Maxgear auto-onderdelen
Jerrycan, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 3 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, 204 332 0101, 72-5416
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Voor OE nummer | 204 332 0101 |
| Artikelnummer paar | 72-5416 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte 1 [mm] | 19 |
| Breedte 2 [mm] | 18 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 62 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50 |
| Binnendiameter1 [mm] | 35 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 22 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 264 |
| Breedte [mm] | 284 |
| Hoogte [mm] | 44 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder LED-achterlichten, voor voertuigen met LED-achterlichten, Kogellamp
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten, voor voertuigen met LED-achterlichten |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, LED, P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W2.1x9.5d, 0,5, W5W
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,5 |
| Lamptype | W5W, LED |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder LED-achterlichten, voor voertuigen met LED-achterlichten, P21W
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten, voor voertuigen met LED-achterlichten |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met start/stop, Pluspool rechts, AGM accu, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met start/stop |
| Batterij (vermogen Ah) | 80 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 315 |
| Koudstartstroom EN (A) | 800 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts, AGM accu |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met start/stop, Pluspool rechts, AGM accu, B13
| Uitvoering | Voor voertuigen met start/stop |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 95 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 353 |
| Koudstartstroom EN (A) | 850 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts, AGM accu |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE DENSO
| Voor fabrikant | GENUINE DENSO |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Aantal groeven | 6 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DENSO, 4E0260805AA, 6SEU / 7SEU
| Voor fabrikant | DENSO |
| Voor OE nummer | 4E0260805AA |
| Compressor ID | 6SEU / 7SEU |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/8-24UNF male, zwart, R 134a
| Schroefdraadmaat | 3/8-24UNF male |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met trekhaak, voor voertuigen zonder trekhaak, F499202
| Uitvoering | Voor voertuigen met trekhaak, voor voertuigen zonder trekhaak |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | F499202 |
| Voor speciale uitvoeringscode | 550, 550+809 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bouwjaar vanaf | 04-2010 |
| Nominaal vermogen [W] | 600 |
| Diameter [mm] | 481 |
| Verwarming / Koeling | Enkele ventilator |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met besturingseenheid |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Borstellose motor, Met ventilatorraamwerk |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal ventilatorbladen | 7 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VALEO-EQUIVALENT, DENSO-EQUIVALENT, V-riemschijf, Met PAG compressorolie
| Voor fabrikant | VALEO-EQUIVALENT, DENSO-EQUIVALENT |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Compressor slagvolume [ccm] | 170 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | DCS17E, 7SEU17C |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Luchtgekoeld
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Netlengte [mm] | 143 |
| Netbreedte [mm] | 625 |
| Netdiepte [mm] | 62 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links, 808/809, BEHR
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor speciale uitvoeringscode | 808/809, 800 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor fabrikant | BEHR |
| Diameter [mm] | 133 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Met droger, R 134a
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 13,8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13,8 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 600 |
| Netbreedte [mm] | 432 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydrolager, Links voor, 40-0331
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Lengte [mm] | 183 |
| Breedte [mm] | 121 |
| Artikelnummer paar | 40-0331 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydrolager, Rechts voor, 40-0320
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Lengte [mm] | 183 |
| Breedte [mm] | 121 |
| Artikelnummer paar | 40-0320 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, voor voertuigen zonder start/stop, Met pakking, Schottenpomp
| TecDoc-motornummer | 23727 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder start/stop |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Emissienorm | Euro 5 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, voor voertuigen met start/stop, Met pakking, Schottenpomp
| TecDoc-motornummer | 23727 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Uitvoering | Voor voertuigen met start/stop |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Emissienorm | Euro 5 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, A6510901700, Met pakking, Schottenpomp
| TecDoc-motornummer | 23727 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | A6510901700 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Pomp soort | Schottenpomp |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Met pakking, Schottenpomp, Euro 4
| TecDoc-motornummer | 23727 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Emissienorm | Euro 4 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Monopomp
| Spanning (Volt) | 12 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal contacten | 2 |
| Pomp soort | Monopomp |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Voor speciale uitvoeringscode | 802, 803, 804, 805 |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Werkwijze | Electrisch |
| Artikelnummer paar | 45-0097 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Voor speciale uitvoeringscode | 802, 803, 804, 805 |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Werkwijze | Electrisch |
| Artikelnummer paar | 45-0096 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, A2048350264, Wis / Was water verwarmd, Met houder
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | A2048350264 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Wis / Was water verwarmd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Druk (bar) | 0,1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aantal [l/h] | 900 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,5, 18,0, Staal
| Niet voor velgdiameter (inch) | 18,0 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Wielbevestiging | Kogelzadel A/G |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Bevestigingsklasse | 10.9 |
| Totale lengte [mm] | 49 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geel, zwart, Raamopener, Veiligheidschakelaar
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald | |
| Schakelaarverlichting | Geel |
| Kleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Combi-schakelfunctie | Raamopener, Veiligheidschakelaar, Spiegelverstelling |
| Buiten / binnenspiegel | Electrisch opklapbaar |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
