Maxgear auto-onderdelen
Dynamo, voor voertuigen met airco
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Breedte [mm] | 24 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,5
| TecDoc-motornummer | 31895 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, M12x1,5, M10x1,25, 69-0361
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Buitendraad [mm] | M10x1,25 |
| Artikelnummer paar | 69-0361 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, M12x1,5, M10x1,25, 69-0360
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Buitendraad [mm] | M10x1,25 |
| Artikelnummer paar | 69-0360 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Handgeschakelde versnellingsbak, 5 versnellingen
| Aandrijving | Handgeschakelde versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Let op de serviceinformatie |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Onder, Vooras
| Inbouwplaats | Achter, Onder, Vooras |
| Dikte [mm] | 52 |
| Binnendiameter [mm] | 15 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
| Let op de serviceinformatie |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Onder, Vooras
| Inbouwplaats | Voor, Onder, Vooras |
| Dikte [mm] | 53 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 34, 37 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Actieve sensor, Vooras
| Bouwjaar vanaf | 01-2009 |
| Bouwjaar tot | 07-2017 |
| Kabellengte [mm] | 1080 |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Inbouwplaats | Vooras |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links
| Lengte [mm] | 790 |
| Kabellengte [mm] | 710 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, LED, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W, LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Halogeen, H7
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Lengte [mm] | 456 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Slag [mm] | 163 |
| Uitwerpkracht [N] | 350 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W5W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W16W
| Modeljaar vanaf | 2016 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W16W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LED, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Glassokkellamp, LED
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | Glassokkellamp, LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fles, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fles, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, lucas/trw
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remsysteem | Lucas/trw |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Kogellamp, PY21W
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Oranje |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Euro 6, Euro 6d
| Bouwjaar vanaf | 03-2016 |
| TecDoc-motornummer | 31895, 31896, 33163 |
| Emissienorm | Euro 6, Euro 6d |
| Bouwjaar tot | 02-2016 |
| Aantal contacten | 3 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 130 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor en achter, Electrisch, Voor, Duelpomp
| Inbouwplaats | Voor en achter |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Pomp soort | Duelpomp |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bi-Xenon, D1S (gasontladingslamp)
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bi-Xenon, D1S (gasontladingslamp), Pk32d-2
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Lucas, M8 x 1,25
| Sleutelwijdte | 15 |
| Remsysteem | Lucas |
| Schroefdraadmaat | M8 x 1,25 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Jerrycan, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 3 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Achteras, Geventileerd, BOSCH
| Inbouwplaats | Vooras, Achteras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remsysteem | BOSCH |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Euro 6
| Niet voor uitlaastgasnorm | Euro 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 3 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CLASSICLINE, Geluidsensor
| TecDoc-motornummer | 31895 |
| Voor fabrikant | CLASSICLINE |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
