Maxgear auto-onderdelen
Achteras, 1J0615423, LUCAS
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 1J0615423 |
| Diameter [mm] | 38 |
| Remsysteem | LUCAS |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ATE, dos piezas
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 302 |
| Remsysteem | ATE, dos piezas |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Vooras, Bosch
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Remsysteem | Bosch |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Hoogte [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 86,0 |
| Sleutelwijdte | 27 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Jerrycan, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 3 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Duelpomp
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Pomp soort | Duelpomp |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Oranje, Miniatuur-halogeenlamp
| Inbouwplaats | Voor |
| Lichtschijfkleur | Oranje |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Miniatuur-halogeenlamp, H21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY9s |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met vaststaande achterruit, Glassokkellamp, W5W
| Uitvoering | Voor voertuigen met vaststaande achterruit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met vaststaande achterruit, LED
| Uitvoering | Voor voertuigen met vaststaande achterruit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met vaststaande achterruit, W5W, LED
| Uitvoering | Voor voertuigen met vaststaande achterruit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W, LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, LED, P21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, LED, P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Remzadel met geintegreerde handrem, Aluminium, 82-0269
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem |
| Materiaal | Aluminium |
| Artikelnummer paar | 82-0269 |
| Binnen breedte [mm] | 50 |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Vooras links, Remzadel (1 zuigers), ATE
| Inbouwplaats | Vooras, Vooras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Voor fabrikant | ATE |
| Materiaal | Gietijzer |
| Voor remschijfdikte [mm] | 26 |
| Artikelnummer paar | 82-0732 |
| Zuigerdiameter [mm] | 60 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1.25 mm
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1.25 mm |
| Aantal contacten | 3 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE SANDEN, SD7C16, SD6C12
| Voor fabrikant | GENUINE SANDEN |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Compressor ID | SD7C16, SD6C12 |
| Aantal groeven | 6 |
| Hoog koppelingsdruklager [mm] | 20 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
RENAULT, PSA, PEUGEOT, LANCIA
| Voor fabrikant | RENAULT, PSA, PEUGEOT, LANCIA, FIAT, CITROEN, SANDEN |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Technisch informatienummer | CLOCK 09 |
| Compressor ID | SD6C12, SD7V16, SD7C16 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,25 Female, R 134a
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 Female |
| Aantal contacten | 3 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Enkele ventilator, Zonder ventilatorraamwerk, Ovaal
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 250 |
| Diameter [mm] | 393 |
| Verwarming / Koeling | Enkele ventilator |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ventilatorraamwerk |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal ventilatorbladen | 8 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Met droger, R 134a
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 525 |
| Netbreedte [mm] | 360 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Rubbermetaallager, 1806A0
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Voor OE nummer | 1806A0 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, voor tandriemaandrijving
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Waterpompuitvoering | Voor tandriemaandrijving |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Automatische versnellingsbak, Wielzijde, Vooras, AL4
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Inbouwplaats | Wielzijde, Vooras |
| Versnellingsbak ID | AL4 |
| Binnendiameter1 [mm] | 35 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 85 |
| Lengte [mm] | 118 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Let op de serviceinformatie |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wielzijde
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 30 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 92 |
| Lengte [mm] | 115 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, 4400T7, BOSCH
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 4400T7 |
| Diameter [mm] | 38 |
| Remsysteem | BOSCH |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,25, Staal, Buiten zeszijdig
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Wielbevestiging | Conische zadel F |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Bevestigingsklasse | 10.9 |
| Totale lengte [mm] | 51 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor organisatienummer tot | 12655 |
| Aantal contacten | 4 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| TecDoc-motornummer | 23770 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lengte [mm] | 96 |
| Aantal contacten | 4 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
