Maxgear auto-onderdelen
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, met spoorstangeind, 69-0936, M12x1,5
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Sturen | Met spoorstangeind |
| Artikelnummer paar | 69-0936 |
| Schroefdraadmaat 1 | M12x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1,5 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Modeljaar vanaf | 2013 |
| Modeljaar tot | 2016 |
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 29 |
| Lengte [mm] | 210 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klemmen |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, Met schroeven, Met afsluitdeksel, voor voertuigen zonder oliestandsensor
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven, Met afsluitdeksel |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder oliestandsensor |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Bovenaan, Achteras, Plaatstaal
| TecDoc-motornummer | 26725 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Achteras |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Binnendiameter1 [mm] | 12 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 14 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, rechts, Vooras, Plaatstaal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Rechts, Vooras |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Artikelnummer paar | 72-3479 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, voor voertuigen zonder electronische demperregeling, voor voertuigen met sportchassis, Gasdruk
| Inbouwplaats | Achteras |
| Chassis | Voor voertuigen zonder electronische demperregeling, voor voertuigen met sportchassis |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| As | Gekoppelde stuuras |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GFK (met glasvezel versterkte kunststof), Met pakking, 3B0 122 291B
| Materiaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor OE nummer | 3B0 122 291B |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, 1KE, ATE, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 272 |
| Voor PR nummer | 1KE |
| Breedte [mm] | 123 |
| Dikte [mm] | 16,2 |
| Voor fabrikant | ATE |
| Hoogte 1 [mm] | 56,2 |
| Hoogte 2 [mm] | 61,2 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met Adaptive Cruise Control, WHT 003 864 B, Achteras
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met Adaptive Cruise Control |
| TecDoc-motornummer | 33136, 26725 |
| Voor OE nummer | WHT 003 864 B |
| Lengte [mm] | 75 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwplaats | Achteras |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Grijs
| TecDoc-motornummer | 26725, 26724 |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Grijs |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schijfremmen, TRW, Vooras
| Remtype | Schijfremmen |
| Remsysteem | TRW |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 170 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor koude klimaatzones, Filter insert
| Klimaatzones | Voor koude klimaatzones |
| Lengte [mm] | 292 |
| Breedte [mm] | 177 |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Filter type | Filter insert |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
8R0827505A, Achterklep (5e deur)
| Voor OE nummer | 8R0827505A |
| Inbouwplaats | Achterklep (5e deur) |
| Aantal contacten | 4 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Jerrycan, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 3 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Aan passagierszijde, Hybride ruitenwisserblad
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Aan passagierszijde |
| Lengte [mm] | 450 |
| Bouwjaar tot | 08-2016 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Hybride ruitenwisserblad |
| Passende adapter | 4 |
| Lengte (inch) | 18 |
| Aantal adapters | 4 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, 1ZA,1ZD, 1LC, 72-5515
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Voor gecombineerd PR nummer | 1ZA,1ZD |
| Voor PR nummer | 1LC |
| Artikelnummer paar | 72-5515 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, voor voertuigen zonder ABS
| Modeljaar vanaf | 2013 |
| Modeljaar tot | 2016 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen zonder ABS |
| Binnendiameter [mm] | 24 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Met olieaftapschroef, Met gat voor oliestandsensor
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met olieaftapschroef |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gat voor oliestandsensor |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder LED-achterlichten, voor voertuigen met LED-achterlichten
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten, voor voertuigen met LED-achterlichten |
| Modeljaar tot | 2016 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 6 |
| Lamptype | Miniatuur-halogeenlamp, H6W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAX9s |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W2.1x9.5d, 0,5, W5W
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,5 |
| Lamptype | W5W, LED |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D5S, PK32d-7
| Modeljaar vanaf | 2017 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 25 |
| Lamptype | D5S |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-7 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, TRW, Gietijzer, 82-0958
| Inbouwplaats | Links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Materiaal | Gietijzer |
| Artikelnummer paar | 82-0958 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, TRW, Gietijzer, 82-0957
| Inbouwplaats | Rechts |
| Voor fabrikant | TRW |
| Materiaal | Gietijzer |
| Artikelnummer paar | 82-0957 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE DENSO
| Voor fabrikant | GENUINE DENSO |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Aantal groeven | 6 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE SANDEN, PXE-14
| Voor fabrikant | GENUINE SANDEN |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | PXE-14 |
| Aantal groeven | 6 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE SANDEN, PXE-16
| Voor fabrikant | GENUINE SANDEN |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | PXE-16 |
| Aantal groeven | 6 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DENSO, 6SEU / 7SEU
| Voor fabrikant | DENSO |
| Compressor ID | 6SEU / 7SEU |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
