Maxgear auto-onderdelen
Wielzijde, 431407283B
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 82 |
| Voor OE nummer | 431407283B |
| Lengte [mm] | 81 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Automatisch
| Breedte [mm] | 26 |
| Diameter [mm] | 78 |
| Spanrolbediening | Automatisch |
| Binnendiameter [mm] | 7 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, GL, voor voertuigen met standaard chassis
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voertuiglijn/-variant | GL |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Lengte [mm] | 344 |
| Buitendiameter [mm] | 110 |
| Draaddiameter [mm] | 10,3 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, M14 x 1,5, M12 x 1,5, Met rechtse schroefdraad
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Binnendraad [mm] | M14 x 1,5 |
| Buitendraad [mm] | M12 x 1,5 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zelfborgende moer |
| Artikelnummer paar | 69-0067 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Van rail naar injecteur
| Modeljaar vanaf | 1992 |
| Binnendiameter [mm] | 3,50 |
| Buitendiameter [mm] | 14,40 |
| Inbouwplaats | Van rail naar injecteur |
- -78%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Aan beide zijden, Onder, Vooras
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Onder, Vooras |
| Enkel in combinatie met | 72-0498 |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Zonder fuseekogel |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met standaard chassis, Vooras, Gasdruk, Veerpoot
| Bouwjaar tot | 08-1994 |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 72-0224, 72-0317 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, TRW, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met remzadelschroef
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 120 |
| Dikte [mm] | 19,6 |
| Hoogte [mm] | 69,6 |
| Voor fabrikant | TRW |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Geventileerd
| Minimale dikte [mm] | 18 |
| Bouwjaar vanaf | 05-1996 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 20 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal gaten | 4 |
| Hoogte [mm] | 38,7 |
| Centreringdiameter [mm] | 65 |
| Buitendiameter [mm] | 256 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Handgeschakelde versnellingsbak, 5 versnellingen, CHB/CHC/CHD/CHE, rechthoekig
| Aandrijving | Handgeschakelde versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Versnellingsbak ID | CHB/CHC/CHD/CHE |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 142 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendraad 2 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 268 |
| Breedte [mm] | 228 |
| Hoogte [mm] | 56 |
| Filter type | Filter insert |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte vanaf greeprand tot max.-markering [mm] | 372 |
| Lengte vanaf greeprand tot min.-markering [mm] | 378 |
| Lengte [mm] | 516 |
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Achteras, LUCAS
| Inbouwplaats | Vooras, Achteras |
| Remsysteem | LUCAS |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Jerrycan, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 3 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Set
| Bouwjaar tot | 12-1997 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 530 |
| Lengte 2 [mm] | 475 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Automatische versnellingsbak, Hydrolager, Rechts achter, Rubber/Metaal
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Dubbele schijnwerper, H1
| Lichten-bouwtype | Dubbele schijnwerper |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Wit |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buislamp, LED, C5W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Buislamp, LED, C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
| Aantal | 2 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Glassokkellamp, W5W
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, LED
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, W5W, LED
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W, LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
