Maxgear auto-onderdelen
Vooras, LUCAS
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 95658559 |
| Diameter [mm] | 48 |
| Remsysteem | LUCAS |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, P21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, blauw, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, LED, P21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, LED, P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, blauw
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, Regelsonde, S00005772
| Lambdasonde | Verwarmd, Regelsonde |
| TecDoc-motornummer | 3370, 3371 |
| Bouwjaar tot | 02-1990 |
| Chassisnummer (VIN) tot | S00005772 |
| Lengte [mm] | 375 |
| Aantal leidingen | 3 |
- -63%
Voor, Beugel wisserblad met spoiler, Haakbevestiging, Met spoiler
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad met spoiler |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
| Lengte 1 [mm] | 450 |
| Lengte 2 [mm] | 450 |
| Styling | Met spoiler |
| Hoeveelheid | Set |
- -64%
Opschroeffilter, M 20 X 1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendraad 2 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
- -59%
Achteras, Vooras, Links, rechts
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras, Links, rechts |
| Lengte [mm] | 287 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
- -79%
F337493, M12x1,5
| TecDoc-motornummer | 3370 |
| Motornummer vanaf | F337493 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
- -75%
Achteras rechts, Achteras links, Rubbermetaallager
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
- -64%
9 110 231, M14x1,5
| TecDoc-motornummer | 3370 |
| Voor OE nummer | 9 110 231 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
- -66%
Voor voertuigen zonder airco, Handgeschakeld, M22x1,5, Met afdichtring
| Bouwjaar vanaf | 06-1987 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Schakelpunt [°C] | 82, 92 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -60%
Achteras, BREMBO
| Inbouwplaats | Achteras |
| Diameter [mm] | 36 |
| Remsysteem | BREMBO |
- -65%
