Maxgear auto-onderdelen
Aan beide zijden, Voor, Vooras
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Voor, Vooras |
| Modeljaar tot | 2016 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, met rubberlager
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, R10W
| Modeljaar tot | 2015 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Kogellamp, R10W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Halogeen
| Inbouwplaats | Voor |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Modeljaar tot | 2015 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Glassokkellamp, WY21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W5W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LED, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, LED
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W, LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, LED
| Modeljaar tot | 2015 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, LED, P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W
| Modeljaar tot | 2015 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Zwevend remzadel, Gietijzer, 27-0495
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Remzadel uitvoering | Zwevend remzadel |
| Materiaal | Gietijzer |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 27-0495 |
| Artikelnummer paar | 82-0316 |
| Binnen breedte [mm] | 64 |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Zwevend remzadel, Gietijzer, 27-0495
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Remzadel uitvoering | Zwevend remzadel |
| Materiaal | Gietijzer |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 27-0495 |
| Artikelnummer paar | 82-0315 |
| Binnen breedte [mm] | 64 |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, Vuistzadel, TRW, Aluminium
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Remzadel uitvoering | Vuistzadel |
| Voor fabrikant | TRW |
| Materiaal | Aluminium |
| Artikelnummer paar | 82-0633 |
| Zuigerdiameter [mm] | 34 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,25 Female, R 134a
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 Female |
| Aantal contacten | 3 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| TecDoc-motornummer | 33163 |
| Netlengte [mm] | 572 |
| Netbreedte [mm] | 132 |
| Netdiepte [mm] | 53 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, LUCAS/TRW
| Inbouwplaats | Achteras |
| Aantal | 6 |
| Remsysteem | LUCAS/TRW |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Handgeschakelde versnellingsbak, 5 versnellingen
| Aandrijving | Handgeschakelde versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Let op de serviceinformatie |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bi-Xenon, D1S (gasontladingslamp), Pk32d-2
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Kleurtemperatuur [K] | 4300 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bi-Xenon, D1S (gasontladingslamp), Xenon
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Denso product, Aluminium, Met afdichtring, Met droger
| Voor fabrikant | Denso product |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 12 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 9 |
| Netlengte [mm] | 620 |
| Netbreedte [mm] | 316 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Halogeen, H7, tylko off-road
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Specificatie | Tylko off-road |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -62%
Achter, Kogellamp, PY21W
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Oranje |
- -59%
Kogellamp, P21W
| Modeljaar tot | 2015 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -58%
M10x1,25 Female, R 134a
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 Female |
| Aantal contacten | 3 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -82%
