Maxgear auto-onderdelen
Achteras, massief
| Minimale dikte [mm] | 8,40 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal gaten | 4 |
| Hoogte [mm] | 37,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 234 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, M 20 X 1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendraad 2 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 180 |
| Breedte [mm] | 181 |
| Hoogte [mm] | 12 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zonder kabel
| Voor facelift | |
| Aantal | 1 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Glassokkellamp, W16W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W16W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Glassokkellamp, Wy5W
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, Wy5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Gloeilampkleur | Oranje |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, blauw, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
LED, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Glassokkellamp, LED
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | Glassokkellamp, LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, blauw
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, voor de as, Vooras rechts, Remzadel (1 zuigers)
| Inbouwplaats | Vooras, voor de as, Vooras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers), Zwevend remzadel |
| Voor fabrikant | MANDO |
| Remschijftype | Massief |
| Voor remschijfdikte [mm] | 20 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 241 |
| Artikelnummer paar | 82-1085 |
| Zuigerdiameter [mm] | 51 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Halla HCC, Aluminium, Met droger, R 134a
| Voor fabrikant | Halla HCC |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 17,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 12,7 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 430 |
| Netbreedte [mm] | 345 |
| Netdiepte [mm] | 18 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
MT
| Type versnellingsbak | MT |
| Productiedatum vanaf | 201009 |
| Productiedatum tot | 201101 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met pakking
| Openingstemperatuur | 82 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Automatische versnellingsbak, Van rail naar injecteur
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Binnendiameter [mm] | 3,50 |
| Productiedatum tot | 20100918 |
| Buitendiameter [mm] | 14,40 |
| Inbouwplaats | Van rail naar injecteur |
- -78%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, EC2005, Geventileerd
| Minimale dikte [mm] | 16 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voertuigtype | EC2005 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 18 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal gaten | 4 |
| Hoogte [mm] | 48,7 |
| Centreringdiameter [mm] | 62,2 |
| Buitendiameter [mm] | 252 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Long life filter, in de brandstoftank
| Filter type | Long life filter |
| Diameter [mm] | 88 |
| Inbouwplaats | In de brandstoftank |
| Hoogte [mm] | 130 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 274 |
| Breedte [mm] | 103 |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Filter type | Filter insert |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aantal tanden | 48 |
| Breedte [mm] | 8 |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Jerrycan, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 3 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Aan de bestuurderszijde, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Voor, Aan de bestuurderszijde |
| Bouwjaar tot | 09-2010 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 575 |
| Lengte (inch) | 23 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor uitlaatpijp, Rubber
| Uitlaatsysteem | Voor uitlaatpijp |
| Materiaal | Rubber |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, 57724-0X000, M12 x 1,25
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 57724-0X000 |
| Schroefdraadmaat 1 | M12 x 1,25 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16 x 1,5 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buiten, Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras rechts
| Inbouwplaats | Buiten, Onder, Vooras rechts |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | 72-5976 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Glassokkellamp, W5W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
LED, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W5W, LED
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W, LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor de as, Vooras links, Vooras, Remzadel (1 zuigers)
| Inbouwplaats | Voor de as, Vooras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers), Zwevend remzadel |
| Voor fabrikant | MANDO |
| Remschijftype | Massief |
| Voor remschijfdikte [mm] | 20 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 241 |
| Artikelnummer paar | 82-1086 |
| Zuigerdiameter [mm] | 51 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras links en rechts
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Productiedatum vanaf | 201102 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch, Benzine
| Werkwijze | Electrisch |
| TecDoc-motornummer | 24880 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Druk (bar) | 3 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aantal contacten | 2 |
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch, 13.09.2012, voor achterruitreiniging, voor voorruitreiniging
| Werkwijze | Electrisch |
| Productiedatum vanaf | 13.09.2012 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor achterruitreiniging, voor voorruitreiniging |
| Pomp soort | Duelpomp |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
