versnellingen, Links
| Aandrijving | Handgeschakelde versnellingsbak, 5 versnellingen, Handgeschakelde versnellingsbak, 6 versnellingen |
| Inbouwplaats | Links |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links achter, Links voor, Rechts achter, Rechts voor
| Inbouwplaats | Links achter, Links voor, Rechts achter, Rechts voor |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 3C-8-120001 |
| Lengte [mm] | 567 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met beschermingsslang |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Jerrycan, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 3 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met airco met 2 zones, 9AK, BOSCH
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco met 2 zones |
| Voor PR nummer | 9AK |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Diameter [mm] | 149 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Aantal contacten | 5 |
| Vermogen [W] | 286 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
