Maxgear auto-onderdelen
Achter, Rubbermetaallager, rechts, Motorzijde
| Inbouwplaats | Achter, rechts, Motorzijde |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Voor OE nummer | Part/oe 1807Y9 |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Euro 2, Aansluituitvoering SAE, zwart
| Emissienorm | Euro 2 |
| TecDoc-motornummer | 14729, 5396 |
| Bouwjaar vanaf | 03-1998 |
| Aantal contacten | 4 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering SAE |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Euro 3 (D3), Aansluituitvoering SAE, grijs
| TecDoc-motornummer | 14729, 5396 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Emissienorm | Euro 3 (D3) |
| Aantal contacten | 4 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering SAE |
| Behuizingskleur | Grijs |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hogedrukpomp (lagedrukzijde)
| TecDoc-motornummer | 5396 |
| Inbouwplaats | Hogedrukpomp (lagedrukzijde) |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras, voor voertuigen zonder ABS, BENDIX
| Inbouwplaats | Achteras |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen zonder ABS |
| Breedte [mm] | 30 |
| Voor fabrikant | BENDIX |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 180 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Bendix
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 105 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte [mm] | 54,2 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Bendix |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, Geventileerd, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, ATE
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 247 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Dikte [mm] | 17,3 |
| Hoogte [mm] | 47,6 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
| Breedte 1 [mm] | 141 |
| Breedte 2 [mm] | 140 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, Geventileerd
| Minimale dikte [mm] | 18,5 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 20,5 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal gaten | 4 |
| Hoogte [mm] | 34 |
| Centreringdiameter [mm] | 66 |
| Buitendiameter [mm] | 247 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, massief, Met schroeven
| Minimale dikte [mm] | 6 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 8 |
| Steek wielbouten (mm) | 98 |
| Aantal gaten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 29 |
| Centreringdiameter [mm] | 57 |
| Buitendiameter [mm] | 237 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras, voor voertuigen met ABS, massief
| Minimale dikte [mm] | 6 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 8 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal gaten | 4 |
| Hoogte [mm] | 25,3 |
| Centreringdiameter [mm] | 71 |
| Buitendiameter [mm] | 247 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras, voor voertuigen zonder ABS, Zonder wiellager, Zonder ABS sensorring
| Max. uitdraaimaat remtrommel [mm] | 181 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen zonder ABS |
| Remtrommelhoogte inwendig [mm] | 46 |
| Aantal gaten | 4 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wiellager, Zonder ABS sensorring |
| Remtrommeldiameter buiten [mm] | 212 |
| Remtrommelhoogte totaal [mm] | 80 |
| Centreringdiameter [mm] | 52,3 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 180 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Euro 3 (D3), M12x1,5, M12 x 1,5, groen
| Emissienorm | Euro 3 (D3) |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5, M12 x 1,5 |
| Kleur | Groen |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Handgeschakeld, Zonder pakking
| TecDoc-motornummer | 14729 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Passieve sensor, Zonder kabel
| TecDoc-motornummer | 14729 |
| Bouwjaar vanaf | 03-2000 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sensortype | Passieve sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 165 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 101 |
| Buitendiameter [mm] | 140 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 116 |
| Binnendiameter1 [mm] | 101 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 77 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, M 20 X 1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Bouwjaar tot | 06-1999 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendraad 2 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 66 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras, LUCAS/TRW
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remsysteem | LUCAS/TRW |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Jerrycan, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 3 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Duelpomp
| Voor organisatienummer vanaf | 08058 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Pomp soort | Duelpomp |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras
| Inbouwplaats | Achteras |
| Bouwjaar tot | 01-1999 |
| Breedte [mm] | 37 |
| Binnendiameter [mm] | 25 |
| Buitendiameter [mm] | 52 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2,3, Glassokkellamp, W2,3W
| Nominaal vermogen [W] | 2,3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W2,3W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2x4.6d |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Kogellamp, LED, P21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, LED, P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, Vooras links, massief, Remzadel (1 zuigers)
| Inbouwplaats | Vooras, Vooras links |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 238 |
| Remschijftype | Massief |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Voor fabrikant | ATE |
| Materiaal | Aluminium |
| Voor remschijfdikte [mm] | 8 |
| Artikelnummer paar | 82-0848 |
| Behuizing | Tweedelige behuizing |
| Zuigerdiameter [mm] | 45 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, massief, Remzadel (1 zuigers), ATE
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 238 |
| Remschijftype | Massief |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Voor fabrikant | ATE |
| Materiaal | Aluminium |
| Voor remschijfdikte [mm] | 8 |
| Artikelnummer paar | 82-0847 |
| Behuizing | Tweedelige behuizing |
| Zuigerdiameter [mm] | 45 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
7/16-20 Female, R 134a
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | 7/16-20 Female |
| Koelmiddel | R 134a |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Koelribben mechanisch gelast, voor voertuigen met airco, Euro 3 (D3), Handgeschakeld
| Bouwjaar vanaf | 05-2001 |
| TecDoc-motornummer | 14729, 5396 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Emissienorm | Euro 3 (D3) |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Voor organisatienummer vanaf | 08953 |
| Productienummer | 19 AB/24 CU |
| Netdiepte [mm] | 23 |
| Netlengte [mm] | 322 |
| Netbreedte [mm] | 530 |
| Materiaal | Aluminium |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
