Maxgear auto-onderdelen
Achteras links, Remzadel met geintegreerde handrem, Aluminium, TRW
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem |
| Materiaal | Aluminium |
| Remsysteem | TRW |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 27-0419 |
| Artikelnummer paar | 82-0086 |
| Binnen breedte [mm] | 54 |
| Zuigerdiameter [mm] | 34 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Remzadel met geintegreerde handrem, Aluminium, TRW
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem |
| Materiaal | Aluminium |
| Remsysteem | TRW |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 27-0419 |
| Artikelnummer paar | 82-0085 |
| Binnen breedte [mm] | 54 |
| Zuigerdiameter [mm] | 34 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Zwevend remzadel, Gietijzer, 82-0516
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Remzadel uitvoering | Zwevend remzadel |
| Materiaal | Gietijzer |
| Artikelnummer paar | 82-0516 |
| Binnen breedte [mm] | 61 |
| Zuigerdiameter [mm] | 48 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Zwevend remzadel, Gietijzer, 82-0515
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Remzadel uitvoering | Zwevend remzadel |
| Materiaal | Gietijzer |
| Artikelnummer paar | 82-0515 |
| Binnen breedte [mm] | 61 |
| Zuigerdiameter [mm] | 48 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, 1KK, Remzadel met geintegreerde handrem, Vuistzadel
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 232 |
| Voor PR nummer | 1KK |
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem, Vuistzadel |
| Voor fabrikant | TRW |
| Materiaal | Aluminium |
| Artikelnummer paar | 82-1247 |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, Achteras, Links, 1KK
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 232 |
| Voor PR nummer | 1KK, 1KS, 2EJ |
| Voor fabrikant | TRW |
| Artikelnummer paar | 82-3013 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pluspool rechts, Met laadniveau weergave, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 61 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 540 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts, Met laadniveau weergave |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pluspool rechts, AGM accu, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts, AGM accu |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, R 134a
| Bouwjaar tot | 01-2008 |
| Materiaal | Aluminium |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 235 |
| Netbreedte [mm] | 230 |
| Netdiepte [mm] | 65 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, inbouw aan zijkant, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Voor, inbouw aan zijkant |
| Bouwjaar tot | 04-2005 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 530 |
| Lengte 2 [mm] | 475 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
- -76%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, GFK (met glasvezel versterkte kunststof), Met ingebouwde wisserblad, Met kap
| Inbouwplaats | Achter |
| Materiaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde wisserblad, Met kap |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Haakbevestiging, Beugel wisserblad zonder spoiler, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Bouwjaar tot | 08-2005 |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 530 |
| Lengte 2 [mm] | 475 |
| Hoeveelheid | Set |
- -85%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Aan passagierszijde, Hybride ruitenwisserblad, Haakbevestiging
| Inbouwplaats | Voor, Aan passagierszijde |
| Lengte [mm] | 475 |
| Bouwjaar tot | 08-2005 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Hybride ruitenwisserblad |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
| Lengte (inch) | 19 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, Aan de bestuurderszijde, Hybride ruitenwisserblad
| Inbouwplaats | Voor, Achter, Aan de bestuurderszijde |
| Lengte [mm] | 525 |
| Bouwjaar tot | 08-2005 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Hybride ruitenwisserblad |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
| Lengte (inch) | 21 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, Achter, Aanhaalmomentondersteuning
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| TecDoc-motornummer | 20514 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Aanhaalmomentondersteuning |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Met pakking
| TecDoc-motornummer | 18159, 20514 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal aansluitingen | 3 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor tandriemaandrijving
| Aantal tanden | 19 |
| Waterpompuitvoering | Voor tandriemaandrijving |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras links |
| TecDoc-motornummer | 20514 |
| Lengte [mm] | 472 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 36 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts
| TecDoc-motornummer | 20514 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 759 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 36 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 822 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 36 |
| Binnenvertanding diff.zijde, (aansl. verbindingsas) | 33 |
| Diameter 1 [mm] | 81 |
| Diameter 2 [mm] | 92 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Versnellingsbak zijde
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 94 |
| Lengte [mm] | 108 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Versnellingsbak zijde
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 21 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 68 |
| Lengte [mm] | 113 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1J0 959 481 A, M22x1,5, Driehoekig
| Voor OE nummer | 1J0 959 481 A |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Driehoekig |
| Schakelpunt van [°C] | 102, 95 |
| Schakelpunt tot [°C] | 91, 84 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Links voor, Zonder elektro motor
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, M10 x 1
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 555 |
| Binnendraad [mm] | M10 x 1 |
| Buitendraad [mm] | M10 x 1 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aantal contacten | 2 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, voor katalysator, Regelsonde
| TecDoc-motornummer | 20514 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Regelsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Bouwjaar vanaf | 10-2005 |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 750 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm, Staafgloeibougie
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| TecDoc-motornummer | 20514 |
| Vereist aantal stuks | 3 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 98 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 45 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking
| Openingstemperatuur | 87 |
| Diameter [mm] | 54 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
