Maxgear auto-onderdelen
Vooras, voor voertuigen zonder ESP, Stabilisatorstang
| Inbouwplaats | Vooras |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen zonder ESP |
| Voor organisatienummer vanaf | 06615 |
| Stang / steunbalk | Stabilisatorstang |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Geventileerd
| Minimale dikte [mm] | 18,5 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 20,5 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal gaten | 4 |
| Hoogte [mm] | 27,4 |
| Centreringdiameter [mm] | 66 |
| Buitendiameter [mm] | 266 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met cruise-control, Automatische versnellingsbak, 4HP15
| Uitvoering | Voor voertuigen met cruise-control |
| TecDoc-motornummer | 5101 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Versnellingsbak ID | 4HP15 |
| Voor organisatienummer vanaf | 06967, 07336 |
| Aantal contacten | 3 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Bouwjaar tot | 06-1996 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 138 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M 20 X 1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendraad 2 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 66 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links en rechts
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Aantal tanden | 29 |
| Breedte [mm] | 18 |
| Binnendiameter [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links en rechts
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Aantal tanden | 48 |
| Breedte [mm] | 18 |
| Binnendiameter [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met airco, Carbon filter
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 211 |
| Breedte [mm] | 199 |
| Hoogte [mm] | 19 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Zonder wiellager, voor voertuigen met ABS
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wiellager |
| Aantal wielbouten | 4 |
| Binnendiameter [mm] | 28 |
| Buitendiameter [mm] | 128 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder montage-/bevestigingsmateriaal |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, wit
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Wit |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Glassokkellamp, W5W
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, LED
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, W5W, LED
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W, LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Kogellamp, LED
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, LED, P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, P21W
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, blauw
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE SANDEN
| Voor fabrikant | GENUINE SANDEN |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Aantal groeven | 6 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
7/16-20 Female, R 134a
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | 7/16-20 Female |
| Koelmiddel | R 134a |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Voor |
| Bouwjaar vanaf | 03-1998 |
| Bouwjaar tot | 01-1998 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 500 |
| Aantal | 2 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, Bovenaan, rechts
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Bovenaan, rechts |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Duelpomp
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 9612358180 |
| Aantal contacten | 2 |
| Pomp soort | Duelpomp |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,25, voor staalvelgen, Staal
| Velgen | Voor staalvelgen |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Wielbevestiging | Conische zadel F |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Bevestigingsklasse | 10.9 |
| Totale lengte [mm] | 52 |
| Steellengte [mm] | 6 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch
| Breedte [mm] | 22 |
| Diameter [mm] | 59 |
| Spanrolbediening | Mechanisch |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof
| Breedte [mm] | 25 |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pluspool rechts, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 56 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 480 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Onder, Vooras rechts, M 40x1.5
| Inbouwplaats | Vooras links, Onder, Vooras rechts |
| Schroefdraadmaat 1 | M 40x1.5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M 14x1.5 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, O6614, Stabilisatorstang, 10MM
| Inbouwplaats | Vooras |
| Chassisnummer (VIN) tot | O6614 |
| Stang / steunbalk | Stabilisatorstang |
| Schroefdraadmaat | 10MM |
- -80%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Achter, rechts, 72-2389
| Inbouwplaats | Vooras, Achter, rechts |
| Artikelnummer paar | 72-2389 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
AL4, Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen, zwart, Electrisch
| Versnellingsbak ID | AL4 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Electrisch |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
