Maxgear auto-onderdelen
Inbouw aan zijkant, LED
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, W5W, LED
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W, LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, LED, P21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, LED, P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Drieweg schijnwerper, H3
| Lichten-bouwtype | Drieweg schijnwerper |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Drieweg schijnwerper, H3
| Lichten-bouwtype | Drieweg schijnwerper |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pluspool rechts, EFB batterij, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 650 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts, EFB batterij |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pluspool rechts, Met laadniveau weergave, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 75 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 750 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts, Met laadniveau weergave |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pluspool rechts, Met laadniveau weergave, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 72 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 700 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts, Met laadniveau weergave |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Zonder droger, R 134a
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,6 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 12 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 550 |
| Netbreedte [mm] | 375 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Monopomp
| Spanning (Volt) | 12 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal contacten | 2 |
| Pomp soort | Monopomp |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor en achter, voor voertuigen met boordcomputer, Duelpomp
| Inbouwplaats | Voor en achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met boordcomputer |
| Pomp soort | Duelpomp |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met koplampenreiniging, Voor, Monopomp
| Uitvoering | Voor voertuigen met koplampenreiniging |
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Pomp soort | Monopomp |
| Behuizing diameter [mm] | 35 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wielzijde, 4AP040001, Vooras, 4AR150000
| Inbouwplaats | Wielzijde, Vooras |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 4AP040001 |
| Chassisnummer (VIN) tot | 4AR150000 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 38 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 27 |
| Diameter o-ring [mm] | 59,6 |
| Aantal tanden, ABS-ring | 45 |
| Buitendiameter [mm] | 98 |
| Materiaal vouwbalg | Rubber |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Vooras, Constante snelheid askoppeling, Versnellingsbak zijde
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras, Versnellingsbak zijde |
| Type askoppeling | Constante snelheid askoppeling |
| Lengte [mm] | 32 |
| Buitendiameter [mm] | 108 |
| Binnenvertanding diff.zijde, (aansl. verbindingsas) | 28 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Versnellingsbak zijde, Achteras, Vooras, Rubber
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde, Achteras, Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 24 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 108 |
| Lengte [mm] | 129 |
| Materiaal | Rubber |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met lichtsignaal, Met knipperfunctie, Met lichtschakelfunctie, zwart
| Combi-schakelfunctie | Met lichtsignaal, Met knipperfunctie, Met lichtschakelfunctie |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Zwart |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder cruise-control |
| Aantal contacten | 13 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder trekhaak
| Lengte [mm] | 30 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder trekhaak |
| Aantal contacten | 3 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmde voorruit, voor voertuigen met extra elektrische verwarming, Sluiter
| Modeljaar tot | 1992 |
| Relaisfunctie | Verwarmde voorruit |
| Uitvoering | Voor voertuigen met extra elektrische verwarming |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, M10x1
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 270 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendraad 1 [mm] | M10x1 |
| Binnendraad 2 [mm] | M10x1 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, M10x1
| Inbouwplaats | Achteras |
| Lengte [mm] | 230 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendraad [mm] | M10x1 |
| Buitendraad [mm] | M10x1 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof
| Breedte [mm] | 26 |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 85 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch-pneumatisch, Omschakelklep, 2D0 906 283 A
| Werkwijze | Electrisch-pneumatisch |
| Ventieltype | Omschakelklep |
| Voor OE nummer | 2D0 906 283 A |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Naaldlager
| Breedte [mm] | 26 |
| Binnendiameter [mm] | 15 |
| Buitendiameter [mm] | 24 |
| Lageruitvoering | Naaldlager |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, voor voert. met stuurbekrachtiging, 69-0735, M12x1,5
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 612 |
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
| Artikelnummer paar | 69-0735 |
| Schroefdraadmaat 1 | M12x1,5 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras
| Inbouwplaats | Vooras |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Zonder lager
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Binnen, Vooras, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Binnen, Vooras |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Links, Onder, Vooras
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Links, Onder, Vooras |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager |
| Artikelnummer paar | 72-0988 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
