Maxgear auto-onderdelen
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, 19-3480, 19-0304, 19-1805
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor artikelnummer | 19-3480, 19-0304, 19-1805, 19-3478, 19-0259, 19-1777, 19-3479, 19-2083, 19-0333, 19-0260, 19-0226 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Bosch, voor voertuigen met katalysator, Ontstoring 1Kohm, Zonder afdekplaat
| TecDoc-motornummer | 4657 |
| Voor fabrikant | Bosch |
| Katalysatortype | Voor voertuigen met katalysator |
| Ontstekingsverdeler / rotor | Ontstoring 1Kohm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdekplaat |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, Met zuiger
| Inbouwplaats | Achteras |
| Diameter [mm] | 35 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met zuiger |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, ATE
| Inbouwplaats | Achteras |
| Diameter [mm] | 35 |
| Remsysteem | ATE |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, LUCAS, M8 x 1,25
| Inbouwplaats | Vooras |
| Sleutelwijdte | 15 |
| Remsysteem | LUCAS |
| Schroefdraadmaat | M8 x 1,25 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras links, Achteras rechts, Zuigerstang, Plaatstaal
| Inbouwplaats | Achteras links, Achteras rechts |
| Stang / steunbalk | Zuigerstang |
| Lengte [mm] | 247 |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Hoeveelheid | Stuk |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Achteras, Hydrolager
| Inbouwplaats | Voor, Achteras |
| Ophangwijze | Hydrolager |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VW, VOLKSWAGEN, VAUXHALL, VAG
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Kogellamp, P21W
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kogellamp, R10W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Kogellamp, R10W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, blauw, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Kogellamp, LED
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, LED, P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, P21W
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, blauw
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3/8-24UNF Male, R 134a
| Voor OE nummer | 1248208310 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | 3/8-24UNF Male |
| Aantal contacten | 2 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DENSO, 7SB / 7SBU, 10PA
| Voor fabrikant | DENSO |
| Buitendiameter [mm] | 96,4 |
| Dikte [mm] | 40 |
| Binnendiameter [mm] | 61,6 |
| Compressor ID | 7SB / 7SBU, 10PA |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3/8-24UNF Male, rood, R 134a
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | 3/8-24UNF Male |
| Kleur | Rood |
| Aantal contacten | 2 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Maat wijkt af van het origineel, voor voertuigen met één-armige ruitenwisser met pantograaf, Voor, Flat blade wisserblad
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Maat wijkt af van het origineel |
| Uitvoering | Voor voertuigen met één-armige ruitenwisser met pantograaf |
| Inbouwplaats | Voor |
| Lengte [mm] | 550 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 22 |
- -82%
Met pakking
| Openingstemperatuur | 87 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -60%
Achteras links, Achteras rechts
| Inbouwplaats | Achteras links, Achteras rechts |
| Binnendiameter [mm] | 13 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
- -50%
- -59%
Vooras, Staal, TRW
| Diameter [mm] | 54 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Staal |
| Remsysteem | TRW |
| Hoogte [mm] | 50 |
- -61%
Achteras, ATE
| Inbouwplaats | Achteras |
| Diameter [mm] | 35 |
| Remsysteem | ATE |
- -60%
