Maxgear auto-onderdelen
Achteras, 1KW, 1KU, 3C-7-300000
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor PR nummer | 1KW, 1KU |
| Chassisnummer (VIN) tot | 3C-7-300000 |
| Breedte [mm] | 106 |
| Dikte [mm] | 17,2 |
| Hoogte [mm] | 55,9 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Lucas |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 1LH, 1LJ, Met ingebouwde slijtagesensor
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor PR nummer | 1LH, 1LJ |
| Dikte [mm] | 20,3 |
| Hoogte 1 [mm] | 71,3 |
| Hoogte 2 [mm] | 66 |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor |
| Remsysteem | Teves |
| Breedte 1 [mm] | 157 |
| Breedte 2 [mm] | 155 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 345 |
| Breedte [mm] | 136 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Filter type | Filter insert |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Aan de bestuurderszijde, 2;MontageA, Hybride ruitenwisserblad
| Inbouwplaats | Voor, Aan de bestuurderszijde |
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
| Passende adapter | 2 |
| MontageA, 2 | |
| MonageA | |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Hybride ruitenwisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte (inch) | 24 |
| Aantal adapters | 4 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Aan passagierszijde, 2;MontageA, 2;MonageA
| Inbouwplaats | Voor, Aan passagierszijde |
| Lengte [mm] | 475 |
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
| Passende adapter | 2 |
| MontageA, 2 | |
| MonageA | |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 19 |
| Aantal adapters | 4 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, DDF1305C, 1ZG, 1LJ
| Inbouwplaats | Vooras |
| Artikelnummer paar | DDF1305C |
| Voor PR nummer | 1ZG, 1LJ, 1ZM, 1LH |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 312 |
| Dikte [mm] | 20,3 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Hoogte 1 [mm] | 71,5 |
| Hoogte 2 [mm] | 66 |
| Slijtageindicator | Met slijtage-waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Teves |
| Breedte 1 [mm] | 155 |
| Breedte 2 [mm] | 155 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, 3C-8-000001, 1KU, 1KW
| Inbouwplaats | Achteras |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 3C-8-000001 |
| Voor PR nummer | 1KU, 1KW |
| Breedte [mm] | 106 |
| Dikte [mm] | 17,2 |
| Hoogte [mm] | 56,3 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Lucas |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor koude klimaatzones, Filter insert
| Klimaatzones | Voor koude klimaatzones |
| Lengte [mm] | 345 |
| Breedte [mm] | 136 |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Filter type | Filter insert |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 475 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor tandriemaandrijving, Kunststof
| Aantal tanden | 19 |
| Schoepenraddiameter [mm] | 63,6 |
| Waterpompuitvoering | Voor tandriemaandrijving |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, voor tandriemaandrijving
| Werkwijze | Mechanisch |
| Waterpompuitvoering | Voor tandriemaandrijving |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,0, PIN, 10 mm, Keramische gloeibougie
| TecDoc-motornummer | 18136 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 97 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 7 |
| Gloeibougie uitvoering | Keramische gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met standaard chassis, Vooras, 3C-8-120001, G10
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 3C-8-120001 |
| Voor PR nummer | G10 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, voor voertuigen met standaard chassis
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Aslast [kg] tot | 729 |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Met ingebouwde slijtagesensor, Teves, 27-1455
| Inbouwplaats | Vooras |
| Dikte [mm] | 20,3 |
| Hoogte [mm] | 72,9 |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor |
| Remsysteem | Teves |
| Breedte 1 [mm] | 157 |
| Breedte 2 [mm] | 155 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 27-1455 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm, Staafgloeibougie
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 94 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 9 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 26 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm, Staafgloeibougie
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 98 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 45 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Gasdruk, voor voertuigen met sportchassis, Veerpoot
| Inbouwplaats | Vooras |
| Chassis | Voor voertuigen met sportchassis |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, voor voertuigen met electronische demperregeling, Gasdruk, Veerpoot
| Inbouwplaats | Vooras |
| Chassis | Voor voertuigen met electronische demperregeling |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dempingskracht elektronisch verstelbaar |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 136 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, N 8P_6_176001, 1K0127400K(M+H), Met pakkingen
| Chassisnummer (VIN) tot | N 8P_6_176001 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 1K0127400K(M+H) |
| Hoogte [mm] | 116 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met airco, Zonder ingebouwde regelaar, Draairichting met de klok mee
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 149 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 324 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met airco met 2 zones, 9AK, BOSCH
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco met 2 zones |
| Voor PR nummer | 9AK |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Diameter [mm] | 149 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Aantal contacten | 5 |
| Vermogen [W] | 286 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben mechanisch gelast, Aluminium, Alternatief
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Netdiepte [mm] | 32 |
| Netlengte [mm] | 433 |
| Netbreedte [mm] | 654 |
| Materiaal | Aluminium |
| Versie | Alternatief |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met airco, VALEO, Zonder ingebouwde regelaar
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor fabrikant | VALEO |
| Diameter [mm] | 150 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 3C-8E115801, 3C-8P064071, Links voor
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 3C-8E115801, 3C-8P064071 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor, met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Artikelnummer paar | 50-0450 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3C-8E115801, Electrisch, 3C-8P064071, Rechts voor
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 3C-8E115801, 3C-8P064071 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor, met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Artikelnummer paar | 50-0449 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
03G103475D, 03G103469M
| TecDoc-motornummer | 18136 |
| Voor OE nummer | 03G103475D, 03G103469M |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Links achter
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Links achter |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Rechts achter
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Rechts achter |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pluspool rechts, Met laadniveau weergave, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 88 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 800 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts, Met laadniveau weergave |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pluspool rechts, EFB batterij, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts, EFB batterij |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
