Maxgear auto-onderdelen
Links achter, Rechts achter, Trommelrem, Achterste deel
| Inbouwplaats | Links achter, Rechts achter |
| Bouwjaar tot | 09-1999 |
| Remtype | Trommelrem |
| Sectie | Achterste deel |
| Lengte 1 [mm] | 3025 |
| Lengte 2 [mm] | 802 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Trommelrem
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remtype | Trommelrem |
| Lengte 1 [mm] | 2827 |
| Lengte 2 [mm] | 876 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links achter, Rechts achter, Trommelrem
| Inbouwplaats | Links achter, Rechts achter |
| Remtype | Trommelrem |
| Chassisnummer (VIN) tot | 16158427 |
| Speciaalgebruikvoertuig | Voor kampeervoertuigen |
| Chassis | Voor voertuigen met versterkt chassis |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Lengte 1 [mm] | 3045 |
| Lengte 2 [mm] | 810 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wielzijde
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 33 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 110 |
| Lengte [mm] | 160 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wielzijde
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 33 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 112 |
| Lengte [mm] | 90 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Versnellingsbak zijde, Vooras, Rubber
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde, Vooras |
| Niet voor nuttig laadvermogen [kg] | 1800 |
| Binnendiameter1 [mm] | 29 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 75 |
| Lengte [mm] | 94 |
| Materiaal | Rubber |
| Let op de serviceinformatie |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Versnellingsbak zijde
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 33 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 85 |
| Lengte [mm] | 95 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, 4402.A3
| Inbouwplaats | Achteras |
| Bouwjaar vanaf | 04-1997 |
| Voor OE nummer | 4402.A3 |
| Diameter [mm] | 27 |
| Bouwjaar tot | 09-2000 |
| Laadvermogen [kg] | 1400 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wielzijde, Vooras, voor voertuigen met ABS, M28 x 1,5
| Inbouwplaats | Wielzijde, Vooras |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Schroefdraadmaat | M28 x 1,5 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 28 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 39 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,9 |
| Aantal tanden, ABS-ring | 54 |
| Buitendiameter [mm] | 100,4 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wielzijde, Vooras, voor voertuigen met ABS
| Inbouwplaats | Wielzijde, Vooras |
| Chassisnummer (VIN) tot | 5235557 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Schroefdraadmaat | M33 x 1,5 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 35 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 45 |
| Diameter o-ring [mm] | 70 |
| Aantal tanden, ABS-ring | 54 |
| Buitendiameter [mm] | 115,3 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Versnellingsbak zijde, Tripode-askoppeling, Zonder ABS-ring
| Inbouwplaats | Vooras, Versnellingsbak zijde |
| Type askoppeling | Tripode-askoppeling |
| Lengte [mm] | 188 |
| Diameter o-ring [mm] | 76 |
| Aandrijfas | Zonder ABS-ring |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 37 |
| Binnenvertanding diff.zijde, (aansl. verbindingsas) | 39 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof
| Breedte [mm] | 26 |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras
| Inbouwplaats | Achteras |
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Laadvermogen [kg] | 1800 |
| Remtrommelhoogte inwendig [mm] | 64 |
| Aantal gaten | 5 |
| Steek wielbouten (mm) | 130 |
| Remtrommeldiameter buiten [mm] | 298 |
| Remtrommelhoogte totaal [mm] | 89 |
| Centreringdiameter [mm] | 79 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 254 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, voor voertuigen met ABS
| Max. uitdraaimaat remtrommel [mm] | 255,5 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Maximale last [kg] | 1000 |
| Bouwjaar tot | 09-2000 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Remtrommelhoogte inwendig [mm] | 62 |
| Aantal gaten | 5 |
| Steek wielbouten (mm) | 118 |
| Remtrommeldiameter buiten [mm] | 271 |
| Remtrommelhoogte totaal [mm] | 98 |
| Centreringdiameter [mm] | 72 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Met rechtse schroefdraad
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Vooras rechts, Vooras links
| Bouwjaar tot | 01-2001 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts, Vooras links |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Vooras rechts, Vooras links
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Bouwjaar vanaf | 02-2001 |
| Aslast [kg] | 1000 |
| Enkel in combinatie met | 2941701, 2941801 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Vooras rechts, Vooras links
| Bouwjaar vanaf | 02-2001 |
| Aslast [kg] | 1800 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Per twee vervangen | |
| Enkel in combinatie met | 2941901, 2942001 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Passieve sensor, Vooras
| Bouwjaar vanaf | 05-2000 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Kabellengte [mm] | 1340 |
| Sensortype | Passieve sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, W5W, LED
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W, LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Glassokkellamp, W5W
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, LED, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Glassokkellamp, LED
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | Glassokkellamp, LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fles, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fles, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, blauw
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, PY21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Oranje |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
