Maxgear auto-onderdelen
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Niet voor startergenerator, Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, F-602952.XX
| Dynamo-uitvoering | Niet voor startergenerator |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor fabrikantnummer | F-602952.XX |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Monopomp
| TecDoc-motornummer | 33708 |
| Aantal contacten | 2 |
| Pomp soort | Monopomp |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Achteras, LUCAS/TRW
| Inbouwplaats | Vooras links, Achteras |
| Remsysteem | LUCAS/TRW |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buiten zeszijdig
| TecDoc-motornummer | 33708 |
| Lengte [mm] | 110 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/4, Kogellamp, P21/4W, BAZ15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/4 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAZ15d |
| Aantal | 10 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, P21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W5W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LED, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, LED
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W, LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, LED, P21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, LED, P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1.25 mm
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1.25 mm |
| Aantal contacten | 3 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorkant, FPM (Fluor-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, A SL
| Inbouwplaats | Voorkant |
| TecDoc-motornummer | 39737, 33708 |
| Binnendiameter [mm] | 27 |
| Buitendiameter [mm] | 47 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 7 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | A SL |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Voor OE nummer | 364793 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SANDEN, PXE
| Voor fabrikant | SANDEN |
| Buitendiameter [mm] | 90,5 |
| Compressor ID | PXE |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE SEIKO-SEIKI, JSR11
| Voor fabrikant | GENUINE SEIKO-SEIKI |
| Riemschijf-Ø [mm] | 108 |
| Compressor ID | JSR11 |
| Aantal groeven | 6 |
| Hoog koppelingsdruklager [mm] | 18 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8 x 1,0, PIN, 8 mm, Metalen gloeibougie
| Spanning (Volt) | 5 |
| TecDoc-motornummer | 39737 |
| Schroefdraadmaat | M8 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 114,4 |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
- -72%
Met behuizing, Behuizing met plastic deksel, Met pakking, Met sensor
| Openingstemperatuur | 98 |
| Behuizing | Met behuizing, Behuizing met plastic deksel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor |
- -65%
Halogeen, H7, tylko off-road
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Specificatie | Tylko off-road |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -62%
- -65%
Mechanisch, Met pakking, Schottenpomp, Recht
| TecDoc-motornummer | 39737, 33708 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Vorm | Recht |
| Brandstoftype | Diesel |
- -65%
MITSUBISHI, Draairichting met de klok mee, M1T80381, STANDARD LINE
| Voor fabrikant | MITSUBISHI |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 13 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Versie | M1T80381 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -65%
Voorkant, PTFE (Polytetrafluorethylen), Rechtse draaibeweging, A SL
| Inbouwplaats | Voorkant |
| TecDoc-motornummer | 39737, 33708 |
| Binnendiameter [mm] | 42 |
| Buitendiameter [mm] | 62 |
| Materiaal | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Hoogte [mm] | 7 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | A SL |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehuls |
- -65%
Xenon, D8S, PK32d-1
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 25 |
| Lamptype | D8S |
| Kleurtemperatuur [K] | 4300 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-1 |
- -65%
Xenon, D8S, PK32d-1
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 25 |
| Lamptype | D8S |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-1 |
- -65%
